(0541) 724 724 4

Balıkesir Oto Çekici Kurtarıcı

Balıkesir ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Balıkesir Çekicimizi hemen yönlendirelim

Balıkesir Çekici yıların bilgi ve birikimine sahip olup yolda kalan araçlarınızı hemen istediğiniz yere taşıma vazifesini üstlenir.  Bölgesindeki her noktaya ulaşabilecek ağa sahiptir.Gece gündüz çalışarak elektrik sorunu yaşayan araçlara akü takviyesi çekici ile destek isteyen arabalara oto kurtarıcı hizmetini sağlamaktadır.  Balıkesir Çekici olarak personelimizin sizlere uygun hizmeti verebilmesi adına çağrı merkezimize aracınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler çok önem arz etmektedir. Araç kazalı lastikleri dönmüyorsa ahtapot çekici ve ahtapot kurtarıcı devreye girer.  Kamyon çekici ile otobüs çekici büyük araçları taşıma kapasitesine sahip bölgesinde sayılı vasıta çekici İşletmeleri arasında yerini almaktadır.

Balıkesir Çekici ne kadar uzakta olursanız olun bulunduğunuz noktasından bizleri ararsanız 7/24 hazır bekleyen profesyonel ekibimiz sizlere hemen aracınıza makul çekici hizmetini yönlendirmektedir.

Balıkesir Çekici olarak sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sizi bu acil ve can sıkan durumdan kurtararak işimizi yerine getirmekteyiz.  Yol yardım hizmeti herkes işi değil uzman işidir.

Balıkesir Çekici sizi katiyen yarı yolda bırakmaz. Kaliteli araçları, tecrübeli ekibiyle siz müşterilerimize en garantili hizmeti sunmaktadır.  Yol yardım hizmetini köklü bir aileden alırken güveni, rahatlığı ve kaliteyi yaşayacaksınız. Bu hizmetleri sizlere fahiş bir bedelle kuşkusuz sunmuyoruz. Kalitemiz sizin memnuniyet derecenizi daima ön planda tutarak ücretlerle sizleri yormaz.

Bölgemiz dâhilinde yılların verdiği deneyimle zor zamanlarınızda yanınızdayız. Balıkesir Çekici olarak. Uzman kadromuzun yanında teknolojik donanımlara sahip araçlarımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 çalışmaktayız.

Acil durumlarda otomobil, kamyon, ticari araçlar, karavan ve motosiklet gibi her türlü araç için oto kurtarma ve araç çekici hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca sıfır araçlarınızın nakliyesinde de 7/24 yanınızdayız.

Balıkesir Çekici firması olarak verilen hizmet karşılığında talep edilen ücretler çok uygun olup sizleri asla sıkmaz ve hizmetimizde sizleri yeterince memnun edecek kadar kalitelidir.

Oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım ihtiyaçlarınızda sıkıntılı durumunuzu en kısa sürede giderebilmek için ekibimiz haftanın 7 günü kesintisiz çalışmaktadır. Balıkesir Çekici çağrı hattımızdan bizimle günün her saati iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.


Balıkesir Çekici Hizmet Bölgeleri

Altıeylül

Altıeylül Çekicimiz Akarsu, Akçaköy, Altı Eylül, Aslıhan, Aslıhantepeciği, Atköy, Aynaoğlu, Ayşebacı, Ayvatlar, Balıklı, Boğatepe, Büyükbostancı, Çandır, Çayırhisar, Çiftlikköy, Cinge, Dereçiftlik, Dinkçiler, Gaziosmanpaşa, Gaziosmanpaşa Osb, Gaziosmanpaşaosb, Gökçeören, Gökköy, Hacı İlbey, Halalca, İnkaya, Kabaklı, Karakaya, Karaman, Kasaplar, Kesirven, Köseler, Köylü, Küçükbostancı, Kürse, Nergiz, Orhanlı, Ortamandıra, Ovabayındır, Ovaköy, Paşaköy, Selimiye, Sütlüce, Türkali, Yakupköy, Yenice, Yıldız, Aliağa, Bağalan, Bahçedere, Beşpınar, Çamköy, Çukurhüseyin, Dallımandıra, Dereköy, Ertuğrul, Karakavak, Karamanlar, Kozören, Küpeler, Kutludüğün, Kuyualan, Macarlar, Meryemdere, Sarıalan, Yeşilyurt, 1.Gündoğan, 2.Gündoğan, Gümüsçesme, Ataköy, Ayvacık, Bayat, Bereketli, Bozen, Çakıllık, Çiftçidere, Çınarlıdere, Dedeburnu, Dişbudak, Karabeyler, Kılcılar, Kirazköy, Kirazpınar, Konakpınar, Kozderegüvem, Kuşkaya, Sıvatpınar, Taşköy, Taşpınar, Tayyipler, Turnalar, Yeşiller, Pamukçu, Bahçelievler, Hasan Basri Çantay, Plevne bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Ayvalık

Ayvalık Çekicimiz Mithatpaşa, Namık Kemal, Altınova, 150 Evler, Akçapınar, Ali Çetinkaya, Bağyüzü, Beşiktepe, Bulutçeşme, Çakmak, Çamoba, Fethiye, Fevzipaşa-Vehbibey, Gazi Kemal Paşa, Hacıveliler, Hamdibey, Hayrettinpaşa, İsmetpaşa, Karaayıt, Kazım Karabekir, Kırcalar, Murateli, Mutlu, Odaburnu, Sahil Kent, Sakarya, Sefa Çamlık, Tıfıllar, Türközü, Üçkabaağaç, Yeni, Yeniköy, Zekibey, Küçükköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Balya

Balya Çekicimiz Enverpaşa, Koca Camii, Akbaş, Alidemirci, Bengiler, Çakallar, Çalova, Çamavşar, Çamucu, Çiğdem, Çukurcak, Danişment, Değirmendere, Dereköy, Doğanlar, Dörtyol, Farsak, Gökmusa, Göktepe, Göloba, Habipler, Hacıhüseyin, Havutbaşı, Ilıca, Kadıköy, Karacahisar, Karlık, Kaşıkçı, Kavakalanı, Kayalar, Kayapınar, Kocabük, Koyuneri, Mancılık, Medrese, Müstecap, Narlı, Örenköy, Orhanlar, Patlak, Semizköy, Söbücealan, Yarışalanı, Yaylacık, Yazlık, Yenikavak bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Bandırma

Bandırma Çekicimiz Doğa, Ergili, Kirazlı, Kuşcenneti, Yeşilçomlu, Beyköy, Bezirci, Çarıkköy, Çepni, Çinge, Doğanpınar, Gölyaka, Hıdırköy, Külefli, Misakça, Orhaniye, Şirinçavuş, 100.Yıl, 17 Eylül, 600 Evler, Aksakal, Ayyıldız, Bentbaşı, Çalışkanlar, Çınarlı, Dere, Edincik, Günaydın, Hacı Yusuf, Haydar Çavuş, İhsaniye, Kayacık, Levent, Paşabayır, Paşakent, Paşakonak, Paşamescit, Sunullah, Yeni, Akçapınar, Bereketli, Çakılköy, Dedeoba, Doğruca, Dutliman, Emre, Erikli, Eskiziraatli, Mahbubeler, Ömerli, Yenice, Yenisığırcı, Yeniyenice, Yeniziraatli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Bigadiç

Bigadiç Çekicimiz 4 Eylül, Abacı, Camii, Çavuş, Emek, Fethibey, Kuyu, Orta, Servi, Akyar, Başçeşme, Çağış, Çömlekçi, Değirmenli, Esenli, Güvemçetmi, Küçükyeniköy, Yeşildere, Adalı, Alanköy, Altınlar, Aşağıçamlı, Aşağıgöcek, Babaköy, Bademli, Balatlı, Beğendikler, Bekirler, Bozbük, Çaldere, Çamköy, Çayüstü, Çekirdekli, Çeribaşı, Çıtak, Davutça, Davutlar, Dedeçınar, Dikkonak, Doğançam, Dündarcık, Durasılar, Elyapan, Emirler, Hacıömerderesi, Hamidiye, Hisarköy, İğciler, İlyaslar, Işıklar, İskeleköy, Kadıköy, Kalafat, Karabahçe, Kargın, Kayalıdere, Kayırlar, Kırca, Kızılçukur, Köseler, Kozpınar, Kürsü, Mecidiye, Meyvalı, Okçular, Okçularyeri, Osmanca, Özgören, Panayır, Salmanlı, Topalak, Tozağan, Turfullar, Yağcıbedir, Yağcılar, Yeniköy, Yolbaşı, Yukarıçamlı, Yukarıgöçek, Yürücekler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Burhaniye

Burhaniye Çekicimiz Bahçelievler, Geriş, Hacıahmet, İskele, Kocacami, Mahkeme, Memiş, Öğretmenler, Ören, Yunus, Ağacık, Avunduk, Bahadınlı, Börezli, Çallı, Çamtepe, Çoruk, Damlalı, Dutluca, Hacıbozlar, Hisarköy, Karadere, Kırtık, Kızıklı, Kurucaoluk, Kuyucak, Kuyumcu, Pelitköy, Şahinler, Şarköy, Şarköy Osb, Sübeylidere, Tahtacı, Taylıeli, Yabancılar, Yaylacık, Yunuslar, Cumhuriyet, Hürriyet bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Dursunbey

Dursunbey Çekicimiz Bozyokuş, Çakmak, Cebeci, Çiftçi, Ferah, İstasyon, Mollaoğlu, Üçeylül, Vakıf, Adaören, Akbaşlar, Akçagüney, Akyayla, Alaçam, Alagüney, Arıklar, Aşağımusalar, Aşağıyağcılar, Ayvacık, Aziziye, Bayıryüzügüney, Beyce, Beyel, Boyalıca, Büyükakçaalan, Çakırca, Çaltıcak, Çamharman, Çamköy, Çanakçı, Çatalçam, Çelikler, Çınarköy, Dada, Değirmenciler, Delice, Demirciler, Dereköy, Doğancılar, Durabeyler, Ericek, Gazellidere, Göbül, Gökçedağ, Gökçepınar, Gölcük, Güğü, Gürleyen, Hacıahmetpınarı, Hacılar, Hacıömerler, Hamzacık, Hasanlar, Hindikler, Hondular, Hopanlar, İrfaniye, Işıklar, İsmailler, Karagöz, Karakaya, Karamanlar, Karapınar, Kardeşler, Karyağmaz, Kavacık, Kavakköy, Kazimiye, Kireç, Kızılcadere, Kızılöz, Küçükakçaalan, Küçükler, Kumlu, Kurtlar, Kuzköy, Mahmudiye, Mahmutça, Meydançayırı, Mıcırlar, Naipler, Odaköy, Örenköy, Osmaniye, Poyracık, Ramazanlar, Reşadiye, Resüller, Şabanlar, Saçayak, Sağırlar, Sakızköy, Sarısipahiler, Sarnıçköy, Sebiller, Selimağa, Şenköy, Sinderler, Süleler, Tafak, Taşkesiği, Taşpınar, Tepeköy, Tezlik, Turnacık, Umurlar, Veliler, Yassıören, Yukarımusalar, Yukarıyağcılar, Yunuslar bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Erdek

Erdek Çekicimiz Aşağıyapıcı, Ballıpınar, Belkıs, Çeltikçi, Doğanlar, Hamamlı, İlhan, Kestanelik, Ormanlı, Şahinburgaz, Tatlısu, Turan, Yukarıyapıcı, Alaettin, Atatürk, Balıklı, Çakıl, Halitpaşa, Harmanlı, Karşıyaka, Narlı, Ocaklar, Paşalimanı, Poyrazlı, Sahil, Tuzla, Yalı, Zeytinli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Gömeç

Gömeç Çekicimiz Dursunlu, Hacıhüseyinler, Hacıoğlu, Hacıosman, Keremköy, Kobaşlar, Kumgedik, Kuyualan, Ulubeyler, Kemalpaşa, Mithatpaşa, Yaya, Karaağaç bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Havran

Havran Çekicimiz Camiikebir, Çiğitzade, Ebubekir, Hamambaşı, Mescit, Tekke, Yeni, Büyükdere, Büyükşapçı, Çakırdere, Çakmak, Çamdibi, Dereören, Eğmir, Eseler, Fazlıca, Halılar, Hallaçlar, Hüseyinbeşeler, İnönü, Kalabak, Karalar, Karaoğlanlar, Kobaklar, Kocadağ, Kocaseyit, Köylüce, Küçükdere, Küçükşapçı, Sarnıç, Tarlabaşı, Taşarası, Temaşalık, Tepeoba bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İvrindi

İvrindi Çekicimiz Büyükyenice, Gökçeyazı, 7 Eylül, Bedrettin, Kiraz Ören, Kurtuluş, Okçular, Sakarya, Kayapa, Korucu, Akçal, Aşağıkaleoba, Ayaklı, Bozören, Büyükfındık, Büyükılıca, Çarkacı, Çatalan, Çelimler, Çiçekli, Çobanlar, Çukurlar, Çukuroba, Değirmenbaşı, Demirciler, Döşeme, Erdel, Eriklikömürcü, Evciler, Gebeçınar, Geçmiş, Gökçeler, Gömeniç, Gözlüçayır, Gümeli, Hacıahmetler, Haydar, Hüseyinbeyobası, İkizce, Ilıcakpınar, Karaçepiş, Kaşağıl, Kılcılar, Kına, Kınık, Kıpıklar, Kışladere, Kocaeli, Kocaoba, Küçükfındık, Küçükılıca, Küçükyenice, Kuşdere, Mallıca, Osmanköy, Osmanlar, Pelitören, Sarıca, Sarıpınar, Sofular, Soğanbükü, Susuzyayla, Taşdibi, Topuzlar, Yağlılar, Yaren, Yeşilköy, Yukarıkaleoba, Yürekli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Karesi

Karesi Çekicimiz 1.Oruçgazi, 2.Oruçgazi, Ali Hikmet Paşa, Atatürk, Ege, Maltepe, Paşa Alanı, Toygar, Yeni, Adnan Menderes, Akıncılar, Aktarma, Aygören, Bakacak, Beyköy, Çanacık, Çaypınar, Davutlar, Deliklitaş, Dumlupınar, Eski Kuyumcular, Hacı İsmail, Hisariçi, İbirler, Kabakdere, Kalaycılar, Kamçıllı, Karaoğlan, Karesi, Kavaklı, Kırmızılar, Kızpınar, Kocaavşar, Köteyli, Mirzabey, Naipli, Ortaca, Ovacık, Turplu, Üçpınar, Yaylabayır, Yeniköy, Yeroluk, Yeşilova, Yıldırım, Ziyaretli, 1.Sakarya, 2.Sakarya, Çay, Kayabey, Kuva-İ Milliye, Vicdaniye, Alacabayır, Armutalan, Boğazköy, Büyükpınar, Düzoba, Fethiye, Halkapınar, Hisaralan, Karabeyler, Karakol, Kurtdere, Şamlı, Taşkesiği, Tatlıpınar, Toybelen, Yağcılar, Yaylacık, Yeniiskender bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kepsut

Kepsut Çekicimiz Camiiatik, Camiicedit, İhsaniye, Kasapzade, Mahkeme, Yenice, Ahmetölen, Akçakertil, Akçaköy, Alagüney, Armutlu, Bağtepe, Bektaşlar, Beyköy, Bükdere, Büyükkatrancı, Çalkandil, Dalköy, Danahisar, Darıçukuru, Dedekaşı, Dereli, Dombaydere, Durak, Eşeler, Eyüpbükü, Göbel, Gökköy, Hotaşlar, İsaalan, Işıklar, Kalburcu, Karacaağaç, Karaçaltı, Karacaören, Karagöz, Karahaliller, Kayacıklar, Kayaeli, Keçidere, Kepekler, Kızıloluk, Küçükkatrancı, Mahmudiye, Mehmetler, Mestanlar, Mezitler, Nusret, Örencik, Örenharman, Örenli, Osmaniye, Ovacık, Piyade, Recep, Saraç, Sarıçayır, Sarıfakılar, Sayacık, Seçdere, Serçeören, Şeremetler, Servet, Tekkeışıklar, Tilkicik, Tuzak, Yaylabaşı, Yeşildağ, Yoğunoluk bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Manyas

Manyas Çekicimiz Akçaova, Boğazpınar, Bölceağaç, Çakırca, Çal, Çamlı, Çataltepe, Çavuşköy, Cumhuriyet, Darıca, Değirmenboğazı, Dereköy, Doğancı, Dura, Erecek, Eşen, Eskiçatal, Eskimanyas, Hacıibrahimpınarı, Hacıosman, Hacıyakup, Hamamlı, Haydar, Hekim, İrşadiye, Işıklar, Kalfa, Kapaklı, Karakabaağaç, Kayaca, Kızık, Kızıksa, Kocagöl, Koçoğlu, Kubaş, Kulak, Necip, Ören, Peynirkuyu, Salur, Şevketiye, Süleymanlı, Tepecik, Yayla, Yeniköy, Atatürk, Çarşı, Kalebayır, Maltepe, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Marmara

Marmara Çekicimiz Ekinlik, Abroz, Asmalı, Avşa, Çınarlı, Cumhuriyet, Deniz, Gündoğdu, Hürriyet, Okullar, Saraylar, Topağaç, Yeni, Yiğitler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Savaştepe

Savaştepe Çekicimiz Akpınar, Ardıçlı, Aşağıdanişment, Beyköy, Bozalan, Çaltılı, Çamurlu, Çavlı, Çiftlikdere, Çukurçayır, Deveören, Dikmeler, Eğerci, Güvem, Güvemküçüktarla, Hıdırbalı, İsadere, Kalemköy, Karacalar, Karaçam, Karapınar, Kocabıyıklar, Kocaören, Koğukyurt, Kongurca, Kurudere, Mecidiye, Minnetler, Pelitcik, Sarıbeyler, Sarısüleymanlar, Sıtmapınar, Soğucak, Söğütçük, Söğütlügözle, Tavşancık, Türediler, Yazören, Yeşilhisar, Yolcupınarı, Yukarıdanişment, Yukarıkaraçam, Yunakdere, Esenköy, Madenmezarı, Cumhuriyet, Fatih, Hürriyet, İstiklal, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sındırgı

Sındırgı Çekicimiz Akçakısrak, Aktaş, Alacaatlı, Alakır, Alayaka, Armutlu, Aslandede, Bayraklı, Bükrecik, Bulak, Büyükdağdere, Çakıllı, Çaltılı, Çamalanı, Çaygören, Çayır, Çelebiler, Çıkrıkçı, Çılbırcı, Çoturtepe, Cüneyt, Danaçayır, Dedeler, Derecikören, Devletlibaba, Düğüncüler, Düvertepe, Eğridere, Emendere, Eşmedere, Gölcük, Gözören, Hisaralan, İbiller, Işıklar, İzzettin, Karaağaç, Karacalar, Karagür, Karakaya, Kepez, Kertil, Kınık, Kıranköy, Kızılgür, Kocabey, Kocasinan, Kozlu, Küçükbükü, Küçükdağdere, Kürendere, Mandıra, Mumcuköy, Ormaniçi, Osmanlar, Pelitören, Pürsünler, Şahinkaya, Şapçı, Sinandede, Süller, Taşköy, Umurlar, Yaylabayır, Yaylacık, Yolcupınar, Yüreğil, Yusufçamı, Camicedit, Camikebir, Çavdaroğlu, Kocakonak, Kurtuluş, Rızaiye bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Susurluk

Susurluk Çekicimiz Beyköy, Ilıcaboğazı, Kepekler, Muradiye, Okçugöl, Söve, Ümiteli, Alibey, Asmalıdere, Aziziye, Babaköy, Balıklıdere, Bozen, Buzağılık, Danaveli, Demirkapı, Dereköy, Duman, Ekinlik, Eminpınarı, Göbel, Gökçeağaç, Gökçedere, Günaydın, Gürece, İclaliye, Kalfaköy, Karaköy, Karapürçek, Kayalıdere, Kayıkçı, Kiraz, Kocapınar, Kulat, Kurucaoluk, Odalıdam, Ömerköy, Paşaköy, Reşadiye, Şeker, Söğütçayır, Sülecek, Sultançayır, Yağcı, Yahyaköy, Yaylaçayır, Yıldız, Burhaniye, Han, Karşıyaka, Kışla, Orta, Sultaniye, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Balıkesir Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım