(0541) 724 724 4

Aksaray Oto Çekici Kurtarıcı

Aksaray ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Aksaray Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aksaray'ın hangi ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Aksaray Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici talebinizi iletebilirsiniz. Vardiyalı çalışma sistemimizle günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve uygun fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Bunun için çağrı merkezi müşteri temsilcimize olduğunuz yerin açık adresini ve aracın arıza durumunu iletin. Minimum sürede oto çekici ekibimiz adrese ulaşsın.

Oto Kurtarma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ummadığınz bir zamanda aracınız arıza sebebi ile yolda kalabilir ya da kaza geçirmeniz söz konusu olabilir. Böyle zamanda size en yakın oto çekici servisi ile iletişime geçin.

Araç çekici servisi geldiğinde dikkat edilmesi gereken maddeleri Aksaray Oto Kurtarma olarak sizin için düzenledik.

- Öncelikle yolcular ve çevre için gereken güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir.

- Araçta elektrik sisteminden kaynaklanan bir sorun varsa ve farlarınız çalışmıyorsa, reflektörden yardım alınmalıdır.

- Çekilen aracın içerisinde yolcu bulunmaması yine hayati önem taşıyan bir unsurdur.

- Arıza yapan araçta fren sistemleri çalışmıyorsa, çekici hızının saate 20 km yi geçmemesi gerekmektedir.

- Yolda kalan aracın modeline en uygun oto çekici gönderilmelidir.

- Otomobil kurtarıcısı çekme işlemi anında çelik halat, takoz gibi işleme uygun metaryeller kullanmalıdır. (Çoğu çekici bu unsurlara dikkat etmez)

Tüm bu maddeler Karayolu Trafik Yönetmenliğinde yer almaktadır.

Aksaray Oto Kurtarıcı Fiyatları Nedir

Araç taşıma işlemi hassasiyet ve tecrübe isteyen bir iş koludur. Bu işe uzun yıllar emek vermiş ve tecrübe sahibi ekibimiz en kısa sürede olay yerine gelir ve aracınızı istenen servise sorunsuz olarak teslim eder. Araç transferinin yapılacağı mesafe ve aracın modeli oto kurtarma fiyatlarını belirler. Temsilcimize bilgilerinizi ilettikten sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aksaray oto kurtarma kazasız ve sorunsuz seyahatler diler.


Aksaray Çekici Hizmet Bölgeleri

Ağaçören

Ağaçören Çekicimiz Gümüştepe, Kale, Yeni, Yurtsever, Zafer, Abalı, Abdiuşağı, Ahırlı, Avşar, Camili, Çatalçeşme, Cumhuriyet, Dadılar, Demircili, Fatih, Göllü, Göynük, Güzelöz, Hacıahmetlidavutlu, Hacıahmetlitepeköy, Hacıismailli, Hüsrevköy, İydeli, Karapınar, Kaşıçalık, Kederli, Kılıçlı, Kırımini, Kurtini, Kütüklü, Oymaağaç, Sarıağıl, Sarıhasanlı, Şehit Rasim Bozkurt, Sofular, Yağmurhüyüğü, Yenice, Yenişabanlı, Yılmazlar bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Eskil

Eskil Çekicimiz Aydınlık, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Hürriyet, İstiklal, Karşıyaka, Merkez, Mimar Sinan, Yıldırım, Zafer, Başaran, Bayramdüğün, Bayramdüğün Kümesi, Bezirci Yaylası, Büğet, Butacı Yaylası, Çağlak Yaylası, Camikebir, Celil, Celil Kümesi, Çimyayla, Çukuryurt, Çukuryurt Kümesi, Dere Yaylası, Eşmekaya, Filikçi, Gedik Yaylası, Gözerli Yaylası, Güllüdere Yaylası, Gümüşdüğün, Güneşli, Hoca Yaylası, Karaburun Yaylası, Katrancı, Katrancı Kümesi, Kayacık, Kökez, Sağsak, Sağsak Kümesi, Şavvel Yaylası, Yeni, Yeşilyurt, Yukarıbezirci Yaylası bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Gülağaç

Gülağaç Çekicimiz Atatürk, Fatih, Hürriyet, Yeni, Akmezar, Bekarlar, Camiliören, Çatalsu, Cumhuriyet, Demirci, Eskicami, Fatih, Fevzi Çakmak, Gülpınar, Hürrem, Hürriyet, İstiklal, Kalealtı, Karşıyaka, Kayabaşı, Kızılkaya, Koyunlu, Kurtuluş, Meydan, Osmanlı, Pınarbaşı, Pınarbaşı, Saratlı, Sofular, Süleymanhüyüğü, Tuzla, Yavuz Selim, Yenipazar, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Güzelyurt

Güzelyurt Çekicimiz Akyamaç, Aşağı, Yeni, Yukarı, Akpınar, Alanyurt, Belisırma, Bozcayurt, Gaziemir, Harmanlık, Ihlara, Ilısu, Karşıyaka, Kayaaltı, Kayaardı, Köprübaşı, Meydan, Selime, Sivrihisar, Uzunkaya, Yaprakhisar, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sarıyahşi

Sarıyahşi Çekicimiz Bekdik, Boğaziçi, Boğazköy, Demirciobası, Kurtuluş, Sipahiler, Yaylak, Yaylak, Yeni, Yenitorunobası, Fatih, Karşıyaka, Kızılırmak, Kurtuluş, Özal, Şafaktepe, Yenidoğan bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Aksaray Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım