(0541) 724 724 4

Bitlis Oto Çekici Kurtarıcı

Bitlis ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Bitlis Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto kurtarma, araç çekme ve araç taşıma hizmetleri dışarıdan bakıldığında oldukça kolay gözükebilir. Ancak çekici hizmeti aldığınız andan itibaren bu işin nekadar özen ve tecrübe isteyen bir işlem olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Bitlis araç çekici, tüm bu zorlukların üstesinden yılların vermiş olduğu tecrübe ve emek ile geliyor. Oto kurtarma sektörü düzen, disiplin, kontrol, tecrübe ve maliyet isteyen bir iş koludur. Tüm bu maddeler bir araya geldiğinde kaliteli bir oto kurtarıcı hizmeti alabilirsiniz. Araç arızaları, lastik değişimi, akü dolum işlemi, araç taşıma, araç çekici, çoklu araç taşıma gibi tüm bu hizmetlerden günün her saatinde br telefon ile faydalanabilirsiniz.

Ağır Vasıta Kurtarma İşlemi

Türkiye’nin karış karış her bölgesine araç çekme ve acil yol yardımı hizmetimiz vardır. Bitlis Çekici ekibimizde Bitlis’te meydana gelen araç arızaları ve kazalarda yol yardımı için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermek için hazır bekler. Zorlu yol koşullarında özellikle de ağır vasıta araçlarda devrilme, taşıtın yan yatması, uçurumlardan düşmesi gibi üzücü durumlar gerçekleşebiliyor. Bu durumda kamyon taşıma, ağır vasıta kurtarma, konteyner taşıma, ağır vasıta kurtarıcı ekiplerimiz hemen devreye girerek, bulunduğunuz duruma en uygun çözümler üretir. Gelen tüm çekici taleplerini karşılamak için çoğalttığımız çekici flomuz ile durdurak demeden hizmet etmeye devam ediyoruz.

Acil Araç Kurtarma Talebi Oluşturma

İster web sitemiz üzerinde bulunan canlı destek operatörümüze araç çekici talebinizi iletebilirsiniz. İsterseniz de ana sayfamızda bulunan müşteri destek hattımızı hemen arayabilirsiniz. Talebinizi oluşturduğunuz an itibari ile size en yakın oto çekici ekibine bilgi verilir, ekipler vakit kaybetmeden olay yerine intikal eder. Bitlis araç çekici müşteri temsilcimize çekici talebinizi iletirken, en uygun çekici aracının hazırlanması için bulunduğunuz konumu ve kullandığınız araç modelinide iletiniz. Kazasız ve sorunsuz seyahetler dileriz.


Bitlis Çekici Hizmet Bölgeleri

Adilcevaz

Adilcevaz Çekicimiz Alacaatlı, Atatürk, Çayır, Cevizli, Hıdırşah, Kaleboynu, Orta, Selçuklu, Akçıra, Akyazı, Aşağı, Aşağısüphan, Asvalt Üstü, Atatürk, Aydınlar, Aygırgölü, Ayvacık, Bahçedere, Budaklı, Çanakyayla, Cihangir, Dizdar, Erikbağı, Esenkıyı, Esentepe, Gölbaşı, Göldüzü, Gölüstü, Gültepe, Gümüşdüven, Harmantepe, Heybeli, İpekçayır, Işıklar, İsmet Paşa, Karakol, Karaşeyh, Karşıyaka, Kavuştuk, Kışkılı, Kömürlü, Kuzel, Menderes, Mollafadıl, Örentaş, Sarıçay, Sefasahil, Yarımada, Yazlık, Yıldızköy, Yolçatı, Yukarı, Yukarısüphan bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Ahlat

Ahlat Çekicimiz Erkizan, Haraba Şehir, İki Kubbe, Kacer, Kale, Kırklar, Kulaksız, Selçuklu, Tahtı Süleyman, Tunus, 1.Küme, 2.Küme, Aşağı Küme, Çatalağzı, Cemalettin, Çukurtarla, Develik, Kınalıkoç, Kırkdönüm, Kuşhane, Saka, Serinbayır, Seyrantepe, Soğanlı, Taşharman, Uludere, Yeniköprü, Yolun Alt Mevkii, Yolun Sağı, Yolun Solu, Yolun Üst Mevkii, Yukarı Küme, Yuvadamı, 1. Küme, 1.Küme, 2.Küme, 3.Küme, Akçaören, Alakır, Bahçe, Burcukaya, Dilburnu, Gölgören, Güzelsu, Karaağaç, Kırıkkaya, Kültür, Kurtuluş, Nazik, Orta, Otluyazı, Ovakışla, Saray, Yıldızlar, Yoğurtyemez bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Güroymak

Güroymak Çekicimiz Bağlar, Barajyolu, Barış, Bölmedere, Erentepe, Girne, Haydar, Kümbet, Nurtepe, Şenevler, Şenova, Şentepe, Şirintepe, Uğurlu, Yeşilova, Akbulut, Arpacık, Aşağıkolbaşı, Budaklı, Çallı, Cami, Çayarası, Cevizyatağı, Çıtak, Cumhuriyet, Değirmen, Gedikpınar, Gölbaşı, Gültepe, Günkırı, Güzelli, Hürriyet, Işıklı, Kaleli, Kani Reş, Kavunlu, Keklikpınar Tescilsiz Mezrası, Kekliktepe, Konak, Köşk, Kuştaşı, Oduncular, Özkavak, Pınarbaşı, Refahiye, Saklı, Şenkaya, Şenyayla, Şenyurt, Sorani, Sütderesi, Tahtalı, Taşüstü, Üzümveren, Yağmurlu, Yamaçköy, Yayladere, Yazıkonak, Yemişveren, Yeni, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yukarıkolbaşı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hizan

Hizan Çekicimiz Altınoluk, Aşağıkarasu, Bahçelievler, Esentepe, Gökçimen, Kültür, Taşlı Pınar, Yemişli, Yeni Kent, Yeşil Ova, Ağaçlı, Ağılözü, Akbaş, Akbıyık, Akça, Akçakonak, Akçevre, Akdik, Akdik, Akdiken, Akköprü, Akşar, Akyazı, Akyol, Aladana, Alancık, Alyanak, Aşağı Aksüt, Aşağı Ayvacık, Aşağı Kazanlı, Aşağı Şenlik, Avlak, Aybattı, Ayrancı, Bağbaşı, Bağışlı, Bağlararası, Bahçedere, Ballı, Ballıca, Başaklı, Bayır, Bereket, Besili, Beyari, Bilgili, Bölüklü, Bozpınar, Budaklı, Çakırkaya, Çalışkanlar, Çatakdeğirmen, Çavuşlar, Çayır, Çayırlı, Cevizli, Çevrecik, Çiçekli, Çıkçık, Çitli, Çökekyazı, Dağören, Dayılar, Deliklitaş, Dereağzı, Derince, Dibekli, Dilek, Doğancı, Doğrular, Döküktaş, Doyumlu, Durak, Düztepe, Ekinli, Ekintepe, Elmacık, Elmalı, Erencik, Esenler, Fıstıklı, Gayda, Geçit, Gedik, Gelincik, Gökay, Göktepe, Gönüllü, Göze, Güçlü, Gümüşoluk, Gümüşören, Güngören, Gürece, Güvendik, Hacımehmet, Harmandöven, Hıdır, Horozdere, İçlikaval, İncirli, Kalkanlı, Kapısuyu, Karaağaç, Karadal, Karaduman, Karakoyun, Karbastı, Kardeşlik, Karlıtepe, Kaval, Kayadeler, Kayalar, Kayalı, Kayaş, Kaymaklı, Keçeli, Keklik, Kestaneli, Kezer, Kılavuz, Kilimli, Kıratlı, Kiş, Koç, Koçlu, Koçyiğit, Kolludere, Konak, Konaklar, Köprü, Koşluca, Koyunlu, Mahmutlar, Meşelik, Meydan, Mut, Nuh, Nurs, Ocak, Oğlaklı, Oğlaklı, Ölçülü, Örenbaş, Örgülü, Ortaca, Otlu, Otluca, Ovi, Oymapınar, Özenli, Öztoprak, Sağınlı, Sağırkaya, Samanyolu, Sarıbal, Sarıtaş, Sarpkaya, Soğuksu, Sürücüler, Süttaşı, Taş, Taşevler, Topağacı, Topluca, Toprağacı, Topraklı, Tuğlu, Tutumlu, Üçkardeş, Ürünveren, Üspiislam, Üzümlü, Uzuntaş, Verimli, Yamaç, Yapağı, Yaylacık, Yaylalı, Yazmalı, Yedikardeş, Yelkıran, Yeniçay, Yenicik, Yenigün, Yığınkaya, Yoğurtlu, Yolbaşı, Yolbilen, Yoluslu, Yukarı Aksüt, Yukarı Gelincik, Yukarı Kazanlı, Yukarı Şenlik, Yukarıayvacık, Yukarıçalı, Yumacık, Yurtiçi, Zivi bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Mutki

Mutki Çekicimiz Bağ, Beyaz Su, Beyazsu, Çiğdemalan, Esenyurt, Geyikpınar, Kapıkaya, Kaşak, Kayran, Köprübaşı, Ocakbaşı, Ölçülü, Sivrice, Taş, Taşyol, Tolgalı, Yanıkçakır, Yazıcık, Yuvalıdam, Ağıllı, Akçaağaç, Akıncı, Akpınar, Aksakal, Alatoprak, Alıcık, Alkoyun, Arpalıseki, Aydemir, Aydınlar, Aydoğdu, Bahçeli, Balkaya, Beşevler, Boğazönü, Bozburun, Çağdaş, Cami, Çanaklı, Çatalsöğüt, Çaygeçit, Çayırlı, Çevreli, Çığır, Çimen, Çitliyol, Çukurca, Dağarcık, Dağlık, Dereönü, Dereyolu, Ekizler, Erler, Evciler, Eyubiye, Fatih, Gölbaşı, Göztepe, Güvenli, Havarik, İkizler, Ilıcak, İnişli, Kapaklı, Kavakbaşı, Kayabaşı, Kocainiş, Koyunlu, Küllüce, Kuşcu, Kuşdili, Levent, Mezra, Ocaklı, Oluklu, Ömeriye, Onbaşı, Orta, Özenli, Sarıçiçek, Sekiliyazı, Şerefhan, Serince, Taşkapı, Tosunlar, Uğur, Ulaş, Uran, Üstyayla, Yalıntaş, Yeni, Yenidoğan, Yeniköy, Yeşilce, Yeşilyurt, Yiğitler, Yoncalı, Yüksekova, Yumrumeşe, Açıkalan, Akarsu, Aşağı Uzunyar, Atbaşı, Aydınlık, Bağarası, Bağlık, Ballı, Başçavuş, Bekçiler, Ç.Meşe, Çatalerik, Cevizli, Dere, Gosing, Gül, Gümüşkanat, Karabudak, Kaşıklı, Koçyatağı, Kovanlı, Kurtyan, Kütüklü, Merkez, Meşelik, Meydan, Övencik, Salman, Sarıçubuk, Taşboğaz, Taşlık, Tescilsiz, Üçadım, Üçevler, Uzunyar, Uzunyol, Vaskar, Vezik, Yağlıca, Yalçınkaya, Yıldız, Yünlü, Yuvalı, Zeydan, Pınarbaşı, Taşlı Pınar, Yeni, Yenibağ bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tatvan

Tatvan Çekicimiz 2.Km, Adabağ, Benekli, Beştaş, Çekmece, Dalda, Kıyıdüzü, Örenlik, Sarıkum, Yumurtatepe, Aydınlar, Bahçelievler, Çağlayan, Cumhuriyet, Dumlupınar, Esentepe, Fatih, Fuar, Hidayet, İşletme, Kale, Karataş, Karşıyaka, Kültür, Pınarbaşı, Sahil, Saray, Şirinevler, Sosyal, Tuğ, Yeni, Yeşilmezra, Aksoğan, Aktoprak, Alacabük, Anadere, Arılı, Bağmeşesi, Beşikli, Beşparmak, Bolalan, Budaklı, Çalıdüzü, Çamaltı, Çanakdüzü, Çataltaş, Çavuşlar, Çevre, Çörekli, Dağdibi, Dibekli, Direkli, Dirlik, Doluca, Dönertaş, Düzcealan, Eğritaş, Ekindüzü, Emek, Gölgele, Göllü, Güntepe, Güreşçi, Güvenli, Hanelmalı, Harmanlı, İncekaya, Kağanlı, Karaçalı, Kaynarca, Kepenek, Kırkbulak, Kısıklı, Kolbaşı, Kömürlü, Köprücük, Koruklu, Koyluca, Koyunpınarı, Küçüksu, Külbastı, Kuruyaka, Kuşluca, Nohutlu, Obuz, Odabaşı, Ortaklar, Özekli, Paşaelmalı, Pekmezli, Pınarlı, Sallıca, Sandıklı, Sarıdal, Söğütlü, Suboyu, Sugurlu, Taşdemir, Taştop, Teknecik, Tokaçlı, Top, Topraklı, Tosunlu, Tuzluca, Uçankuş, Üçtepe, Ulusoy, Uncular, Uslu, Ustabaşı, Üzümlü, Yalınağaç, Yapraklı, Yassıca, Yaygılı, Yayıklı, Yediveren, Yelkenli, Yenitoprak, Yoncabaşı, Yorgalar, Yumrukaya bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Bitlis Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım