(0541) 724 724 4

Yk.Hırbe Oto Çekici Kurtarıcı

Yk.Hırbe semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yk.Hırbe Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yk.Hırbe Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Yk.Hırbe Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Yk.Hırbe Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Yk.Hırbe Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Yk.Hırbe Çekici olarak Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı, Oto Çekici ve servis hizmetleri konusunda profesyonel bir anlayış ile sizlere süratli çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bölgesel çalışmalarımız yan sıra bilere internet sayfamızdan da ulaşabilir ayrıca çağrı merkezimizi arayarak da daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.Yk.Hırbe Çekici hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezimize gerekli bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Çözüm için sizlere acilen uygun aracımız yönlendirilerek, sizlere profesyonel bir ekipçe hizmet verilmektedir. Piyasada en uygun fiyat ile yapılmakta olan bu hizmetimizden memnun olarak ayrılacağınızdan eminiz. Araçlarımıza ve personelimize güveniyoruz.

Ticari kaygılarla iş yapan birçok firma ayakta kalamamıştır. Öncelik müşteri memnuniyeti olan Yk.Hırbe Çekici firması sizlerin sayesinde uzun yıllar hizmet etmiş ve etmeye de devam ediyor. Yk.Hırbe Çekici aynı zamanda sizlerin yardımına hızlı bir şekilde ulaşır ve aracınıza başka hasar vermeden güvenle taşır. Hali hazırda oto kurtarıcı fiyatları aracın ve olayın durumuna göre değişiklik arz etse de Yk.Hırbe Çekici sizlere asla fahiş fiyatlar sunmaz. Prensibimiz en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak, müşteri memnuniyetini daim kılmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere her zaman kaliteyi sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yolda kalmanızı asla istemeyiz Yk.Hırbe Çekici i tercih edin memnun kalın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yk.Hırbe Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım