(0541) 724 724 4

Eskişehir Oto Çekici Kurtarıcı

Eskişehir ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Eskişehir Çekicimizi hemen yönlendirelim

Eskişehir ufak, bir okadar şirin bir ilimizdir ancak bu güzel yollarda bile araç sürücülerinin başı derde girebiliyor. Eskişehir’in köy yollarında ya da merkezi ana yollarında karşılaşabileceğiniz herhangi bir taşıt kazası yahut aracın arıza durumunda ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın. Eskişehir Çekici ekiplerimizi hemen bulunduğunuz konuma gitmelerini sağlayalım. Aracınızın bulunduğu yerden nasıl alınıp, nasıl taşınacağını hiç düşünmeyin. Günümüz teknolojisiyle donatılmış araç çekicilerimiz ile aracınızın teslim edileceği adrese hızlı ve emin ellerde taşınır.

Türkiye’nin Her Yerine 7/24 Saat Oto Kurtarıcı Hizmeti

Ototransfercim çatısı altında yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden bahsedecek olursak ; oto kurtarıcı, sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, araç çekici, aracı servise götürme, kazalı araç çekme, ağır vasıta kurtarma, kamyon çekici ,karavan taşıma, şehirler arası araç taşıma, şehir içi otomobil taşıma. Eskişehir araç çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız için arayıp, hemen çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç vakitlerde bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yaparken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri lider kılan özelliklerimizden bazılarıdır.

Eskişehir Oto Çekici Fiyatlarımız

Eğitim için harcadığımız zaman, tam techizatlı çekiciler için giden maliyet, büyük araç flosu, devriye gezen oto kurtarıcı ekipler, 7/24 saat oto kurtarıcı hizmeti, iş güvenliğini bilen ve tecrübeli ekiplerdir. Araç taşıma ve kurtarıcı sekötüründe olması gereken tüm bu niteliklere sahip Eskişehir araç çekici firmamız, sizlere uygun fiyat politikası sağlıyor. Net bir fiyat bilgisi için, takdir edersiniz ki bir takım bilgilerinizi ( adres, araç marka ve modeli gibi) müşteri temsilcilerimiz ile paylaşmanız gerekmektedir. Fiyat bilgisi öğrenmek için hemen bize ulaşın. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.


Eskişehir Çekici Hizmet Bölgeleri

Alpu

Alpu Çekicimiz Ağaçhisar, Aktepe, Alapınar, Arıkaya, Bahçecik, Başören, Belkese, Bozan, Büğdüz, Çardakbaşı, Çerkez Çukurhisar, Dereköy, Esence, Fatih, Fevzi Paşa, Fevziye, Gökçekaya, Gökçeoğlu, Güroluk, Işıkören, Karacaören, Karakamış, Kemalpaşa, Koşmat, Mamure, Osmaniye, Özdenk, Sakarıkaracaören, Sarıkavak, Söğütçük, Uyuzhamam, Yeşildon, Yunusemre bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Beylikova

Beylikova Çekicimiz Akköprü, Aşağıdudaş, Aşağıiğdeağacı, Ata, Doğanoğlu, Doğray, Emircik, Gökçeayva, Halilbağı, İkipınar, İmikler, Kızılcaören, Köprübaşı, Köprübaşı Osb, Okçu, Parsıbey, Rahmiye, Süleymaniye, Sultaniye, Uzunburun, Yalınlı, Yeni, Yeniyurt, Yukarıdudaş, Yukarıiğdeağacı, Yunus Emre bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çifteler

Çifteler Çekicimiz Abbashalimpaşa, Adalar, Alikan, Arslanlı, Başkurt, Belpınar, Çatmapınar, Çiftçi, Dikilikaya, Dikmen, Doğanay, Eminekin, Erbap, Hayriye, Ilıcabaşı, Kadıkuyusu, Körhasan, Orhaniye, Ortaköy, Osmaniye, Sadıroğlu, Saithalimpaşa, Sakarya, Sarıkavak, Yeni, Yenidoğan, Yıldızören, Zaferhamit bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Günyüzü

Günyüzü Çekicimiz Atlas, Ayvalı, Bedil, Beyyayla, Çakmak, Çardaközü, Doğray, Fatih, Gecek, Gümüşkonak, Kavacık, Kavuncu, Kayakent, Kuzören, Mercan, Özler, Sümer, Tutlu, Yağrı, Yazır, Yenikent, Yeşilyaka bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Han

Han Çekicimiz Ağlarca, Akdere, Akhisar, Başara, Erten, Gökçekuyu, Gökçeyayla, Hacılar, Hankaraağaç, Hüsrevpaşa, İskankuyu, Kayı, Peçene, Tepeköy, Yazılı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İnönü

İnönü Çekicimiz Aşağıkuzfındık, Çarşı, Dereyalak, Dutluca, Erenköy, Esnemez, İsmetpaşa, Kümbet, Kümbetakpınar, Kümbetyeniköy, Oklubalı, Orta, Seyitali, Yenice, Yukarıkuzfındık, Yürükyayla bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Mahmudiye

Mahmudiye Çekicimiz Akyurt, Balçıkhisar, Çal, Doğanca, Fahriye, Güllüce, Hamidiye, Işıklar, İsmetpaşa, Kaymazyayla, Mesudiye, Orta, Şerefiye, Tokathan, Topkaya, Türkmenmecidiye, Yeni, Yeniköy, Yeşilyurt bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Mihalgazi

Mihalgazi Çekicimiz Alpagut, Bozaniç, Cumhuriyet, Demirciler, Dokuz Mayıs, Hürriyet, İstiklal, Karaoğlan, Sakarıılıca bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Mihalıççık

Mihalıççık Çekicimiz Adahisar, Ahur, Ahurözü, Akçaören, Aydınlar, Bahtiyar, Belen, Bey, Çalçı, Çalkaya, Camikebir, Çardak, Çukurören, Dağcı, Diközü, Dinek, Dümrek, Gözeler, Güce, Güreş, Gürleyik, Hamidiye, İğdecik, İkizafer, Ilıcalar, Karaçam, Karageyikli, Kavak, Kayı, Kızılbörüklü, Korucu, Koyunağılı, Kozlu, Lütfiye, Mahmuthisar, Medrese, Narlı, Obruk, Ömer, Otluk, Saray, Sazak, Seki, Sekiören, Sorkun, Süleler, Tatarcık, Üçbaşlı, Uşakbükü, Yalımkaya, Yayla, Yeşilyurt, Yunusemre bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Odunpazarı

Odunpazarı Çekicimiz Akçağlan, Alanönü, Cunudiye, Dede, Karapınar, Orta, Paşa, Şarkiye, Arifiye, İstiklal, Büyükdere, Göztepe, Gültepe, Yıldıztepe, 71 Evler, Emek, Gökmeydan, Gündoğdu, Erenköy, Huzur, Yenidoğan, Akçakaya, Akkaya, Akpınar, Aşağıılıca, Avdan, Ayvacık, Çamlıca, Demirli, Doğankaya, Eşenkara, Gülpınar, Gümele, Harmandalı, İmişehir, Kanlıpınar, Karaalan, Karacaşehir, Karaçay, Karahüyük, Karamustafa, Karapazar, Karatepe, Kargın, Kayacık, Kıravdan, Kireç, Kuyucak, Lütfiye, Musalar, Sarısungur, Seklice, Sultandere, Süpüren, Türkmentokat, Uluçayır, Yahnikapan, Yenisofça, Yukarıçağlan, Yukarıılıca, Yukarıkalabak, Yürükkaracaören, Yürükkırka, Akcami, Deliklitaş, Kurtuluş, Ağapınar, Aşağı Çağlan, Çavlum, Kalkanlı, Karacahöyük, Kayapınar, Sevinç, Yassıhöyük, Orhangazi, 75.Yıl (Sultandere), Osb, Osmangazi, Sümer, Çankaya, Ihlamurkent, Vadişehir, Akarbaşı, Kırmızıtoprak, Vişnelik, Yenikent bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sarıcakaya

Sarıcakaya Çekicimiz Beyköy, Beyyayla, Bilal Habeşi, Camikebir, Dağküplü, Düzköy, Fatih, Güney, İğdir, Kapıkaya, Laçin, Mayıslar, Sarıkaya, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Seyitgazi

Seyitgazi Çekicimiz Akin, Aksaklı, Aşağısöğüt, Aslanbeyli, Ayvalı, Bardakçı, Beşsaray, Beykışla, Büyükdere, Büyükyayla, Çatören, Cevizli, Çukurağıl, Çukurca, Çürüttüm, Değişören, Derebenek, Doğançayır, Fethiye, Gemiç, Göcenoluk, Gökbahçe, Gökçegüney, Göknebi, Gümüşbel, İdrisyayla, İkiçeşme, İkizoluk, Karacalık, Karaören, Kesenler, Kırka, Kümbet, Numanoluk, Örencik, Oynaş, Salihler, Sancar, Sandıközü, Sarayören, Sarıcailyas, Şükranlı, Taşlıkköy, Üçsaray, Yapıldak, Yarbasan, Yazıdere, Yenikent, Yeşiltepe, Yukarısöğüt, Yunus bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sivrihisar

Sivrihisar Çekicimiz Ahiler, Aktaş, Aşağıkepen, Aydınlı, Babadat, Bahçecik, Ballıhisar, Benlikuyu, Benliyaver, Beyyazı, Biçer, Böğürtlen, Buhara, Buzluca, Camikebir, Çandır, Çaykoz, Cumhuriyet, Demirci, Demirciköy, Dinek, Dumluca, Dümrek, Elcik, Elmalı, Ertuğrulköy, Gedik, Gerenli, Göktepe, Gülçayır, Güvemli, Hamamkarahisar, Hızırbey, Hüdavendigar, İbikseydi, İğdecik, İlören, İlyaspaşa, İstiklalbağı, Kadıncık, Kaldırımköy, Karabaşlı, Karaburhan, Karacakaya, Karacalar, Karacaören, Karacaörenyaylası, Karadat, Karakaya, Karkın, Kaymaz, Kertek, Kılıç, Kınık, Koçaş, Koltan, Kubbeli, Kurşunlu, Kurtşeyh, Memik, Mülkköy, Nasrettin Hoca, Oğlakçı, Ortaklar, Paşakadın, Sadıkbağı, Sarıkavak, Selimiye, Sığırcık, Tekören, Yaverören, Yenice, Yenidoğan, Yeniköy, Yeşilköy, Yukarıkepen, Yunusemre, Zey bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tepebaşı

Tepebaşı Çekicimiz Bahçelievler, Eskibağlar, Yenibağlar, Batıkent, Çamlıca, Aşağıkartal, Boyacıoğlu, Çukurhisar Yeni, Eğriöz, Gökdere, Hasanbey, Hisar, Kavacık, Keskin, Kozkayı, Satılmışoğlu, Yukarı Söğütönü, Cumhuriye, Hoşnudiye, Fatih, Güllük, Kumlubel, Ömerağa, Tunalı, Zafer, Fevziçakmak, Şarhöyük, Hacı Ali Bey, Hacı Seyit, Hayriye, İhsaniye, Işıklar, Mamure, Merkez Yeni, Mustafa Kemal Paşa, Şeker, Emirceoğlu, Gazipaşa, Muttalip Emirler, Muttalip Koyunlar, Muttalip Orta, Sakintepe, Ertuğrulgazi, Sazova, Ahılar, Atalan, Atalantekke, Avlamış, Behçetiye, Bektaşpınarı, Beyazaltın, Bozdağ, Buldukpınar, Çalkara, Çanakkıran, Cumhuriyet, Danişment, Gökçekısık, Gündüzler, Hekimdağ, Karaçobanpınarı, Karadere, Karagözler, Kızılcaören, Kızılinler, Kozlubel, Mollaoğlu, Musaözü, Nemli, Sulukaraağaç, Takmak, Tandır, Taycılar, Tekeciler, Turgutlar, Uludere, Yakakayı, Yarımca, Yeniakçayır, Yeniincesu, Yukarıkartal, Yürükakçayır, Yusuflar, Uluönder, Alınca, Aşağı Söğütönü, Esentepe, Şirintepe, Sütlüce, Yeşiltepe, Zincirlikuyu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Eskişehir Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım