(0541) 724 724 4

Beykaynak Oto Çekici Kurtarıcı

Beykaynak semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Beykaynak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Teknolojinin gelişmesiyle artık birçok olanaklar elimizin altında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bilgi kirliliğinin olduğu fırsatçılık da böyle ortamlarda artma eğiliminde olmuştur. Sektör olarak da rekabetçi bir sektör içinde olduğumuzu Beykaynak Çekici olarak bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sizlerin de bu rekabetçi ortamda fırsatçılık yapamaya çalışan kişilerle zaman kaybetmenizi istemeyiz. Sizler de tecrübeyi uygun fiyatlarda almak istiyorsanız adresiniz Beykaynak Çekici olmalıdır. Yılların verdiği uzmanlıkla sizlerin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılarız. Beykaynak Çekici olarak çağrı merkezimizi aramadan oto çekici ve kurtarma çağırmayınız. Beykaynak Çekici olarak hizmette önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Memnun kalınmayan bir işinde uygun bir fiyatı olamaz. Sizlerde gerçek hizmeti uygun fiyatlara ve müşteri memnuniyeti içinde almak için adresiniz Beykaynak Çekici olsun.

Beykaynak Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Beykaynak Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Beykaynak Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Beykaynak Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Beykaynak Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Beykaynak Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Beykaynak Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Beykaynak Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Beykaynak Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Beykaynak Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım