(0541) 724 724 4

Tekirdağ Oto Çekici Kurtarıcı

Tekirdağ ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tekirdağ Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tekirdağ Oto Çekici ve Kurtarma

Alanında uzman çalışma gurubumuz her daim yolda kalan müşterilerimizin araçlarına oto çekici ve kurtarıcı hizmetini sunarak kimsenin mağdur olmasına müsaade etmez. Ücretlerimizin uygunluğu ve sizlere verdiğimiz değer ile araçlarınız titizlikle istenilen bölgeye taşınır. Tekirdağ oto çekici yılların verdiği tecrübe ile hizmeti yolunuza serer.

Kaza mı oldu? sizlere bir şey olmasın, gerisi bizim işimiz. Sizler 7/24 açık hattımızdan bizleri arayarak bulunduğunuz yeri ve aracınızın modelini söylemiz halinde sizlere en yakın çekici aracımız yola çıkacaktır. Yolda yaşanması ihtimal tüm olumsuz şartlara savaş açmış bir firma olarak kötü sürprizleri ortadan kaldırarak, sizleri mutlu etmenin hazzını yaşıyoruz.

Araçlarınız çekilirken Tekirdağ oto çekici ve kurtarma yaşanması ihtimal tüm şartları göz önünde bulundurarak, önlemlerini alır ve titiz bir çalışmayla, aracınızı bulunduğu yerden çekip alır.

İşimiz görüldüğü gibi basit olmayan, sorumluluk ve özen isteyen bir meslektir. Bizler bunun farkında olan bir firma olarak personelimizi de bu doğrultuda yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sizleri her anlamda düşünen, Tekirdağ oto çekiciyi aramanın tam zamanı. Yolda kalma sorununuza kesin çözüm Tekirdağ oto kurtarma olduğunu unutmayın.

Tekirdağ oto kurtarma yalnızca şehir merkezinde değil tüm il ve ilçeler de hatta kırsal alanlarda da hizmet vermektedir.

Tekirdağ Çekici ve kurtarma işine bağlı özen gösteren ve insanların zor anlarını fırsat bilip aldatmak yerine en iyi hizmeti vermeye çalışan bir firmadır.

Sektörün içinde her zaman başarıyı kovalarken art niyetli olanlarında iş yaptığı bir sektördeyiz. Bunun bilincinde olarak özellikle kendimize düşen mümkün olduğunca eğitimli ve dürüst kişiler ile yola çıkarak tamamen kaliteli şekilde örgütlenmiş hizmetin yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Tekirdağ Oto Kurtarma Fiyatlarımız

Tekirdağ oto çekici ve kurtarma olarak politikamız her zaman kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışını benimsemiştir. Sizlere verilen hizmet ile yüzünüz gülecek paranız da cebinizde kalacaktır. Yapılan iş değeriyle ücretlendirilip sizlerin zor durumundan faydalanmak isteyen firmalar gibi anlık düşünceler içinde olmayan dürüst kişileri karşınızda bulacağınızdan da emin olabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.


Tekirdağ Çekici Hizmet Bölgeleri

Çerkezköy

Çerkezköy Çekicimiz Bağlık, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Paşa, Fevzi Paşa Osb, Gazi Mustafa Kemal Paşa Osb, Gazi Mustafa Kemalpaşa, Gazi Osman Paşa, Gazi Osman Paşa Osb, İstasyon, Kızılpınar, Veliköy, Veliköy Osb, Veliköy-Yalıboyu Osb, Yıldırım Beyazıt, Yıldırım Beyazıt Osb bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çorlu

Çorlu Çekicimiz Alipaşa, Çobançeşme, Cumhuriyet, Deregündüzlü, Esentepe, Havuzlar, Hıdırağa, Hürriyet, Maksutlu, Muhittin, Önerler, Reşadiye, Rumeli, Şahpaz, Sarılar, Şeyhsinan, Seymen, Türkgücü, Türkgücü Osb, Yenice, Zafer, Cemaliye, Hatip, Kazımiye, Kemalettin, Nusratiye, Silahtarağa bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Ergene

Ergene Çekicimiz Ahimehmet, Bakırca, Cumhuriyet, Esenler, İğneler, Karamehmet, Kırkgöz, Marmaracık, Marmaracıkosb, Misinli, Paşaköy, Pınarbaşı, Sağlık, Ulaş, Ulaş Osb, Vakıflar, Vakıflar Osb, Velimeşe, Velimeşe Osb, Yeşiltepe, Yulaflı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hayrabolu

Hayrabolu Çekicimiz Ataköy, Avluobası, Aydınevler, Aydınlar, Bayramşah, Büyükkarakarlı, Buzağcı, Cambazdere, Canhıdır, Çene, Çerkezmüsellim, Çıkrıkçı, Dambaslar, Danişment, Delibedir, Duğcalı, Emiryakup, Fahrioğlu, Hacıllı, Hasköy, Hayraboluosb, Hedeyli, Hisar, İlyas, İsmailli, Kabahöyük, Kadriye, Kahya, Kandamış, Karababa, Karabürçek, Karakavak, Karayahşi, Kemallar, Kılıçlar, Küçükkarakarlı, Kurtdere, Kutlugün, Lahna, Muzruplu, Örey, Övenler, Parmaksız, Şalgamlı, Soylu, Subaşı, Susuzmüsellim, Tatarlı, Temrezli, Umurbey, Umurçu, Yörgüç, Yörükler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kapaklı

Kapaklı Çekicimiz Atatürk, Bahçeağıl, Bahçelievler, Bahçelievlerosb, Cumhuriyet, Fatih, İnönü, İsmet Paşa, İsmetpaşaosb, Karaağaç, Karaağaç Osb, Karlı, Kazım Karabekir, Mimar Sinan, Pınarca, Uzunhacı, Yanıkağıl bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Malkara

Malkara Çekicimiz Ahievren, Ahmetpaşa, Aksakal, Alaybey, Allıışık, Bağpınarı, Balabancık, Ballı, Ballısüle, Batkın, Bayramtepe, Cami Atik, Çavuşköy, Çimendere, Çınaraltı, Çınarlıdere, Danişment, Davuteli, Deliller, Demircili, Dereköy, Deveci, Develi, Doğanköy, Dolu, Elmalı, Emirali, Esendik, Evrenbey, Gazibey, Gönence, Gözsüz, Güneşli, Hacıevhat, Hacısungur, Halıç, Hasköy, Hemit, Hereke, İbribey, İbrice, İshakça, Izgar, Kadıköy, Kalaycı, Karacagür, Karacahalil, Karaiğdemir, Karamurat, Kavakçeşme, Kermeyan, Kiremitlik, Kırıkali, Kozyörük, Küçükhıdır, Kürtüllü, Kuyucu, Mestanlar, Müstecep, Pirinççeşme, Sağlamtaş, Şahin, Sarıpolat, Sarıyar, Sarnıç, Sırtbey, Tekkeköy, Teteköy, Vakıfiğdemir, Yaylagöne, Yaylaköy, Yeni, Yenice, Yenidibek, Yılanlı, Yörücek, Yürük bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Marmaraereğlisi

Marmaraereğlisi Çekicimiz Bahçelievler, Cedit Ali Paşa, Çeşmeli, Dereağzı, Kamaradere, Mustafa Kemal Paşa, Sultanköy, Türkmenli, Yakuplu, Yeniçiftlik bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Muratlı

Muratlı Çekicimiz Arzulu, Aşağısevindikli, Aydınköy, Balabanlı, Ballıhoca, Çevrimkaya, Fatih, Hanoğlu, İnanlı, İstiklal-Kurtpınar, İstiklalkurtpınar Osb, Kazım Dirik-Turan, Kepenekli, Kırkkepenekli, Muradiye, Müsellim, Yavaşça, Yeşilsırt, Yukarısevindikli, Yukarısırt, Yurtbekler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Süleymanpaşa

Süleymanpaşa Çekicimiz 100. Yıl, Altınova, Ertuğrul, Yavuz, Aydoğdu, Çınarlı, Karadeniz, Zafer, Banarlı, Barbaros, Bahçelievler, Değirmenaltı, Eskicami-Ortacami, Gündoğdu-Turgut, Hürriyet, Namık Kemal, Karacakılavuz, Kumbağ, Ahmedikli, Ahmetçe, Akçahalil, Araphacı, Aşağıkılıçlı, Avşar, Bıyıkali, Çanakçı, Dedecik, Demirli, Doğrukaracamurat, Evciler, Ferhadanlı, Gazioğlu, Generli, Gündüzlü, Güveçli, Hacıköy, Husunlu, İnecik, Işıklar, Karabezirgan, Karaçalı, Karaevli, Karahalil, Karahisarlı, Karansıllı, Kaşıkçı, Kayı, Kazandere, Kılavuzlu, Kınıklar, Köseilyas, Mahramlı, Naipköy, Nusratfakı, Nusratlı, Oğuzlu, Ormanlı, Ortaca, Oruçbeyli, Osmanlı, Otmanlı, Selçuk, Semetli, Seymenli, Taşumurca, Tatarlı, Yağcı, Yayabaşı, Yazır, Yenice, Yeniköy, Yukarıkılıçlı, Yuva bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Şarköy

Şarköy Çekicimiz Aşağıkalamış, Beyoğlu, Bulgur, Camikebir, Çengelli, Çınarlı, Cumhuriyet, Eriklice, Gaziköy, Gölcük, Güzelköy, Hoşköy, İğdebağları, İshaklı, İstiklal, Kirazlı, Kızılcaterzi, Kocaali, Mürefte, Mursallı, Palamut, Şenköy, Sofuköy, Tepeköy, Uçmakdere, Ulaman, Yayaağaç, Yayaköy, Yeniköy, Yörgüç, Yukarıkalamış bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tekirdağ Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım