(0541) 724 724 4

Kortaş Oto Çekici Kurtarıcı

Kortaş semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kortaş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kortaş Çekici, İhtiyacınız İçin Günün Her Saatinde Hazır

Kortaş Çekici, oto çekici ve kurtarma; kendini bilen, işine sadık, tecrübeli ve profesyonel ekibinin yanı sıra teknolojik vasıtalardan oluşmuş bir firmadır. Bu hizmetleri sunarken kullandığımız araçlar, çağdaş dizaynları yanı sıra bakımları da periyodik olarak yapılmış vasıtalardan oluşmaktadır. Şoförlerimiz ise bölümünde uzman, hizmet kalitesine vakıf, profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.  Kortaş Çekici ekibiyle siz müşterilerimize en temiz hizmeti sunar. İşinin ehli şahıslardan donatılmış firmamız ile araçlarınız çekilirken olumsuz bir problem yaşamazsınız.  Araçlarınız Kortaş Çekici güvencesiyle aracınız bulunduğu noktadan alınarak, sizin istediği noktaya ulaştırılmaktadır. Sizlere düşen 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile irtibata geçip bulunduğunuz yerin bilgilerini iletmeniz yeterli olacaktır.

Kortaş Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Kortaş Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Kortaş Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Kortaş Çekici, güven arıyorsanız yine Kortaş Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Kortaş Çekici bugün bu noktaya rastlantısal olarak gelmedi. Bir firmanın inancı o firmaya bağlı olan unsurlarıyla karşılanır. Teknolojik araçlarımız ve donanımları ve uzman bir ekipten oluşan firmamız sizlerin memnuniyetini de yanına alarak büyümektedir. Yolda kaldığınız andan itibaren Kortaş Çekici i aramanız sizlere sunacağımız hizmet kalitesini artırmak ve zaman kaybetmemek adına çok önem arz etmektedir. Ücretleri düşünerek hareket etmeyiniz. Şunu unutmayın her durumun kendine özgü bir iş yükü mevcuttur. İşte bu zamanda sizlere en ekonomik hizmeti kaliteyle, güvenle harmanlayarak sunan Kortaş Çekici firması olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kortaş Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım