(0541) 724 724 4

Kullanım Sözleşmesi

Aklınız Yolda Kalmasın

1-) Bu websitesi  ototransfercim.com ‘un   bir projesidir. ototransfercim.com   araç çekici hizmetine ihtiyacı olan araç sahipleri ile çekiciler arasında iletişimi sağlamak üzere( İnternet üzerinden Şehiriçi ve şehirler arası oto çekici ve transfer hizmet sağlayıcısı)   hizmet vermektedir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar ototransfercim.com    bizzat çekici hizmetini veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Ototransfercim.com   sadece bir çekici arayanlar ile çekicileri buluşturan( İnternet üzerinden Şehiriçi ve şehirler arası oto çekici ve transfer hizmet sağlayıcısı)  bir websitedir.

2-) Araç Çekim işleminin hiç bir sorumluluğu ototransfercim.com ‘a    ait değildir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları çekici hizmetinden o hizmeti veren çekicinin sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

3-) Bu websitesi üzerinden yönlendirilen çekiciden hizmet alanlar hizmet veren çekicilerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. Ototransfercim.com ‘un   Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

4-) Ototransfercim.com ‘un   aracılığı ile çekicilerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk çekicilere aittir. Ototransfercim.com ‘un   hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

5-) Ototransfercim.com ‘un   çekicilerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucunu  veya kalitesini garanti etmez.

6-) Ototransfercim.com ‘un   Hizmet Veren çekiciler ile ve Hizmet Alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, Hizmet Veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda Hizmet Alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan Ototransfercim.com ‘un      hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

7-) Ototransfercim.com ‘un   Hizmet Verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

8-) Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk Hizmet Verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk Hizmet Veren’e aittir. Ototransfercim.com ‘un   ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü Hizmet Verenlere aittir.

9-) Ototransfercim.com ‘un   Hizmet Alan’a ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da Hizmet Alan’ın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

10-) Ototransfercim.com    ile Hizmet Veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.

11-) İş bu hizmet görülürken çekilecek ve kurtarılacak araçlarda ve içerisindeki mallarda  oluşabilecek zararlardan ve kayıplardan hizmeti veren   sorumludur,  (ototransfercim.com) ‘un  her hangi bir bağlayıcılığı yoktur.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım