(0541) 724 724 4

Muratlar Oto Çekici Kurtarıcı

Muratlar semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Muratlar Çekicimizi hemen yönlendirelim

Muratlar Çekici ekipleri profesyonel vasıtaları teknolojik donanıma sahip güler yüz ve ilgi ile sizleri karşılayan çağrı merkezi ile sizlere en sıcak hizmeti sunmaktadır. Muratlar Çekici çağrı merkezimize gelen talebinizi personelimiz hemen değerlendirerek sizlere en uygun aracı bulunduğunuz noktaya doğru yönlendirilir. Sizler bu durumda aracınızı emniyetli bir bölgeye alıp gelen yardımı bekleyiniz. Bilmeden yapacağınız bir uğraş aracınıza kalıcı ve ağır hasarlar bırakabilir ve daha fazla masraf çıkartır. Bizlere 7/24 arayabileceğiniz 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz

Muratlar Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Muratlar Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Muratlar Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Muratlar Çekici, güven arıyorsanız yine Muratlar Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Muratlar Çekici sizlere yolda kaldığınızda aracınız hareket etmediğinde veya olmaması temennisiyle herhangi bir kaza durumunda yol yardımı ve çekici hizmeti sunmaktadır.

 Bunun yanında birçok alanda var olduğumuz gibi sıfır araçlarınızın taşınmasını da tek katlı ve çift katlı araçlarla istenilen bölgeye yapabilmektedir. Muratlar Çekici sektörde yıllarını vermesinin getirdiği tecrübeye dayanarak sektörümüzde samimi firma çalışanlarıyla karşılaşmak kadar iyi niyetinizi kötüye kullanabilecek şahıslarla da karşılaşmak pek mümkündür. Dolayısıyla bu etkeni ortadan kaldırmak amacıyla 7/24 açık olan çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.  

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Muratlar Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım