(0541) 724 724 4

Altıparmak Oto Çekici Kurtarıcı

Altıparmak semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Altıparmak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Altıparmak Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Altıparmak Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Altıparmak Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat Altıparmak Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 Altıparmak Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  Altıparmak Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

Altıparmak Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Altıparmak Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Altıparmak Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Altıparmak Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Altıparmak Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım