(0541) 724 724 4

Şeyhmustafa Oto Çekici Kurtarıcı

Şeyhmustafa semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Şeyhmustafa Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Şeyhmustafa Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Şeyhmustafa Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Şeyhmustafa Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Şeyhmustafa Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

Şeyhmustafa Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz Şeyhmustafa Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine Şeyhmustafa Çekici.

Şeyhmustafa Çekici sizlere yolda kaldığınızda aracınız hareket etmediğinde veya olmaması temennisiyle herhangi bir kaza durumunda yol yardımı ve çekici hizmeti sunmaktadır.

 Bunun yanında birçok alanda var olduğumuz gibi sıfır araçlarınızın taşınmasını da tek katlı ve çift katlı araçlarla istenilen bölgeye yapabilmektedir. Şeyhmustafa Çekici sektörde yıllarını vermesinin getirdiği tecrübeye dayanarak sektörümüzde samimi firma çalışanlarıyla karşılaşmak kadar iyi niyetinizi kötüye kullanabilecek şahıslarla da karşılaşmak pek mümkündür. Dolayısıyla bu etkeni ortadan kaldırmak amacıyla 7/24 açık olan çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.  

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Şeyhmustafa Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım