(0541) 724 724 4

Uğur Mumcu Oto Çekici Kurtarıcı

Uğur Mumcu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Uğur Mumcu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Uğur Mumcu Çekici araçları son derece bakımlı olarak size gönderilerek taşıtlarınızın güvenlik önlemi alındıktan sonra, istenilen servis noktasına kadar yine profesyonel hizmet anlayışının garantisi altında olduğunu unutmayınız.  Bünyesinde bulunan tecrübeli vasıta taşıma sürücülerimiz sizi çok kolay şekilde bularak katiyen vakit kaybetme gibi sorununuz olmadan alınan koordinat bilgilerinin ardından hemen size ulaşırız. Bünyesinde yılların birikimi ile çalışmalarımız hep yüksek başarı ve güven içinde yapılmıştır. Ot taşıma işinde kullandığımız özel uygulanan aparatları kullanarak dayanıklı ve güvenilir araç emniyeti almanın yanında sizlerinde konforunu sağlayarak hemen bakım ve tamir yerine taşıyoruz. Sizler de hesabınızı ve vaktinizi biliyorsanız tercihiniz Uğur Mumcu Çekici olmalıdır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Uğur Mumcu Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Uğur Mumcu Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Uğur Mumcu Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Uğur Mumcu Çekici uzun yıllar teknolojik araçları ve tecrübeli çalışanları ile bölgesinin her yerine 7/24 oto kurtarma ve çekici aynı zamanda sıfır araç taşıma hizmeti sunuyor.

Uğur Mumcu Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 nolu hattan arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve taşıtınızın durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda oto kurtarma servisimizi yönlendirmektedir.

 Yolda kaldığınızda bizi arayın ki karşılaşabileceğiniz bir arıza veya kaza durumunda ihtiyacınıza uygun çözümü derhal sunalım. Uygun ücretlerle sizlere en güvenilir ve tercih edilir hizmeti veriyoruz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Uğur Mumcu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım