(0541) 724 724 4

Hakkâri Oto Çekici Kurtarıcı

Hakkâri ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Hakkâri Çekicimizi hemen yönlendirelim

Hakkari Çekici, Hakkari’nin tüm yol yardım, araç taşıma, araç çekme ve en yakın servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş araç flosu ve binlerce çalışan personeli ile hizmet vermek için hazır bekliyor. Çekici talebiniz sistemimize düştüğü andan itibaren konumuza en yakın oto çekicimiz tespit edilir ve aracınızın bulunduğu noktaya gönderilir. Bölgeler arasında ki mesefe ve fiyat orantısı dikkate alındığından hem vakit kaybı yaşamamış oluyorsunuz hemde daha uygun fiyatlarla hizmet almış oluyorsunuz. Motorlu taşıtlarınıza anında müdahale imkanı için oto çekici iletişim numaralamızdan bize ulaşın. Aracınızı bulunduğu yerden çekelim.

Yoldaki Dostunuz Hatay Oto Kurtarma

Araç çekici, araç taşıma ve oto kurtarma işlemleri sanılandan daha zor görevlerdir. Hakkari oto kurtarıcı olarak, yoldaki en yakın dostunuz acil oto kurtarma servislerinde olması gereken başlıca özellikleri belirttik. Çekici, kurtarıcı arızalanmış motorlu taşıtın bulunduğu bölgeyi iyi tanımalı ve karşılaşabileceği her türlü ihtiyacı düşünebilmelidir. Uygun araç çekicisinin adrese gönderilmeden önce taşıtın modeline uygun çekici mi diye uygunluğunu tespit etmelidir. Seri ve vaktinde olay yerinde gidilmesi durumu da yine müşterilerimizin oto kurtarıcısından beklediği davranıştır. Çekici şöförün aracı düştüğü zor durumdan kurtarırken; araç sahibinin, aracın ve çevre için gerekli güvenlik önlemlerinin yeteri düzeyde sağlaması gerekmektedir. Araç, çekici üzerine taşınırken işini bilen personel tarafından usulüne uygun, zarar vermeden işlem yapılmalıdır. Ve çoğu yol yardım firmalarının unuttuğu ama Ototransfercim şirketinin asla atlamadığı güler yüzlü hizmetin ve müşteri memnuniyetinin firmamız tarafından sağlandığından emin olunması gerekmektedir.

Oto Kurtarıcı Talebinizi Oluşturmak İçin

Arabanız bir bölgeden başka bir bölgeye mi taşınacak ? Lastiğiniz patladı ve yolun ortasında mı kaldınız? İstemeden de olsa bir araç kazasına karışıp, aracınız hareketsiz durumda mı kaldı? Yolda kalınca aranacak numara arıyorsanız, sitemiz üzerinde ki Hakkari oto kurtarıcı telefon numaramızı hemen çevirin. Araç kurtarma talebinizi işleme alıp, minimum sürede aracınız için gerekli olan işlemleri uygulayalım. Yolculuklarınızda kazasız ve sorunsuz seyahetler dileriz.


Hakkâri Çekici Hizmet Bölgeleri

Çukurca

Çukurca Çekicimiz Akkaya, Aşağı Akkaya, Çığlı, Sariyer, Yukarıakkaya, Cumhuriyet, Emirşaban, Yeşil Çeşme, Çeltik, Cevizli, Çimenli, Gündeş, Guzeldere, Kayalık, Kaynak, Kazan, Köprülü, Meşeli, Narlı, Ormanlı, Üzümlü bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Şemdinli

Şemdinli Çekicimiz Akbal, Akkavak, Akören, Aktütün, Alan, Alkava, Altınsu, Anadağ, Aralık, Aşağı Kayacık, Aşağı Korgan, Aşağı Tuğlu, Bağlar, Balkaya, Balova, Beşikağaç, Beytera, Beyyurdu, Binahere, Boğazköy, Bölek, Bozyamaç, Çalışkanlar, Çamlıca, Çatalca, Çem, Çevre, Çubuklu, Deravi, Dereboyu, Derecik, Dereyanı, Dinarte, Durak, Elde, Elmalı, Erdemli, Erikli, Gelişen, Gökçetaş, Güleç, Güney, Günyazı, Güvenli, Güzelkaya, Güzelkonak, Hacıbey, Harmanlı, Hazne, Husrova, İncesu, Karaağaç, Karakoç, Kayalar, Kepenek, Koçbaşı, Kolita, Konur, Korgan, Koryürek, Kula, Kule, Kütüklü, Mağaraönü, Merkez, Meşeli, Meydan, Mordağ, Muşi, Olgunlar, Örencik, Orta, Ortaklar, Öveç, Rüzgarlı, Samanlı, Sarıca, Seçkin, Serhatkale, Soğuksu, Su Çıktı, Taşlıçay, Tatlıca, Tekeli, Toklu, Tuğlu, Türe, Tütünlü, Tuva, Üçgöze, Uğuraçan, Ulaşan, Uslu, Üzümkıran Kampı, Vapurtepe, Veliköy, Yaylapınar, Yeniceli, Yeşilbayır, Yeşilova, Yeşilöz, Yiğitler, Yufkalı, Yukarı Kayacık, Yukarı Kayalar, Yukarı Korgan, Zorgeçit, Beşevler, Karşıyaka, Moda, Yayla, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Yüksekova

Yüksekova Çekicimiz Akpınar, Altınbaşak, Beşevler, Dereiçi (Birdik), Duranlar, Esendere, Güldalı, Güvenli, Merkez, Ovaiçi, Sarıyıldız, Yılmaz, A.Güveç, A.Ölçek, A.Olukbaşı, Adaklı, Ağaçlık, Ağılcık, Akalın, Akar, Akçalı, Akocak, Aksu, Aktoprak, Alacık, Altınoluk, Armutdüzü, Armutlu, Arpalı, Aşağıuluyol, Bağdaş, Basamak, Bataklık, Beşatlı, Beşbulak, Beşpınar, Bölük, Bostancık, Bulaklı, Bulgurlu, Büyükçiftlik, Çakırkay, Çakırkaya, Çakmak, Çalımlı, Çamdalı, Çatalkaya, Çatma, Çayır, Cevizlik, Çevreli, Çiçeközü, Çimenli, Çobanpınar, Çukurca, Dağdibi, Dağlıca, Daglıca, Dalice, Damlacık, Daraiçi, Dedeler, Değerli, Demirkonak, Dereiçi, Dibekli, Dilekli Kampı, Dilekli, Dilektaşı, Dilimli, Dişli, Doğanlı, Duraklı, Erbaş, Ericik, Gedikli, Gökyurt, Gove, Güçlü, Güllüce, Gümüşlü, Gürdere, Gürkavak, Gürkaynak, İkizler, İnanlı, İnceyol, İncirlik, Kadıköy, Kalakonak, Kalemli, Kamışlı, Kapılı, Karabağ, Karabey, Karataş, Kargılı, Karlı, Kaşyazı, Kayakonak, Kazan, Keçili, Kerem Zeydan, Kilimli, Kısıklı, Kışlacık, Kolbaşı, Konak, Köprübaşı, Köprücek, Kornak, Köşk, Köşkönü, Köycük, Kurucak, Mamak, Merkez, Mezra, Miranava, Odabaşı, Onbaşılar, Ormanarası, Örnekköy, Ortaç, Pınargözü, Pirbılan, Pirinceyin, Reşadiye, Şahince, Salkımlı, Sarıkaya, Sarıtaş, Serindere, Şimte, Sualtı, Sülük, Sürekli, Suüstü, Tarlacık, Taşyazı, Tatlı, Tatlıcak, Tepebaşı, Tokağaç, Tuğlu, Vezirli, Y.Güveç, Y.Ölçek, Y.Uluyol, Yazılı, Yazılı, Yemişli, Yeniışık, Yeniköy, Yeşilce, Yeşildere, Yeşilova, Yeşiltaş, Yoncalık, Yukarı Ulukbaşı, Yumrutaş, Yürekli, Yuvalı, Cumhuriyet, Dize, Esen Yurt, Esentepe, Eski Kışla, Güngör, İpek, Mezarlık, Yeni, Yeşildere bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Hakkâri Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım