(0541) 724 724 4

Malatya Oto Çekici Kurtarıcı

Malatya ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Malatya Çekicimizi hemen yönlendirelim

Malatya Oto Çekici

Otomobil, bulunduğundan beri insanlığın en büyük ulaşım ve hizmet aracı durumuna geldi. Nereye gideceksek bizi o bölgeye götüren bu otomobiller tabi ki kusursuz değiller. Malatya kurtarıcı yolda kalan vasıtalarınızı bulundukları yerden dilediğiniz yere özenle nakil etme olanağını siz müşterilerimize sağlıyor. Üstelik aracınıza hiçbir zarar vermeden profesyonelce aracınız istediğiniz yere ulaştırılır. Çünkü istatistiklere göre dayanıklı bir vasıta bile yükleme ya da çekilme esnasında hasar görebiliyor. Malatya Çekici, çekilmesi gereken aracı kendine emanet edilmiş bir değer olarak görmektedir. Çekilecek ya da kurtarılacak aracın ebatlarına göre birçok çekici ve kurtarıcı aracımız mevcuttur. Siz kıymetli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız bizimle iletişim kurmanız durumunda bulunduğunuz yere en seri biçimde ulaşıyoruz.

Nerde Olduğunuz Önemli Değil

Malatya kurtarıcı olarak bütün il ve ilçeler dahil olmak suretiyle profesyonel ekiplerimizle kurtarıcı ve çekici hizmetlerimiz her daim yanı başınızda. Malatya Oto Kurtarma ailesi teknik alt yapısı ve tecrübeli personeli ile her vakit yardımınıza koşmak amacıyla bekliyor.

Mutlaka Malatya oto kurtarma iletişim adresimizi not edin. Araçlarınızın bir sürpriz yapmasına olanak tanımayın. Hizmetimizdeki kalitemizin yanı sıra fiyatlarımızın idealliği de firmamızın tercih edilmesinde mühim bir etken. Kıymetli müşterilerimizin her türlü vasıta kurtarma problemlerinin çözümünü en kısa vakitte giderilmiş olması bizi en çok mutlu eden olgudur. Malatya oto çekici telefon numaramızı hiç çekinmeden arayabilir hizmetlerimiz ile ilgili bilgi temin edebilirsiniz. Çünkü ne kadar iyi bir şoför olursanız olun bir diğer kişinin neden olduğu kaza sebebiyle aracınızın hasar görmesini maalesef engelleyemiyorsunuz.

Sizlere Malatya oto kurtarma olarak her daim kazasız ve sıkıntısız bir sürüş keyfi dilerken istenmeyen durumlarda bizleri aileniz gibi görmenizi ve ısrarla aramanızı arzu ediyoruz. Hizmetimizden bir kez yararlandığınızda zaten ayrılamayacaksınız.

Malatya oto kurtarma; çekici, kurtarıcı gibi bir çok hizmet yelpazemizle kendimize güveniyoruz ve sizlere hizmet içi 7/24 hazır olduğumuzu belirtiriz.

Her Boyutta Çekicilerimiz ile Servis Noktalarında Hizmetinizdeyiz

Türkiye’nin her bir köşesinde acil oto kurtarıcı hizmeti sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Çekici ve kurtarıcı araçlarımızın tamamı güvenlidir ve araçlarınızı bu güvene içiniz rahat teslim edebilirsiniz. Ekip çalışanları işlerinde tecrübeli olup sayısız araç kurtarma deneyimine sahiptir. Dilerseniz sıfır araç, tekne ve çoklu araç taşıma ihtiyaçlarınızda da güvenilir hizmet almak için malatya oto kurtarma ekibimize ulaşabilirsiniz. Aracınızı bulunduğu yerden teslim alınıp, talep ettiğiniz yere hasarsız olarak teslim edelir. Malatya Oto çekici ve kurtarıcı olarak fiyatlarımız kesinlikle çok makul bir noktadadır. Elbette şuan sizlere sabit bir fiyat verme olanağımız yoktur. Çünkü aracınızın durumu, uzaklığı veya alacağınız hizmetin çeşitliliği bu ücretleri belirlemektedir. Bizler sizlere profesyonel bir hizmeti uzman kişilerle sağlıyoruz ve sizlere bu hizmeti en makul ücretlerle yapmayı vaat ediyoruz.  Bizleri aramayı unutmayın yolda kalmayın. İyi yolculuklar dileriz.


Malatya Çekici Hizmet Bölgeleri

Akçadağ

Akçadağ Çekicimiz Aksaray, Aksüt, Aktepe, Aliçeri, Altunlu, Ancar, Aşağıörükçü, Aydınlar, Bağköy, Bahri, Başpınar, Bayramuşağı, Bekiruşağı, Bölüklü, Büyükçimiş, Büyükköy, Çakıllıpınar, Çatalbahçe, Çevirme, Çobanuşağı, Darıca, Dedeköy, Demirciler, Develi, Doğanlar, Doğantepe, Doğu, Dümüklü, Durulova, Dutlu, Eğin, Esenbey, Esenli, Fatih, Gölpınar, Güneşli, Gürkaynak, Hançerli, Hartut, Harunuşağı, İkinciler, Ilıcak, Kadıibrahim, Kahyalı, Karamağara, Karapınar, Kasımuşağı, Kayadibi, Keklikpınarı, Keller, Kepez, Kolköy, Kömekavak, Kotangölü, Kozluca, Küçükkürne, Kültür, Kurtuşağı, Levent, Mezra, Mihmanlı, Muratlı, Ören, Ortaköy, Resuluşağı, Sahilköy, Sakalıuzun, Sarıhacı, Şeyhler, Taşevler, Taşolar, Tataruşağı, Yağmurlu, Yalınbudak, Yalınkaya, Yaylımlı, Yukarıörükçü bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Arapgir

Arapgir Çekicimiz Aktaş, Alıçlı, Aşağıçörenge, Aşağıulupınar, Aşağıyenice, Berenge, Boğazlı, Bostancık, Budak, Çakırsu, Çarşı, Çaybaşı, Çiğnir, Çimen, Çobanlı, Cömertli, Deregezen, Düzce, Eğnir, Esikli, Eskiarapgir, Gebeli, Göz, Gözeli, Günyüzü, Hezenek, Hocaali, Kayakesen, Kaynak, Kazanç, Kılıçlı, Konducak, Koru, Köseoğlu, Mehmetakif, Meşeli, Onar, Ormansırtı, Osmanpaşa, Pacalı, Pirali, Şağıluşağı, Sekizsu, Selamlı, Serge, Şıhlar, Sinikli, Sipahiuşağı, Suceyin, Sugeçti, Tarhan, Taşdelen, Taşdibek, Ulaçlı, Yaylacık, Yazılı, Yeni, Yeşilyayla, Yukarıçörenge, Yukarıulupınar, Yukarıyabanlı, Yukarıyenice, Zöhrap bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Arguvan

Arguvan Çekicimiz Akören, Alhasuşağı, Armutlu, Aşağısülmenli, Asar, Asmaca, Bahçeli, Bahçelievler, Bozan, Çakmak, Çavuşköy, Çayırlı, Çevreli, Çiftlik, Dolaylı, Doydum, Ermişli, Eymir, Göçeruşağı, Gökağaç, Gümüşlü, Güngören, Güveçli, Hakverdi, İçmece, İsaköy, Karababa, Karahüyük, Kızık, Kızıluşağı, Koçak, Kömürlük, Konakbaşı, Koyuncu, Kuruttaş, Kuyudere, Morhamam, Narmikan, Parçikan, Şotik, Tarlacık, Tatkınık, Tepebağ, Yamaç, Yeni, Yeniköy, Yoncalı, Yukarısülmenli, Yürektaşı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Battalgazi

Battalgazi Çekicimiz Adagören, Ağılyazı, Alacakapı, Alhanuşağı, Alişar, Aslanbey, Ataköy, B.Hüseyinbey, Bağtepe, Bahçelievler, Battalgazi, Beylerbaşı, Boran, Bulgurlu, Bulutlu, Çamurlu, Cevherizade, Cirikpınar, Çolaklı, Çolakoğlu, Dolamantepe, Düzyol, Erenli, Ferhadiye, Fırıncı, Göller, Göztepe, Gülümuşağı, Hacıhaliloğluçiftliği, Hacıyusuflar, Hamidiye, Hasırcılar, Hatunsuyu, Hisartepe, İzzetiye, K.Hüseyinbey, Kadıçayırı, Kamıştaş, Kapıkaya, Karabağlar, Karagöz, Karahan, Karakaşçiftliği, Karaköy, Karatepe, Kemerköprü, Kuluşağı, Merdivenler, Merkez Beydağı, Meydanbaşı, Meydancık, Pelitli, Şehitfevzi, Sevildağ, Şıkşık, Tanışık, Tokluca, Toptaş, Toygar, Üçbağlar, Uluköy, Üzümlü, Yamaç, Yarımcahan, Yaygın, Yeni, Yenice, Yeniköy, Beydağı, Çöşnük, Fırat, Akpınar, Dabakhane, Halfettin, İsmetiye, Kavaklıbağ, Kırçuval, Niyazi, Sancaktar, Şifa, Şişman, Yenihamam, Hanımınçiftliği, Selçuklu, Tandoğan, Yıldıztepe, Kernek, Saray, Zafer, Başharık, Hasan Varol, İstiklal, Paşaköşkü, Orduzu, B.Mustafa Paşa, Hacı Abdi, K.Mustafa Paşa, Nuriye, Hidayet, İskender, Sarıcıoğlu, Taştepe bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Darende

Darende Çekicimiz Ağılbaşı, Ağılyazı, Akbaba, Akçatoprak, Akova, Aşağıulupınar, Ayvalı, Balaban, Barındır, Başdirek, Başkaya, Baytarbağı, Beybağı, Çaybaşı, Çaybaşı Osb, Çınar, Çukurkaya, Gaziköy, Gökçeören, Gökyar, Göllüce, Güdül, Günerli, Günpınar, Hacıderviş, Hacılar Şeyhli, Hacılar Sıragöz, Hacolar, Heyiketeği, Hisarcık, Hisarkale, İbrahimpaşa, Ilıca, Irmaklı, Kaldırım, Karabacak, Karabayır, Karaoğuz, Kavak, Kaynak, Kerimli, Kılıçbağı, Kölükler, Kurudere, Kuzpınar, Medişeyh, Mehmet Paşa, Mollauşağı, Nadir, Nurkuyusu, Ozan, Sakarya, Sandıkkaya, Sayfiye, Şendere, Şuğul, Sungur, Üçpınar, Uzunhasan, Yarımca, Yavuzlar, Yazıköy, Yenice, Yeniköy, Yenipınar, Yeşiltaş, Yukarıulupınar, Zaviye bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Doğanşehir

Doğanşehir Çekicimiz Altıntop, Beğre, Bıçakçı, Çavuşlu, Çığlık, Çömlekoba, Dedeyazı, Doğu, Elmalı, Erkenek, Esentepe, Eskiköy, Fındık, Gövdeli, Günedoğru, Gürobası, Güzelköy, Hudut, Kadılı, Kapıdere, Karanlıkdere, Karaterzi, Karşıyaka, Kelhalil, Küçüklü, Kurucaova, Örencik, Polat, Polatdere, Reşadiye, Şatıroba, Savaklı, Söğüt, Suçatı, Sürgü, Topraktepe, Yeni, Yolkoru, Yuvalı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Doğanyol

Doğanyol Çekicimiz Akkent, Behramlı, Burçköy, Çolak, Damlı, Gevheruşağı, Gökçe, Gümüşsu, İsak, Koldere, Konurtay, Mezraa, Poyraz, Ulutaş, Yalınca, Yeşilköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hekimhan

Hekimhan Çekicimiz Akmağara, Aksütlü, Aşağısazlıca, Bağyolu, Bahçedamı, Bahçelievler, Ballıkaya, Basak, Başkavak, Başkınık, Beykent, Boğazgören, Budaklı, Çanakpınar, Çimenlik, Çulhalı, Davulgu, Delihasanyurdu, Dereköy, Deveci, Dikenli, Dikili, Dumlu, Dursunlu, Fatih, Girmana, Güçlü, Güvenç, Güzelyayla, Güzelyurt, Hacılar, Hasançelebi, Haydaroğlu, İğdir, Işıklı, Karadere, Karaköçek, Karapınar, Karşıyaka, Karslılar, Kavacık, Kocaözü, Köprülü Mehmet Paşa, Köylü, Kozdere, Kurşunlu, Mimar Sinan, Mollaibrahim, Salıcık, Saraylı, Sarıkız, Sazlıca, Şehit Mehmet Fethi Akyüz, Söğüt, Taşbaşı, Taşoluk, Turgut Özal, Uğurlu, Yağca, Yayladam, Yeni, Yeşilkale, Yeşilköy, Yeşilpınar, Yukarıselimli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kale

Kale Çekicimiz Abuşoğlu, Akça, Akuşağı, Bağlıca, Bentköy, Çanakçı, Darıpınar, Dedeköy, Düztarla, Erdemli, Gülenköy, Güneyce, İkizpınar, Kaleköy, Karaağaç, Karahüseyin, Kıyıcak, Kozluk, Kumluyazı, Mahmut Dursun, Salkımlı, Sarıot, Soğukpınar, Tepebaşı, Üçdeğirmen, Uyanık, Uzunhüseyin, Yenidamlar bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kuluncak

Kuluncak Çekicimiz Alvar, Aşağıselimli, Bahçelievler, Başören, Bicir, Bıyıkboğazı, Boğaziçi, Çayköy, Ciritbelen, Çörmü, Göğebakan, İlisuluk, İsmetpaşa, İstiklal, Karabük, Karaçayır, Karıncalık, Karlık, Kaynarca, Kızılhisar, Kızılmağara, Kömüklü, Konaktepe, Ortapınar, Sofular, Sultanlı, Temüklü, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Pütürge

Pütürge Çekicimiz Ağalar, Aktarla, Aliçeri, Alihan, Arınlı, Arıtoprak, Arslankent, Bakımlı, Balpınarı, Başmezra, Bayırköy, Belenköy, Bölükkaya, Bölünmez, Büyüköz, Çamlıdere, Çayköy, Çengelli, Çığırlı, Çukuroymağı, Deredüzü, Erdemler, Ersele, Esencik, Esenlik, Gertan, Gözlüce, Gündeğer, Gündüz, Hatip, Karakaya, Karşıyaka, Kavaklıdere, Kayadere, Koçköy, Köklükaya, Körme, Korucak, Köylü, Kozluk, Meşedibi, Nohutlu, Örencik, Ormaniçi, Örmeli, Örnekköy, Pazarcık, Poskıran, Sahilköy, Şiro Taraksu, Söğütlü, Şükan, Taşbaşı, Taşmış, Taştepe, Tatlıcak, Tekederesi, Teluşağı, Tepehan, Üçyaka, Ulutaş, Uzunkoru, Uzuntaş, Yamaç, Yandere, Yazıca, Yediyol, Yeşildere bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Yazıhan

Yazıhan Çekicimiz Akyazı, Alican, Ambarcık, Bahçelievler, Balaban, Bereketli, Böğürtlen, Boyaca, Boztepe, Buzluk, Çavuş, Çivril, Dedekargın, Doğuş, Durucasu, Eğribük, Epreme, Erecek, Fethiye, Gayret, Gövük, Hamidiye, İriağaç, Karaca, Kömüşhan, Koşar, Mısırdere, Sadıklı, Sinanlı, Sürür, Tahtalı, Tecirli, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Malatya Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım