(0541) 724 724 4

Tepeli Oto Çekici Kurtarıcı

Tepeli semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tepeli Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tepeli Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Tepeli Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Tepeli Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Tepeli Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Tepeli Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Tepeli Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Tepeli Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Tepeli Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat Tepeli Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 Tepeli Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  Tepeli Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tepeli Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım