(0541) 724 724 4

8 Kasım Oto Çekici Kurtarıcı

8 Kasım semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, 8 Kasım Çekicimizi hemen yönlendirelim

8 Kasım Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun 8 Kasım Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  8 Kasım Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. 8 Kasım Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda 8 Kasım Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken 8 Kasım Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece 8 Kasım Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada 8 Kasım Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

Araçlarımız mekanik bir yapıda olduğundan zamanla arızalar nüksetmektedir. Sorun bu arızaların oluşacağı zaman ve başımıza gelebileceği yerdir.

8 Kasım Çekici bu olasılığı şansa bırakmamanız için sizleri çağrı merkezimizi aramanızı ve sorununuzu iletmenizi bekliyor. Böyle durumlar muhakkak ki can sıkıcıdır ancak bu can sıkıcı duruma birde tecrübesiz ekiplerin hadise yerine ulaşmasını beklemek istemeyeceğinize eminiz. Tabi vasıta çekici prosedürü sırasında meydana gelebilecek aksaklıklardan bahsetmiyoruz bile.

Bütün bu olasılıkları göz önünde bulundurarak boşu boşun strese girmek istemiyorsanız, boşa masraf etmek istemiyorsanız, 8 Kasım Çekici i tercih edin.

Türk milletinin bir anlayışı vardır kaliteli olsun ama ucuz olsun işte bizde tam bu şekilde çalışıyoruz. Arayın sizde görün farkı..

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin 8 Kasım Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım