(0541) 724 724 4

Babahaki Oto Çekici Kurtarıcı

Babahaki semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Babahaki Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Babahaki Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Babahaki Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Babahaki Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Babahaki Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Babahaki Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Babahaki Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Babahaki Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat Babahaki Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 Babahaki Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  Babahaki Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Babahaki Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım