(0541) 724 724 4

Iğdır Oto Çekici Kurtarıcı

Iğdır ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Iğdır Çekicimizi hemen yönlendirelim

Türkiye’nin en kapsamlı ve en büyük oto çekici, araç taşıma hizmetlerini Iğdır’da da vermeye devam ediyoruz. Iğdır Çekici, bölgede bulunan tüm köy ve sokaklara ulaşarak, ihtiyaç sahibi olan taşıt sürücülerinin hizmetinde. Mesafe ister uzak olsun ister kısa olsun, araç nasıl bir kazaya karışmış olursa olsun çekici imkanı sağlıyoruz. İletişim numaralarımızı aradığınız andan itibaren taşıtın aksaklık durumuna uygun oto çekiciyi organize ederek, sorununuzu en süratli ve güvenli şekilde çözmek üzere düzenlenmiş profesyonel bir ekiple adresinize geliyoruz.

Kurtarıcı Hizmetlerinde Ototransfercim Neden En Doğru Tercih

- Oto Kurtarma ağımızdaki çalışan personellerimizi büyük bir özenle seçiyoruz. Böylelikle doğabilecek riskleri ortadan kaldırmış oluyoruz.

- Konumunuz neresi olursa olsun, tespit ederek en yakın araç çekici ekibimizi size yönlendiriyoruz.

- Çağrı merkezlerinde ki hazır bant kayıtları ile uğraşmadan, karşınızda sorunuzu aktarabileceğiniz gerçek bir insan ile konuşarak çözüm üretme imkanını sağlıyoruz.

- Araç çekicilerimizin bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz.

- Uygun fiyatlı çekici işlemlerini, nitelikli hizmet ile bütünleştirerek size sunuyoruz.

- Belirtmiş olduğumuz fiyatlandırma dışında ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Tüm bu imkanlardan Iğdır oto kurtarma servisini arayarak yararlanabilirsiniz. Haftanın yedi gününde ve 24 saat boyunca araç çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, ağır vasıta araç taşıma, motorsiklet taşıma, tekne taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Araç Çekme İşleminin Süresi Çekici Fiyatını Etkiler mi ?

Özellikle araçların karışmış oldukları kazalarda araç çekme ve oto kurtarma işlemleri fazlaca vakit alabiliyor. Düştükleri yerden çıkartılması ya da araç arızasının tespit edilmesi gibi fazlaca vakit alan durumlarda bile ekstra ücret talep edilmemesi gerekiyor. Bu durumu kullanan bazı oto çekici firmalarıda yok değil. Mağdur duruma düşmemeniz için bilinir ve kaliteli firmalardan hizmet almaya özen gösterin. Iğdır oto kurtarma ailesi başınıza böyle üzücü durumların gelmemesini temenni ederek, kazasız ve sorunsuz seyahatler diler.


Iğdır Çekici Hizmet Bölgeleri

Aralık

Aralık Çekicimiz Aras, Karasu, Karşıyaka, Köprüler, Ortaköy, Adetli, Aşağıaratan, Aşağıçamurlu, Aşağıçiftlik, Aşağıtopraklı, Babacan, Bilican, Emince, Esenkaya, Gödekli, Gömük, Hacıağa, Hasanhan, Hıdırlı, Karahacılı, Kırçiçeği, Kolikent, Ortalar, Ramazankent, Saraçlı, Tarlabaşı, Tazeköy, Tigem, Yenidoğan, Yukarıaratan, Yukarıçamurlu, Yukarıçiftlik, Yukarıtopraklı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Karakoyunlu

Karakoyunlu Çekicimiz Ergenekon, Fatih, Aktaş, Aşağıalican, Bayatdoğanşalı, Bekirhanlı, Bulakbaşı, Cennetabat, Gökçeli, Göl, İslamköy, Kacardoğanşalı, Kerimbeyli, Koçkıran, Merkez, Mürşitali, Orta Alican, Seferkulu, Şıracı, Taşburun, Yazlık, Yukarıalican, Zülfikarköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tuzluca

Tuzluca Çekicimiz Abbasgöl, Adalet, Afet Konutları, Ağabey, Akdeğirmen, Akdiz, Akoluk, Alçalı, Alhanlı, Aliköse, Arslanlı, Aşağı Çıyrıklı, Aşağıaktaş, Aşağıcivanlı, Aşağıkatırlı, Aşağısutaşı, Aşık Hüseyin, Astaflı, Badilli, Bağlan, Bahçecik, Bahçelimeydan, Başsinek, Beyoğlu, Bostanlı, Boyluca, Buruksu, Canderviş, Çiçekli, Çıraklı, Değirmen, Dipsiz, Doğanyurt, Eğrekdere, Elmalık, Gaziler, Gedikli, Göktaş, Gülahmet, Güllüce, Gültepe, Güzeldere, Hadımlı, Hamurkesen, Hasankent, İnce, İncesu, Kalaça, Kamışlı, Kandilli, Karabulak, Karacören, Karagüney, Karakoyun, Karanlık, Karataş, Kayakışlak, Kayaören, Kazkoparan, Kelekli, Kılıçlı, Kırkbulak, Kızılkelefe, Kıznefer, Koçbaşı, Konaklı, Köprübaşı, Köprüköy, Küçükova, Kula, Kumbulak, Kuruağaç, Laleli, Lebi, Mollakamer, Nahırkıran, Ombulak, Ortabucak, Osmanköy, Pınar, Pirdemir, Pirli, Rağbet, Sarıabdal, Sarıbulak, Soğukbulak, Söğütlü, Sürmeli, Taşköprü, Taşuçan, Tezekçi, Turabi, Tutak, Üçkaya, Uğruca, Ünlendi, Yağlı, Yassıbulak, Yaylacık, Yeniköy, Yüceotak, Yukarı Katırlı, Yukarı Sutaşı, Yukarıaktaş, Yukarıcivanlı, Yukarıçıyrıklı, Zarifhane, Aşağı, Cumhuriyet, Orta, Yeni, Yukarı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Iğdır Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım