(0541) 724 724 4

Burdur Oto Çekici Kurtarıcı

Burdur ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Burdur Çekicimizi hemen yönlendirelim

Karavan taşıma, otomobil taşıma, ağır vasıta araç taşıma, yolda kalan araçlar için acil yol yardım servisi, şehirler arası araç taşıma veya şehiriçi araç taşıma, acil oto kurtarıcı hizmetleri Burdur Çekici firma çatısı altında toplanmıştır. Burdur’un tüm mahalle ve köylerine ulaşabilen eğitimli çalışanlarımız acil durumlar içinde ayrıca hazırlıklıdır. Günün her saatinde 7/24 acil yol yardımı alabilirsiniz. Yolculuğa çıkarken başınıza herhangi bir aksilik geleceğini düşünmediğiniz için dikkat edilmesi gereken bazı hususları gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda size en yakın oto kurtarma servisimizi tarafınıza yönlendirebilmemiz için, çağrı merkezi numaralarımızdan hemen arayın. Araçlarımız trafiğin yoğunluk durumuna uygun en kısa sürede bulunduğunuz noktaya ulaşım sağlar.

Ağır Ticari Araç Taşıma

Araç kurtarma taleplerinde çağrılar her zaman binek otomobil sürücülerinden gelmeyebiliyor. Yük taşıyan kamyon ve tırlarda zor arazi koşullarına dayanamayıp arıza çıkartabiliyor. Ya da ağır yüklerinden dolayı yan yatma ve devrilme gibi durumlarla karşı karşıya gelinebiliyor. Ağır yük taşıma kapasitesine sahip kurtarıcı araçlarımız ile aracınız alınırken, belirttiğiniz adrese en güvenilir şekilde teslim edilir. Burdur oto çekici hertürlü hava şartları ve arazi koşullarında hizmet vermeye devam edecek donanımda çekicileri ile hizmet veriyor.

Burdur Oto Kurtarma Fiyatları

Ototransfercim ailesi Burdur dahil yurdumuzun tüm bölgelerine oto kurtarıcı ve araç çekici servis hizmeti vermektedir. İşimizi hakkıyla yerine getiriyor ve bu işlemleri özel eğitimlerden geçmiş ekiplerimiz ile yapıyoruz. Bu kaliteli hizmetimiz için sizlerden faiş fiyat talep etmiyor, kurumsal kimliğimize en uygun oto çekici fiyatları sunuyoruz. Burdur oto çekici fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayınız. Aracın alınıp, teslim edildiği bölge arasında ki yol mesafesi hesaplanır ve fiyat bilgisi belirlenir. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.


Burdur Çekici Hizmet Bölgeleri

Ağlasun

Ağlasun Çekicimiz Bala, Çınar, Hamam, Kıraç, Kum, Sakarca, Aşağıyumrutaş, Bakırlı, Çamlıdere, Çamova, Deregözü, Dereköy, Eynazlı, Fatih, Gökbel, Harmancık, Hisar, Karagöl, Kiprit, Mamak, Sakarlar, Sakızlık, Yavuz, Yazır, Yeşilbaşköy, Yumrutaş bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Bucak

Bucak Çekicimiz Alaattin, Atilla, Barboros, Çamlıca, Çamlıcaosb, Çavuşlar, Çukur, Karayvatlar, Konak, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Oğuzhan, Onaç, Sanayi, Yetmiş Evler, Yörükler, Yunus Emre, Pazar, Yeni, Cami, Esirlik, Kızılseki, Sarıotlu, Seki Avlığı, Sinanbaba, Yoncaağaç, Afetler, Akçapınar, Ali Hüseyin Sarınçları, Alkaya, Anbahan, Ankara, Aşağı, Avdan, Avdancık, Aykırı, Belören, Beşkonak, Boğaz, Boğazköy, Bozyaka, Cami, Camii, Çamlık, Çobanlar, Çobanpınarı, Cumhuriyet, Dağarcık, Değirmen Deresi, Demirli, Dereağzı, Dutalanı, Elmalıbük, Elsazı, Erekli, Fatih, Gökalan, Güllüalan, Gündoğdu, Hacıbağ, Hacıismailler, Hanyıkığı, Harmancık, Hatipköy, İncirdere, Karaağaç, Karaaliler, Karacaören, Karaot, Karapınar, Karaseki, Kargı, Karşıyaka, Kavacık, Kavak, Kavaklı, Keçili, Kestel, Ketrit, Kızılca, Kızılcaağaç, Kızılkaya, Kızıllı, Kocaaliler, Kocayer, Köletaşı, Köyyatağı, Kozağacı, Kuşbaba, Kuyubaşı, Merkez, Mersinaltı, Narağacı, Narlı, Orta, Pazar, Pazaralan, Sahil, Saka, Seydiköy, Sığındı, Sivişler, Susuz, Taşbaşı, Taşdibi, Taşyayla, Tepe Boynu, Uğurlu, Ürkütlü, Üzümlübel, Yeni, Yenice, Yukarı, Yüreğil, Yuva bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çavdır

Çavdır Çekicimiz Atatürk, Bayır, Çınar, Kocapınar, Menevşelik, Anbarcık, Belen, Bölmepınar, Büyükalan, Çakır, Çeşme, Depo, Düğer, Fatih, İshakköy, Karaköy, Kayacık, Kızıllar, Kozağacı, Küçükalan, Merkez, Pazar, Saray Burnu, Söğüt, Yazır, Yeşil bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çeltikçi

Çeltikçi Çekicimiz Camii, Konak, Aşağı, Bağsaray, Bucak Çay Kenarı, Çebiş, Değirmenönü, En İçi, Güney, Güvenli, Kuzey, Kuzköy, Merkez, Ortayol, Ovacık, Sarot Kayalı Yolu, Tekkeköy, Yaka, Yukarı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Gölhisar

Gölhisar Çekicimiz Armutlu, Çakmak, Çeşme, Fatih, Horzum, Konak, Merkez Camii, Pazar, Ulucamii, Yusufça, Asmalı, Balcılar, Başpınar, Bayramlar, Çamiçi, Çamköy, Çamlık, Çayiçi, Damarası, Delicin, Deprem Evleri, Divre, Doğanlar, Elmalıyurt, Evciler, Göçekiçi, Gökçe Pınar, Hanyanı, Hisarardı, İbecik, Karapınar, Karataş, Kargalı, Kelaliler, Kocatarla, Künüklü, Kürtlüyamaç, Kuşdili Mevkii, Merkez, Orta, Pazar Yeri, Selmanlar, Sorkun, Tekeliler, Turanlar, Üçoluk, Uylupınar, Yağpınarı, Yamadı, Yapraklı, Yeni, Yeşildere, Yılanlı, Yukarı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Karamanlı

Karamanlı Çekicimiz Barbaros, Cafer, Camii, Çamlık, Eşeler, Fatih, Hürriyet, İstiklal, Karaman, Pazar, Yeni, Zafer, Aşağı, Bademli, Cami, Çay Mevkii, Dere, Dereköy, Hantaşı Mevkii, Kağılcık, Kantar, Kayalı, Kılavuzlar, Kılçan, Manca, Mürseller, Okul, Taşocağı, Tepe, Tepe Mevkii, Yukarı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kemer

Kemer Çekicimiz Aşağı, Yukarı Tepe, Saray, Kemer, Yukarı, Çay Kenarı, Konak, Yeni Camii, Merkez, Orta Tepe ve Orta bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Tefenni

Tefenni Çekicimiz Aşıklar, Başpınar, Bayramlar, Belkaya, Beşiktaş, Beyköy, Çaylı, Cumhuriyet, Ece, Göktürk, Hasanpaşa, Kaklık, Karamusa, Sazak, Seydiler, Yaylaköy, Yeni, Yeşilköy, Yuva, Yuvalak, Zafer, Eşeler, Esentepe, Fatih, Kır, Pazar, Yenice, Yokuş, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Yeşilova

Yeşilova Çekicimiz 1.Küme Evler, 2.Küme Evler, Akçaköy, Alanköy, Armut, Aşağı Cami, Aşağı Kırlı, Aşağı, Atatürk, Bahçeli Evler, Başkuyu, Bayındır, Bayırbaşı, Bedirli, Beyköy, Büyükyaka, Çaltepe, Cami, Çardak, Çeltek, Çuvallı, Dereköy, Doğanbaba, Düden, Elden, Gençali, Gökçeyaka, Güney, Harmanlı, Horozköy, Hüyük, İğdir, Işıklar, Karaköy, Karaköy, Karşı, Kavak, Kayaköy, Köyiçi, Kumluk, Merkez, Niyazlar, Ömerler, Onacak, Örencik, Orhanlı, Sağlık Ocağı, Salda, Sazak, Şehit İsmail Erçoban, Taşpınar, Tekke, Yaka, Yarışlı, Yeni Bağlar, Yeni, Yukarı Cami, Yukarı Kırlı, Yukarı, Yukarı Müslümler, Bahcelievler, Değirmen, Emek, Karaatlı, Kayadibi, Koyunlar Çeşme, Merkez bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Burdur Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım