(0541) 724 724 4

Muş Oto Çekici Kurtarıcı

Muş ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Muş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Muş Araç Kurtarma

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için günde 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek adına çalışıyor. İleri teknolojisi ve alanında uzman çağrı merkezi ile desteklediği uzman kadrosunun, gereken hizmeti hızla ve güvenle, sizlere verebilmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu kaliteli hizmet anlayışı ve sahip olduğu birçok yol yardım araçları ile Muş il sınırları ve ilçelerinde sektörde öncü olduğunu kanıtlamaktadır.

Temsil ettiğimiz ototransfercim  ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikasını dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleştirip sizlere en ideal hizmeti sunma çabası içindeyiz. Profesyonel kadromuzdaki elamanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin memnuniyetini daha da yükseltmektedir. Bu mutluluk da bizlerin motive kaynağı olmuştur.

Muş Çekici ve araç kurtarma profesyonel ekibiyle müşteri gereksinimlerine en süratli ve en makul hizmeti sunar. Bu hizmetlerde sürekli değişen teknolojinin de yakın takipçisi olarak profesyonel personel kadromuzla oto kurtarma-çekici ve acil yol yardım hizmetlerini siz müşterilerimize gururla sunuyoruz. Muş oto kurtarma. 7 gün 24 saat müşteri gereksinimlerine çözümler sunmak için çalışıyor.

Muş Oto Kurtarma Olarak Fiyatlarımız

Piyasa şartlarında çok değişkenlik gösteren fiyatlar bulabilirsiniz. Ancak bu fiyatlar sizlere aldatıcı gelmesin. Ucuz işçilik yaptıracağım derken elinizdekinden olmayın. Bizler sizlere en ideal fiyatlarla en profesyonel işçilik vaat ediyoruz. Hali hazırda ücretler belirli kriterlere göre hesaplanmaktadır. Bunlar mesafe yani uzaklık aracın boyutları veya aracın o anki durumuna göre şekil almaktadır. Muş Oto kurtarma olarak bu süreci sizlere en başından itibaren açıklılıkla izah edip süreci yönetiyoruz. Emin olabilirsiniz ki ücretlerimiz kesinlikle alacağınız hizmetin üstünde olmayacaktır. Her zaman söyledik, söylemeye de devam edeceğiz bizler ücretlere değil sizlerin memnuniyetine odaklanan bir firmayız. Bu farkı sizlerde göreceksinizdir yeter ki bizleri arayınız.

Son olarak dikkat etmelisiniz ki piyasada hizmet adı altında zarar görenlerin sayısı yadsınamayacak kadar fazla bunun önüne geçebilmek için gece gündüz bizler çalışmaktayız. sizlerde zarar görmemeniz adına bizleri 7/24 açık olan hattımızdan arayın. Bulunduğunuz yeri ve aracınızın modelini söylemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca whatsap üzerinden konum göndermek suretiyle de yerinizi belirtebilirsiniz.

Muş oto kurtarma siz değerli müşterilerimize iyi yolculuklar diler.


Muş Çekici Hizmet Bölgeleri

Bulanık

Bulanık Çekicimiz Bahçelievler, Güllüova, İnönü, Kültür, Mescitli, Şehitlik, Yeni, Zafer, Abdalbeyazıt, Akçaarmut, Alagez, Arı, Aşağıbüklü, Biniciler Mezrası, Büngüldek, Cankurtaran, Çataklı, Dizboyu, Dokuzpınar, Erentepe, Esenlik, Fatih, Gazi, Gülçimen, Günbatmaz, Güveç, Halit Mezrası, Hoşgeldi, İkipınar, Kale, Karakaya, Kelehoşk, Molladavut, Mollakent, Oğlakkaya, Okçular, Olurdere, Pınarbaşı, Sarıaltun, Şıhmirza, Soman, Tepecik, Uzgörür, Yeşilova, Yeşilyurt, Yokuşbaşı, Yukarıbüklü, Ziyaret, Adıvar, Akçakaynak, Altınoluk, Arakonak, Ardıç, Bağlar, Bahçelievler, Balotu, Bayramlı, Beşevler, Bostancılar, Boztaş, Çaygeldi, Çaygeldi, Çiçekli, Çilçile, Çimen, Cumhuriyet, Değirmensuyu, Demirkapı, Dere, Doğantepe, Düzalan, Elmakaya, Ericek, Eskiyol, Fatih, Gelinçeşmesi, Gölyanı, Göztepe, Gümüşpınar, Gündüzü, Günyurdu, Han, Hanedan, Horbızan, Hürriyet, İbrahim Kuşhan Mezrası, İnönü, Karaağıl, Karaburun, Karacaören, Kılındor Mezrası, Kırkgöze, Kırmızıtaş Mezrası, Kom Mezrası, Köprüyolu, Kortagül Mezrası, Kotanlı, Koyunağılı, Kurganlı, Kuzulu, Memetler, Meşeiçi, Murat, Örenkent, Pınar, Pınarcık, Rüstemgedik, Saliha, Samanyolu, Saray, Sarıpınar, Şatırlar, Seçme, Şehittahir, Şehitveren, Sinan, Sıradere, Söğütlü, Sultanlı, Sütlüce, Toklular, Topağaç, Üçtepe, Uğur Mahhalesi, Ürünlü, Vangesor Mezrası, Yazbaşı, Yemişen, Yeni, Yeniköy, Yeşil Yayla Mezrası, Yılandere, Yıldız, Yoncalı, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hasköy

Hasköy Çekicimiz Kültür, Sayanlar, Sunay, Aşağıüçdam, Azıklı, Bahçelievler, Böğürdelen, Büvetli, Cotik, Dağdibi, Düzkışla, Elmabulak, Eşmepınar, Gökyazı, Karakütük, Koç, Koğuktaş, Kültür, Ortanca, Otaç, Sarıbahçe, Umurca, Yapraklı, Yarkaya, Yeni, Yeşildere, Yukarıüçdam bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Korkut

Korkut Çekicimiz Bahçelievler, Kültür, Şehitler, Akyıldız, Aladino, Alazlı, Altınova, Aydınlar, Bahçelievler, Balkır, Çakırlı, Çalaplı, Çınarardı, Değirmitaş, Demirci, Dereiçi, Doğular, Durucak, Düzova, Gelirli, Gültepe, Gültepe, Güneyik, Güven, İçboğaz, Kapılı, Karakale, Kaşdibi, Kaval, Kıryaka, Kocatarla, Konakdüzü, Merkez, Mollababa, Oğulbalı, Onevler, Pınarüstü, Sarmaşık, Sazlıkbaşı, Su Döndü, Tan, Taşlıca, Yedipınar, Yeni, Yeşilyayla, Yolgözler, Yünören, Yürekli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Malazgirt

Malazgirt Çekicimiz 1, 2, Ağılbaşı, Bademözü, Balkaya, Beşdam, Beypınar, Bezirhane, Bilala, Boyçapkın, Çat, Çiçekveren, Dedeağaç, Dövenciler, Erence, Fenek, Güzelbaba, Hacılar, İyikomşu, Kadıköy, Karadera, Karakoç, Kardeşler, Karıncalı, Kazgöl, Kuruca, Sırtdüzü, Tıkızlı, Ulusu, Uyanık, Yapraklı, Yıldız, Yolgözler, Yurtseven, Adaksu, Akören, Bekirhan, Boyundere, Karaali, Karahasan, Kızılyusuf, Kulcak, Mağalcık, Molladerman, Odaköy, Oğuzhan, Örenşar, Sarıdavut, Şekerova, Tatargazi, Yaramış, Adalar, Afşin, Aksungur, Alişan, Altuntaş, Danışmentgazi, Mengüçgazi, Murat, Saftekingazi, Saltukgazi, Şekerbulak, Selçuklu, Alınca, Alyar, Aradere, Aynalıhoca, Beşçatak, Bilgin, Bostankaya, Çayırdere, Dolabaş, Eyyubi, Güleç, Gülkoru, Hanoğlu, Hasretpınar, Karakaya, Kılıççı, Mezraaköy, Mollabaki, Muratkolu, Okçuhan, Selekutu, Seydagil, Tatlıca, 1, 2, Akalan, Alikalkan, Arslankaya, Aşağıkıcık, Atatürk, Bahçe, Dirimpınar, Doğantaş, Gölağılı, Hancağız, Hasanpaşa, Koçali, Konakkuran, Laladağı, Murat, Nurettin, Söğütlü, Taşlıçeşme, Yeni, Yukarıkıcık, Ziyaret bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Varto

Varto Çekicimiz Abbas, Alabalık, Ali, Armutkaşı, Beşikkaya, Beşikkaya Yaylası, Çağlayan, Çağlek, Çalıdere, Çallıca, Çaylar, Çiçekli, Çukurlu, Dağcılar, Doğanca, Doğanca, Erenler, Eryurdu, Gölyayla, Güher, Güzeldere, Güzelkent, İçmeler, Kartaldere, Kele, Köprücük, Küçüktepe, Kuşburnu, Meti, Onpınar, Özkonak, Pınarlı, Taşlıyayla, Teknedüzü, Tescilsiz Aşağı Mezra, Tescilsiz Kılıç, Tescilsiz Midi, Tescilsiz Ozankent, Tuzlu, Üçbulak, Veli, Yeşildal, Yeşiltepe, Acarkent, Ada Mevkii, Ağaçaltı, Ağaçkorur, Akballar, Akçatepe, Anlıaçık, Aşağı Alagöz, Aşağı Hacıbey, Aşağı Kalecik, Bağiçi, Baltaş, Başkent, Bayram, Benzer, Boyalı, Boylu, Buzlugöze, Çaltılı, Çavuşlu, Çayçatı, Çayırlı, Çayıryolu, Çayönü, Çelebi, Çobandağı, Çukurlu, Dağmahale, Dallıöz, Değerli, Derince, Diktepeler, Dönertaş, Durucabulak, Dutözü, Erdoğan, Esenler, Gelintaşı, Göltepe, Görgü, Güllüce, Hacı Arif, Haksever, Hüseyinoğlu, İlbey, Kalecik, Karaç, Karaköy, Karameşe, Karapınar, Karataş, Kayadelen, Kayalıdere, Kayalık, Kayalıkale, Kaygıntaş, Kaynarca, Koçyatağı, Kolan, Konaklı, Kumlukıyı, Kuşluk, Leylek, Ocaklı, Oğlakçı, Ölçekli, Omcalı, Onbaşı, Özenç, Sağlıcak, Sanlıca, Sazlıca, Seki, Taşçı, Taşdibek, Tepe, Tescilsiz Ahmet, Tescilsiz Bingöl, Tescilsiz Doğdap, Tescilsiz Yıldızlar, Tescilsiz Ziyaret, Toklu, Ulusırt, Ünaldı, Yamaç, Yarlısu, Yayıklı, Yayla, Yedikavak, Yekmal, Yeşilpınar, Yılanlı, Yukarı Hacıbey, Yukarı Kalecik, Yurttutan, Yuvalı, Zorabat, Alagöz, Bahçelievler, Gümgüm, Hürriyet, İnönü, Kültür, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Muş Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım