(0541) 724 724 4

Canbaz Oto Çekici Kurtarıcı

Canbaz semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Canbaz Çekicimizi hemen yönlendirelim

Canbaz Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Canbaz Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Canbaz Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Canbaz Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Canbaz Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

Canbaz Çekici sizlere yolda kaldığınızda aracınız hareket etmediğinde veya olmaması temennisiyle herhangi bir kaza durumunda yol yardımı ve çekici hizmeti sunmaktadır.

 Bunun yanında birçok alanda var olduğumuz gibi sıfır araçlarınızın taşınmasını da tek katlı ve çift katlı araçlarla istenilen bölgeye yapabilmektedir. Canbaz Çekici sektörde yıllarını vermesinin getirdiği tecrübeye dayanarak sektörümüzde samimi firma çalışanlarıyla karşılaşmak kadar iyi niyetinizi kötüye kullanabilecek şahıslarla da karşılaşmak pek mümkündür. Dolayısıyla bu etkeni ortadan kaldırmak amacıyla 7/24 açık olan çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.  

Canbaz Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Canbaz Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Canbaz Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Canbaz Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Canbaz Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım