(0541) 724 724 4

Köselerli Oto Çekici Kurtarıcı

Köselerli semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Köselerli Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Köselerli Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Köselerli Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Köselerli Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Köselerli Çekici sizlere yolda kaldığınızda aracınız hareket etmediğinde veya olmaması temennisiyle herhangi bir kaza durumunda yol yardımı ve çekici hizmeti sunmaktadır.

 Bunun yanında birçok alanda var olduğumuz gibi sıfır araçlarınızın taşınmasını da tek katlı ve çift katlı araçlarla istenilen bölgeye yapabilmektedir. Köselerli Çekici sektörde yıllarını vermesinin getirdiği tecrübeye dayanarak sektörümüzde samimi firma çalışanlarıyla karşılaşmak kadar iyi niyetinizi kötüye kullanabilecek şahıslarla da karşılaşmak pek mümkündür. Dolayısıyla bu etkeni ortadan kaldırmak amacıyla 7/24 açık olan çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.  

Dağ başında yolda mı kaldınız? Köselerli Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Köselerli Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Köselerli Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Köselerli Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Köselerli Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım