(0541) 724 724 4

Beyler Oto Çekici Kurtarıcı

Beyler semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Beyler Çekicimizi hemen yönlendirelim

İlk Tercihiniz Beyler Çekici

Alın terinin anlamını bilen, emek, sadakat ve emniyet gibi değerleri içeriğinde barındıran Beyler Çekici olarak her daim yanınızdayız. Kötü esnaf olmayı katiyen düşünmedik ve memnuniyetinizi her daim asli görevimiz saydık, güvenliğinizi sağlamak adına da var gücümüzle çalıştık. Sizler de bu köklü aileye katılarak kaliteli hizmetin tadına ve zevkine varın. Firmamız sayısız referanslarımız ile sizlere yılların birikimini sunuyoruz. Beyler Çekici olarak sizlere hizmeti uzman personeliyle sunmaya her daim hazır.   Çalışanlarımız bölümünde uzman ve mesuliyet almaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere hizmeti sunarken sizin istediğinizin yanı sıra en mükemmeli sunmak amacıyla çalışıyoruz. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile aracın kısa sürede var olduğu yerden problemsiz olarak alınması sağlanabilmektedir.

Beyler Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Beyler Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Beyler Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Beyler Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Beyler Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Beyler Çekici hizmet vermeye hazırdır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Beyler Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım