(0541) 724 724 4

Bitlis Oto Çekici Kurtarıcı

Bitlis ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Bitlis Çekicimizi hemen yönlendirelim

Bitlis Çekici,Otonuz İçin En Doğru Tercih

Bitlis Çekici olarak sizlere sorunsuz bir hizmet vermek için her daim kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlere bu hizmeti verirken de aracınız ile ilgili bilgileri bizimle eksiksiz paylamanız gerekmektedir. Bu bilgiler sizlere süratli ulaşıp sorununuza yanıt vermemiz adına ehemmiyet arz etmektedir. Bitlis Çekici olarak sorumluluğumuzun bilincine varmış, sizlerin memnuniyeti amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizi 7/24 düşünen bir firmanın olduğunu lütfen unutmayınız. Çünkü her firma sizlere ailesi gibi hizmet sağlayamaz. Bu profesyonel bir anlayışın yanı sıra alanında seçkin bir kadronun işi olduğu da unutulmamalıdır. Bitlis Çekici, sizlerin ihtiyaçlarını anlayan her nerede olursanız olun sizlere hizmeti ulaştırmak amacıyla bekleyen bir kuruluştur.

Araçlarınız arızalandığında bazen aciliyet gerektirmez ancak çoğu zaman da araçlarımız uygun olmayan zaman ve şartlarda bizleri yakalar. Böyle durumlarda işi uzmanına teslim etmeniz gerekir. Bitlis Çekici hem sizin hem de aracınızın güvenliğini sağlayarak kimsenin zarar görmesine izin vermez. Uygun çekici filoları ile kaliteli hizmet sunan Bitlis Çekici sizlere de yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bitlis Çekici sizleri yolda bırakmadığı gibi cebinizi de düşünür. Ekonomik fiyatlarla sizleri memnun etmesini bilen bir firmadan hizmet alın ki aklınız aracınızda kalmasın. Araç filomuz teknolojik gereksinimleri fazlasıyla sağlar. Profesyonel ekibimizle de bu gücümüzü pekiştirerek sizlere vazgeçilmez bir hizmet sunar. Şimdiye kadar olduğu gibi bu günde yanınızda olan firma Bitlis Çekici.

İnsanlar nasıl dış etkilere bağlı veya bilinmeyen bir nedenden dolayı hastalanırsa araçlarımızda bu döngüyü yaşamaktadır. Bitlis Çekici araçlarınızın bir nevi ambulansı olarak görev yaparak zor zamanlarınızda sizlere yardım sağlama adına 7/24 hazır beklemektedir.  Eğer aracınız yolda kaldıysa veya bir kazaya karışmış ve oto çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız varsa Bitlis Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz.

 Bitlis Çekici bölge sınırları içinde size kesintisiz vasıta taşıma ve vasıta kurtarma hizmeti veren bir firma olup, bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ucuz ve kaliteli hizmet aynı zamanda güler yüz arıyorsanız sizlerde Bitlis Çekici i daha aramadınız demektir.


Bitlis Çekici Hizmet Bölgeleri

Adilcevaz

Adilcevaz Çekicimiz Alacaatlı, Atatürk, Çayır, Cevizli, Hıdırşah, Kaleboynu, Orta, Selçuklu, Akçıra, Akyazı, Aşağı, Aşağısüphan, Asvalt Üstü, Atatürk, Aydınlar, Aygırgölü, Ayvacık, Bahçedere, Budaklı, Çanakyayla, Cihangir, Dizdar, Erikbağı, Esenkıyı, Esentepe, Gölbaşı, Göldüzü, Gölüstü, Gültepe, Gümüşdüven, Harmantepe, Heybeli, İpekçayır, Işıklar, İsmet Paşa, Karakol, Karaşeyh, Karşıyaka, Kavuştuk, Kışkılı, Kömürlü, Kuzel, Menderes, Mollafadıl, Örentaş, Sarıçay, Sefasahil, Yarımada, Yazlık, Yıldızköy, Yolçatı, Yukarı, Yukarısüphan bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Ahlat

Ahlat Çekicimiz Erkizan, Haraba Şehir, İki Kubbe, Kacer, Kale, Kırklar, Kulaksız, Selçuklu, Tahtı Süleyman, Tunus, 1.Küme, 2.Küme, Aşağı Küme, Çatalağzı, Cemalettin, Çukurtarla, Develik, Kınalıkoç, Kırkdönüm, Kuşhane, Saka, Serinbayır, Seyrantepe, Soğanlı, Taşharman, Uludere, Yeniköprü, Yolun Alt Mevkii, Yolun Sağı, Yolun Solu, Yolun Üst Mevkii, Yukarı Küme, Yuvadamı, 1. Küme, 1.Küme, 2.Küme, 3.Küme, Akçaören, Alakır, Bahçe, Burcukaya, Dilburnu, Gölgören, Güzelsu, Karaağaç, Kırıkkaya, Kültür, Kurtuluş, Nazik, Orta, Otluyazı, Ovakışla, Saray, Yıldızlar, Yoğurtyemez bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Güroymak

Güroymak Çekicimiz Bağlar, Barajyolu, Barış, Bölmedere, Erentepe, Girne, Haydar, Kümbet, Nurtepe, Şenevler, Şenova, Şentepe, Şirintepe, Uğurlu, Yeşilova, Akbulut, Arpacık, Aşağıkolbaşı, Budaklı, Çallı, Cami, Çayarası, Cevizyatağı, Çıtak, Cumhuriyet, Değirmen, Gedikpınar, Gölbaşı, Gültepe, Günkırı, Güzelli, Hürriyet, Işıklı, Kaleli, Kani Reş, Kavunlu, Keklikpınar Tescilsiz Mezrası, Kekliktepe, Konak, Köşk, Kuştaşı, Oduncular, Özkavak, Pınarbaşı, Refahiye, Saklı, Şenkaya, Şenyayla, Şenyurt, Sorani, Sütderesi, Tahtalı, Taşüstü, Üzümveren, Yağmurlu, Yamaçköy, Yayladere, Yazıkonak, Yemişveren, Yeni, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yukarıkolbaşı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hizan

Hizan Çekicimiz Altınoluk, Aşağıkarasu, Bahçelievler, Esentepe, Gökçimen, Kültür, Taşlı Pınar, Yemişli, Yeni Kent, Yeşil Ova, Ağaçlı, Ağılözü, Akbaş, Akbıyık, Akça, Akçakonak, Akçevre, Akdik, Akdik, Akdiken, Akköprü, Akşar, Akyazı, Akyol, Aladana, Alancık, Alyanak, Aşağı Aksüt, Aşağı Ayvacık, Aşağı Kazanlı, Aşağı Şenlik, Avlak, Aybattı, Ayrancı, Bağbaşı, Bağışlı, Bağlararası, Bahçedere, Ballı, Ballıca, Başaklı, Bayır, Bereket, Besili, Beyari, Bilgili, Bölüklü, Bozpınar, Budaklı, Çakırkaya, Çalışkanlar, Çatakdeğirmen, Çavuşlar, Çayır, Çayırlı, Cevizli, Çevrecik, Çiçekli, Çıkçık, Çitli, Çökekyazı, Dağören, Dayılar, Deliklitaş, Dereağzı, Derince, Dibekli, Dilek, Doğancı, Doğrular, Döküktaş, Doyumlu, Durak, Düztepe, Ekinli, Ekintepe, Elmacık, Elmalı, Erencik, Esenler, Fıstıklı, Gayda, Geçit, Gedik, Gelincik, Gökay, Göktepe, Gönüllü, Göze, Güçlü, Gümüşoluk, Gümüşören, Güngören, Gürece, Güvendik, Hacımehmet, Harmandöven, Hıdır, Horozdere, İçlikaval, İncirli, Kalkanlı, Kapısuyu, Karaağaç, Karadal, Karaduman, Karakoyun, Karbastı, Kardeşlik, Karlıtepe, Kaval, Kayadeler, Kayalar, Kayalı, Kayaş, Kaymaklı, Keçeli, Keklik, Kestaneli, Kezer, Kılavuz, Kilimli, Kıratlı, Kiş, Koç, Koçlu, Koçyiğit, Kolludere, Konak, Konaklar, Köprü, Koşluca, Koyunlu, Mahmutlar, Meşelik, Meydan, Mut, Nuh, Nurs, Ocak, Oğlaklı, Oğlaklı, Ölçülü, Örenbaş, Örgülü, Ortaca, Otlu, Otluca, Ovi, Oymapınar, Özenli, Öztoprak, Sağınlı, Sağırkaya, Samanyolu, Sarıbal, Sarıtaş, Sarpkaya, Soğuksu, Sürücüler, Süttaşı, Taş, Taşevler, Topağacı, Topluca, Toprağacı, Topraklı, Tuğlu, Tutumlu, Üçkardeş, Ürünveren, Üspiislam, Üzümlü, Uzuntaş, Verimli, Yamaç, Yapağı, Yaylacık, Yaylalı, Yazmalı, Yedikardeş, Yelkıran, Yeniçay, Yenicik, Yenigün, Yığınkaya, Yoğurtlu, Yolbaşı, Yolbilen, Yoluslu, Yukarı Aksüt, Yukarı Gelincik, Yukarı Kazanlı, Yukarı Şenlik, Yukarıayvacık, Yukarıçalı, Yumacık, Yurtiçi, Zivi bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Mutki

Mutki Çekicimiz Bağ, Beyaz Su, Beyazsu, Çiğdemalan, Esenyurt, Geyikpınar, Kapıkaya, Kaşak, Kayran, Köprübaşı, Ocakbaşı, Ölçülü, Sivrice, Taş, Taşyol, Tolgalı, Yanıkçakır, Yazıcık, Yuvalıdam, Ağıllı, Akçaağaç, Akıncı, Akpınar, Aksakal, Alatoprak, Alıcık, Alkoyun, Arpalıseki, Aydemir, Aydınlar, Aydoğdu, Bahçeli, Balkaya, Beşevler, Boğazönü, Bozburun, Çağdaş, Cami, Çanaklı, Çatalsöğüt, Çaygeçit, Çayırlı, Çevreli, Çığır, Çimen, Çitliyol, Çukurca, Dağarcık, Dağlık, Dereönü, Dereyolu, Ekizler, Erler, Evciler, Eyubiye, Fatih, Gölbaşı, Göztepe, Güvenli, Havarik, İkizler, Ilıcak, İnişli, Kapaklı, Kavakbaşı, Kayabaşı, Kocainiş, Koyunlu, Küllüce, Kuşcu, Kuşdili, Levent, Mezra, Ocaklı, Oluklu, Ömeriye, Onbaşı, Orta, Özenli, Sarıçiçek, Sekiliyazı, Şerefhan, Serince, Taşkapı, Tosunlar, Uğur, Ulaş, Uran, Üstyayla, Yalıntaş, Yeni, Yenidoğan, Yeniköy, Yeşilce, Yeşilyurt, Yiğitler, Yoncalı, Yüksekova, Yumrumeşe, Açıkalan, Akarsu, Aşağı Uzunyar, Atbaşı, Aydınlık, Bağarası, Bağlık, Ballı, Başçavuş, Bekçiler, Ç.Meşe, Çatalerik, Cevizli, Dere, Gosing, Gül, Gümüşkanat, Karabudak, Kaşıklı, Koçyatağı, Kovanlı, Kurtyan, Kütüklü, Merkez, Meşelik, Meydan, Övencik, Salman, Sarıçubuk, Taşboğaz, Taşlık, Tescilsiz, Üçadım, Üçevler, Uzunyar, Uzunyol, Vaskar, Vezik, Yağlıca, Yalçınkaya, Yıldız, Yünlü, Yuvalı, Zeydan, Pınarbaşı, Taşlı Pınar, Yeni, Yenibağ bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tatvan

Tatvan Çekicimiz 2.Km, Adabağ, Benekli, Beştaş, Çekmece, Dalda, Kıyıdüzü, Örenlik, Sarıkum, Yumurtatepe, Aydınlar, Bahçelievler, Çağlayan, Cumhuriyet, Dumlupınar, Esentepe, Fatih, Fuar, Hidayet, İşletme, Kale, Karataş, Karşıyaka, Kültür, Pınarbaşı, Sahil, Saray, Şirinevler, Sosyal, Tuğ, Yeni, Yeşilmezra, Aksoğan, Aktoprak, Alacabük, Anadere, Arılı, Bağmeşesi, Beşikli, Beşparmak, Bolalan, Budaklı, Çalıdüzü, Çamaltı, Çanakdüzü, Çataltaş, Çavuşlar, Çevre, Çörekli, Dağdibi, Dibekli, Direkli, Dirlik, Doluca, Dönertaş, Düzcealan, Eğritaş, Ekindüzü, Emek, Gölgele, Göllü, Güntepe, Güreşçi, Güvenli, Hanelmalı, Harmanlı, İncekaya, Kağanlı, Karaçalı, Kaynarca, Kepenek, Kırkbulak, Kısıklı, Kolbaşı, Kömürlü, Köprücük, Koruklu, Koyluca, Koyunpınarı, Küçüksu, Külbastı, Kuruyaka, Kuşluca, Nohutlu, Obuz, Odabaşı, Ortaklar, Özekli, Paşaelmalı, Pekmezli, Pınarlı, Sallıca, Sandıklı, Sarıdal, Söğütlü, Suboyu, Sugurlu, Taşdemir, Taştop, Teknecik, Tokaçlı, Top, Topraklı, Tosunlu, Tuzluca, Uçankuş, Üçtepe, Ulusoy, Uncular, Uslu, Ustabaşı, Üzümlü, Yalınağaç, Yapraklı, Yassıca, Yaygılı, Yayıklı, Yediveren, Yelkenli, Yenitoprak, Yoncabaşı, Yorgalar, Yumrukaya bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Bitlis Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım