(0541) 724 724 4

Tellisırt Oto Çekici Kurtarıcı

Tellisırt semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tellisırt Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tellisırt Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Tellisırt Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Tellisırt Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Tellisırt Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Tellisırt Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

Tellisırt Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Tellisırt Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Tellisırt Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Tellisırt Çekici, güven arıyorsanız yine Tellisırt Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Tellisırt Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. Tellisırt Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. Tellisırt Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. Tellisırt Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tellisırt Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım