(0541) 724 724 4

Haliller Oto Çekici Kurtarıcı

Haliller semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Haliller Çekicimizi hemen yönlendirelim

Haliller Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Haliller Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Haliller Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Haliller Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Haliller Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

Haliller Çekici olarak kendimize olan güvencimiz işimizde çok titiz olmanın eseridir. Siz değerli müşterilerimiz bizleri aradığınız ilk andan itibaren kendi alanlarında tecrübeli elemanlarımız ile karşılanırsınız. Personelimiz sizlere ne yapılması gerektiği konularında bilgilendirdikten sonra aracınıza en uygun çekici gönderilerek kısa zamanda bulunduğunuz noktaya ulaştırılır. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra aracınız bulunduğu noktadan alınarak arzu ettiğiniz noktaya nakli sağlanır. Bu işlemler esnasında sizlere kaliteli bir hizmetin verileceğinden emin olabilirsiniz çünkü Haliller Çekici bu noktalara tesadüf eseri gelmedi. Yılların birikimiyle yoğrularak kendi sektöründe söz sahibi oldu.

Haliller Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Haliller Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Haliller Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Haliller Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Haliller Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım