(0541) 724 724 4

Bostancık Oto Çekici Kurtarıcı

Bostancık semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Bostancık Çekicimizi hemen yönlendirelim

Bostancık Çekici bünyesi altında çalışan tecrübeli personellerimizin eğitimlerini aksatmadan birebir gerçekleştiren idare kadrolarımız uzun yılların bilgi birikim ve donanıma sahiptir.  Bölgemizde aracınız ile olası yaşayabileceğiniz bir grup aksaklıklarda bizi aramanız durumunda kısa sürede yardımınıza gelerek işinizi aksatmadan en iyi hizmeti vermeyi kendimize vazife bildik ve uyguladık. Her daim güler yüzlü personel profiliyle müşterilerimize oto çekici desteği vermenin sevincini yaşamaktayız.  Bostancık Çekici her türlü vasıta taşıma konularında rakipsiz olmasıyla birlikte 24 saat süreli çalışma koşullarında zorlu yolları basit şekilde aşarak araçlarınızın taşınmasını sağlamaktadır. Bostancık Çekici olarak bize düşen görev size ait araçların teslim ettiğiniz gibi koruyarak istenilen noktaya en makul fiyat ve sürede ulaştırmaktır. Sizlere yardım için bir telefon uzaklıktayız. Çağrı merkezimizi arayarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Telefonu açacak personelimiz işinin ehli kişilerden oluşmaktadır ve sizleri kolayca yönlendirmektedir.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Bostancık Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Bostancık Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Bostancık Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Bostancık Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Bostancık Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Bostancık Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Bostancık Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Bostancık Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım