(0541) 724 724 4

Kars Oto Çekici Kurtarıcı

Kars ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kars Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yaşam her daim aynı gitmeyebilir bazı durumlarda da kötü sürprizler içinde barındırabilir fakat bundan sonra bu problemler canınızı sıkmasına lüzum yok zira Kars oto Kurtarma sizlere bir telefon kadar yakın bizleri arayın nerede olursanız olun sizlere profesyonel ekibimizle ulaşalım.

Kars oto kurtarma tecrübesiyle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla her daim kendimizi yeniliyoruz. Piyasadaki tecrübelerimizi nitelikli personelimizle birleştirerek sizlere daha nitelikli hizmetlerle ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Yılın her anında 7/24 bizlere erişebileceğiniz ve Kars oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Bizler sizlere hizmet etmek adına her daim hazır olacağız.

Kars Çekici olarak çoğu alanda hizmet vermekteyiz. Hafif vasıtalarınızın yanı sıra ağır vasıta kurtarma ve ağır vasıta çekme, tekne taşıma, sıfır vasıta taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktayız. Sizler probleminizi bizlere söyleyin çözümü bizler bulalım.

Araç filomuz ve işin ehli ekibimizle Kars oto kurtarma olarak probleminizi en makul fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Piyasada rekabetin de getirdiği ucuz işçiliklere aldanıp aracınızı işinin uzmanı olmayan ellere bırakmayın. Her vasıta taşınırken de problemler yaşanmakta fakat bizler sizin vasıtalarınızı kendi aracımız bilip en titiz ölçülerde çalışmalarımızı tamamlarız. Kendimize olan güvenimiz bu titiz çalışmanın yapıtıdır.

Piyasada çok detaylı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz hizmetinizi ücretlerle değil sizlere verdiği nitelikli hizmetlerle kıyaslamanızı öneriyoruz. Kars Oto Kurtarma olarak sizlere sunacağımız hizmeti en makul fiyatlarla sağlayacağımızdan da emin olabilirsiniz. Kars oto çekici ve kurtarma olarak piyasadaki tecrübemizin meydana getirdiği üstünlük ve işin ehli personelimizin çalışması ile en verimli çözümleri çabucak sunmaktayız.

Yolda kaldım ne yapmalıyım, olduğum yer çok tenha deyip canınızı sıkmayın Kars oto kurtarma olarak yalnızca kent merkezinde değil bütün bölgelerde sizlere en nitelikli hizmeti sunmak amacıyla hazırız. Bizleri arayın sizlere çabucak ulaşalım.

Kars Oto Kurtarma Ekibi ile iletişime geçtikten sonra yerinizi tam anlamıyla eksiksiz belirtmeniz gerekir. Sizlere vakit kaybetmeden ulaşabilmek adına bu önemlidir. Kars oto kurtarma Kars ili ve ilçelerinden değişik bir ilçeye ya da değişik bir bölgeye araç taşıma hizmetlerinde İdeal fiyatlandırmayı sizlere sunmaktadır. Otomobilinizin Yolda kalması halinde ya da kaza gibi hallerde ilk arayacağınız sizlere daha ideal fiyat sunabilecek Kars oto kurtarma firmasını arayabilir ve oto kurtarma ekibini çağırabilirsiniz.


Kars Çekici Hizmet Bölgeleri

Akyaka

Akyaka Çekicimiz İstasyon, Tepe, Topkaya, Akbulak, Aşağı, Aslahane, Boyuntaş, Büyükdurduran, Büyükpirveli, Camuşlu, Cebeci, Çetindurak, Demirkent, Duraklı, Esenyayla, Geçitköy, Hacıpiri, İbişköy, İncedere, Kalkankale, Karahan, Karşı, Kayadöven, Kayaköprü, Küçükaküzüm, Küçükdurduran, Kürekdere, Merkez, Şahnalar, Sulakbahçe, Süngüderesi, Üçpınar, Yerlikavak, Yok, Yukarı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Arpaçay

Arpaçay Çekicimiz Bahçeler, Orta, Yalınçayır, Yeni, Akçakale, Akçalar, Akmazdam, Arslanoğlu, Atcılar, Aydıngün, Bacıoğlu, Bardaklı, Bozyiğit, Burcalı, Büyükçatma, Çanaksu, Carcı, Carcıoğlu Afet Evleri, Carcıoğlu, Dağ, Değirmenköprü, Doğruyol, Gaziler, Gediksatılmış, Göldalı, Gönülalan, Gültepe, Gülyüzü, Güvercin, Hasançavuş, Kakaç, Karakale, Karaurgan, Kardeştepe, Kıraç, Kışla, Koç, Küçükboğaz, Küçükçatma, Kümbet, Kuyucuk, Kuzgunlu, Melik, Mescitli, Meydancık, Okçuoğlu, Orta, Polat, Söğütlü, Taşbaşı, Taşdere, Taşköprü, Taşlıağıl, Telek, Tepecik, Tepeköy, Tomarlı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Digor

Digor Çekicimiz Merkez, Afetevler, Alem, Arpalı, Aşağıbaşköy, Bacalı, Başköy, Bayırbağı, Bostankale, Çarıkçı, Çatak, Celalköy, Çukurca, Dağpınar, Derinöz, Dolaylı, Düzgeçit, Eren, Gülhayran, Halıkışlak, Hasancan, Hisarönü, Karabağ, Karakale, Kilittaşı, Kocaköy, Köseler, Mahirbey, Merkez, Nebiyurdu, Oyuklu, Saklıca, Şatıroğlu, Şenol, Şirinköy, Sorguçkavak, Sorkunlu, Türkmeşen, Uzunkaya, Varlı, Yağlıca, Yaylacık, Yemençayır, Yeniköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kağızman

Kağızman Çekicimiz Aşağı Kümbet, Aşağıdere, Bayam, Haznedar, Şahindere, Toprakkale, Yukarı Dere, Yukarı Kümbet, Zuvar, 1.Mezra, 2.Mezra, 3,Mezra, Afet Evleri, Ağdam, Akçakale, Akçay, Akören, Akyayla, Altungedik, Aras, Aşağıkaragüney, Aşağıkaragüney Mezrası, Aşağıtut, Aydınkavak, Bahçecik, Bayam, Bücüklü, Bulanık, Çallı Afetevleri, Çallı Bayam, Çallı, Çallı, Camuşlu, Çavuşlar, Çayarası, Çaybük, Çengilli, Çengilli, Çeperli, Çiçekli, Çiflik, Çilehane, Çukurayva, Değirmen, Değirmendere, Değirmendere, Demirkapı, Denizgölü, Devebük, Dibekkaya, Diktaş, Donandı, Duranlar, Esenkır, Esenkır, Evyapan, Görecek, Gözlüce, Gülağa, Gümüştepe, Günindi, Günindiyaylası, Güven, Güvendik, Hizan, Karabağ, Karaboncuk, Karacaören, Karakale, Karakuş, Keşişkıran, Keşişkıran, Kökpınar, Kömürlü, Köprübaşı, Körpınar Afetevleri, Kötek, Köyiçi, Kozlu, Kuloğlu, Kuruyayla, Merkez, Ortaköy, Paslı, Pınar Göze, Rızvan, Şaban, Sağbaş, Seksen, Sesveren, Tab, Taşbilek, Taşburun Afet Evleri, Taşburun, Tek Ev, Tek Evler, Tomruktaş, Tunçkaya, Tut, Ülker Afetevleri, Ürker, Yağlıca, Yalnızağaç, Yankıpınar, Yellikıran, Yenice, Yolkorur, Yukarı Donandı, Yukarıgüney Kara, Yukarıkaragüney bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sarıkamış

Sarıkamış Çekicimiz Akkoz, Akkoz Yayla Evleri, Akören, Alisofu, Altınbulak, Armutlu, Aşağı, Aşağısallıpınar, Asbuğa, Balabantaş, Balıklı, Başköy, Belencik, Beşyol, Boyalı, Bozat, Çamyazı, Çardakçatı, Çatak, Çolaklı, Değirmen, Eşmeçayır, Gecikmez, Güllüce, Hamamlı, Handere, Hoşgeldi, İnkaya, İsisu, Kalebaşı, Karaköse, Karakurt, Karapınar, Karataş, Karaurgan, Kayalıboğaz, Kazantaş, Kazıkkaya, Koçoğlu, Köroğlu, Kozan, Küçük Güllüce, Kurbançayır, Maksutçuk, Merkez, Mescitli, Odalar, Okul, Ortakale, Parmakdere, Şehitemin, Şehithalit, Sırataşlar, Sırbasan, Sonveren, Süngütaşı, Taşlıgüney, Topkaya, Uzungazi, Yağbasan, Yarkaya Deprem Konutları, Yarkaya, Yayıklı, Yenigazi, Yeniköy, Yukarı, Yukarısallıpınar, Cumhuriyet, Erenler, İnönü, İstasyon, Kazımkarabekir, Şehitler, Tepe, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Selim

Selim Çekicimiz Akçakale, Akpınar, Akyar, Alisofu, Aşağı, Aşağıdamlapınar, Aşağıkotanlı, Başköy, Bayburt, Baykara, Benliahmet, Beyköy, Bölükbaş, Bozkuş, Büyük Oluklu, Büyükdere, Cami Altı, Cami Üstü, Camii, Cavlak, Çaybaşı, Çıplaklı, Darboğaz, Değirmen, Değirmenbaşı, Dölbentli, Eskigazi, Eskigeçit, Gelinalan, Giriş, Gürbüzler, Hasbey, İğdir, Kamışlı, Karaçayır, Karahamza, Karakale, Katranlı, Kaynarlı, Kekeç, Kırkpınar, Koşapınar, Koyunyurdu, Laloğlu, Mollamustafa, Okul, Oluklu, Orta, Ortakale, Sarıgün, Söğütlü, Tepe, Tozluca, Tuygun, Yalnızçam, Yamaçlı, Yassıca, Yaylacık, Yenice, Yeşiltepe, Yolgeçmez, Yukarı, Yukarıdamlapınar, Yukarıkotanlı, Çarşı, Cumhuriyet, Köprübaşı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Susuz

Susuz Çekicimiz Afet Evleri, Afetevleri, Aksu, Aynalı, Beşevler, Büyükçatak, Çamçavuş, Çığrıklı, Doyumlu, Erdağı, Ermişler, Gölbaşı, Gölbaşı Mezra, Harmanlı, İncesu, İncilipınar, Kalecik, Karapınar, Karatuzak, Kayadibi, Kayalık, Keçili, Kırçiçeği, Kırkpınar, Kiziroğlu, Köyiçi, Küçükçatak, Kurugöl, Merkez, Ortalar, Porsuklu, Taşlıca, Tepe, Yaylacık, Yolboyu, Cumhuriyet, İnkılap, İnönü, Kazım Karabekir bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kars Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım