(0541) 724 724 4

Trabzon Oto Çekici Kurtarıcı

Trabzon ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Trabzon Çekicimizi hemen yönlendirelim

Trabzon Oto Kurtarma ve Çekici Hizmetleri

Trabzon Çekici sizin ve araçlarınızın güvenli şekilde bulundukları bölgeden alarak istenilen noktaya getirilmesi görevini üstlenir. Yol yardım ve kurtarma hizmetlerimiz verilirken çeşitli araçlar ile yapıldığını görebilirsiniz. Sizlerden gelen talebe göre öncelikle aracınızın türü ve boyutu tespit edilir. Daha sonra araçların ağırlıkları yani tonaj ile yükseklik, uzunluk ölçüleri belirlendikten sonra çekici yola çıkar. Bu hizmetleri sizlere en kısa zamanda ulaştırmak için de var gücümüzle çalışmaktayız.

Trabzon Oto çekici ve kurtarıcı bu alanda hizmet veren sayılı kurumsal işletmelerden birisidir. Ayrıca ototransfercim.com un bir üyesi olarak da faaliyet alanını genişletmiştir. Sizlerde tercihinizi bizden yana kullanarak kaliteli hizmetle tanışın.

Bizler sizlerin değerini bilen bir firma olarak yola çıkmış sizleri de yolda bırakmamak adına daima çalışan bir firmayız. 7/24 açık olan 0 541 724 724 4 numaralı hattımızdan bizleri arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve aracınızın modelini söylemeniz yeterli olacak ve talep ettiğiniz aracımızı en kısa sürede yanı başınızda bulacaksınız.

Trabzon oto çekici ve kurtarıcı olarak yalnızca binek araçlarınıza hizmet sunmuyoruz. Bunun yanı sıra ağır vasıta kurtarma, ağır vasıta çekme, karavan taşıma, tekne taşıma ve motosiklet taşıma gibi hizmetleri kaliteli işçilik ile yapılmaktadır.

Trabzon’un ister merkezinde olun isterse kırsalında fark etmez. Sizler bizleri arayın yanınızda olalım. Özellikle yüksek yaylalarıyla bilinen bir il olarak bu bölgelerde olası sürprizler karşısında endişe duymayın. Nerede olursanız olun sizlere ulaşmak adına hazır beklemekteyiz. Firmamıza emanet ettiğiniz her aracı kendi malımız gibi görüp titizlik ile taşıyor, yerlerine ulaştırıyoruz. Emin olduğumuz sizlere mükemmel hizmeti sunan lider bir firma oluşumuzdur.

Trabzon Oto Kurtarma Fiyatlarımız.

Trabzon oto çekici sunduğu hizmetlerle sizleri mutlu etmenin çabası içindeyken fiyatlarla asla sıkmaz. Yaptığımız iş aynamız olup en uygun fiyatları bulacağınızdan da emin olabilirsiniz. Aldatmadan, kırmadan sizlere zarar vermeden hizmet almak sizlerinde hakkı. Sizlerde bizleri 7/24 açık hattımızdan arayarak kaliteli hizmetle tanışın. Amacımız kaliteyi uygun fiyatlara sunmak olan tek oto çekici ve kurtarıcı hizmeti sunan firma olmak. Bunun içinde var gücümüzle gece gündüz çalışmaktayız. Bizleri tercih edenler asla pişman olmadı sizlerde olmayacaksınız.

 Trabzon oto kurtarma olarak sizlere iyi yolculuklar dileriz.


Trabzon Çekici Hizmet Bölgeleri

Akçaabat

Akçaabat Çekicimiz Acısu, Adacık, Ağaçlı, Akçakale, Akçaköy, Akdamar, Akören, Akpınar, Alsancak, Ambarcık, Arpacılı, Aydınköy, Bozdoğan, Çamlıca, Çamlıdere, Cevizli, Cevizlik, Çiçeklidüz, Çilekli, Çınarlık, Çolaklı, Çukurca, Darıca, Demirci, Demirkapı, Demirtaş, Derecik, Doğanköy, Dörtyol, Dürbinar, Esentepe, Eskiköy, Fındıklı, Fıstıklı, Gümüşlü, Helvacı, Işıklar, Kaleönü, Karaçayır, Karpınar, Kavaklı, Kayalar, Kemaliye, Kirazlık, Koçlu, Kuruçam, Maden, Mersin, Meşeli, Meydankaya, Nefsipulathane, Orta, Ortaalan, Ortaköy, Osmanbaba, Özakdamar, Özdemirci, Salacık, Sarıca, Sarıtaş, Sertkaya, Şinik, Şinik Osb, Söğütlü, Tatlısu, Tütüncüler, Uçarsu, Yaylacık, Yeni, Yeniköy, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yıldızlı, Zaferli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Araklı

Araklı Çekicimiz Aytaş, Ayvadere, Bahçecik, Bereketli, Birlik, Buzluca, Çamlıktepe, Çankaya, Çiftepınar, Çukurçayır, Değirmencik, Dulköy, Erenler, Erikli, Halilli, Hasköy, Hürriyet, İyisu, Kalecik, Karatepe, Karşıyaka, Kayacık, Kayaiçi, Kaymaklı, Kestanelik, Köprüüstü, Kükürtlü, Merkez, Merkezköy, Ortaköy, Özgen, Pervane, Sulakyurt, Sularbaşı, Taşgeçit, Taşönü, Taştepe, Türkeli, Turnalı, Yalıboyu, Yassıkaya, Yeniköy, Yeşilce, Yeşilköy, Yeşilyurt, Yiğitözü, Yıldızlı, Yolgören, Yoncalı, Yüceyurt bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Arsin

Arsin Çekicimiz Atayurt, Başdurak, Çardaklı, Çiçekli, Çubuklu, Cudibey, Cumhuriyet, Dilek, Elmaalan, Fatih, Fındıklı, Gölcük, Gölgelik, Güneyce, Güzelyalı, Harmanlı, İşhan, Işıklı, Karaca, Konak, Nuroğlu, Oğuz, Örnek, Özlü, Şenkaya, Üçpınar, Yalı, Yeni, Yeniköy, Yeşilce, Yeşilköy, Yeşiltepe, Yeşilyalı, Yolaç, Yolüstü bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Beşikdüzü

Beşikdüzü Çekicimiz Adacık, Ağaçlı, Akkese, Aksaklı, Anbarlı, Ardıçatak, Bayırköy, Beşikdağ, Bozlu, Çakırlı, Çeşmeönü, Çıtlaklı, Cumhuriyet, Dağlıca, Denizli, Dolanlı, Duygulu, Fatih, Gürgenli, Hünerli, Kalegüney, Korkuthan, Kutluca, Nefsişarlı, Oğuz, Resullü, Şahmelik, Sayvancık, Seyitahmet, Takazlı, Vardallı, Yenicami, Yeşilköy, Zemberek bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çarşıbaşı

Çarşıbaşı Çekicimiz Burunbaşı, Büyükdere, Çallı, Erenköy, Fenerköy, Gülbahçe, Kadıköy, Kaleköy, Kavaklı, Kerem, Kovanlı, Küçükköy, Merkez, Pınarlı, Şahinli, Salova, Samsun, Serpilköy, Taşlıtepe, Veliköy, Yavuz, Yeniköy, Zeytinlik bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çaykara

Çaykara Çekicimiz Akdoğan, Arpaözü, Aşağıkumlu, Ataköy, Baltacılı, Çambaşı, Çamlıbel, Çayıroba, Demirkapı, Demirli, Derindere, Eğridere, Işıklı, Kabataş, Karaçam, Kayran, Köknar, Koldere, Köseli, Maraşlı, Şahinkaya, Şekersu, Soğanlı, Taşkıran, Taşlıgedik, Taşören, Ulucami, Uzungöl, Uzuntarla, Yaylaönü, Yeşilalan, Yukarıkumlu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Dernekpazarı

Dernekpazarı Çekicimiz Akköse, Çalışanlar, Çayırbaşı, Gülen, Günebakan, Güney, Kondu, Merkez, Ormancık, Taşçılar, Tüfekçi, Yenicami, Yenice, Zincirlitaş bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Düzköy

Düzköy Çekicimiz Alazlı, Aykut, Büyük, Çalköy, Çayırbağı, Cevizlik, Çiğdemli, Düzalan, Gökçeler, Gürgendağ, Küçüktepeköy, Orta, Taşocağı, Tepecik, Yeni, Yerlice bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hayrat

Hayrat Çekicimiz Balaban, Balaban Merkez, Çağlayan, Çamlıtepe, Çaycılar, Cumhuriyet, Dağönü, Dereyurt, Fatih, Geçitli, Göksel, Görgülü, Gülderen Fatih, Gülderen Merkez, Hürriyet, Kılavuz, Köyceğiz, Kurtuluş, Merkez, Meydanlı, Onur, Pazarönü, Pınarca, Sarmaşık, Şehitli, Şişli, Taflancık, Topaklı, Yarlı, Yeni, Yeniköy, Yıldırımlar, Yırca bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Köprübaşı

Köprübaşı Çekicimiz Akpınar, Arpalı, Beşköy, Çifteköprü, Fidanlı, Gündoğan, Güneşli, Pınarbaşı, Yağmurlu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Maçka

Maçka Çekicimiz Akarsu, Akmescit, Alaçam, Alataş, Altındere, Anayurt, Ardıçlıyayla, Armağan, Atasu, Bağışlı, Bakımlı, Bakırcılar, Barışlı, Başar, Çamlıdüz, Çatak, Çayırlar, Çeşmeler, Çıralı, Coşandere, Dikkaya, Erginköy, Esiroğlu, Gayretli, Günay, Güney, Gürgenağaç, Güzelce, Güzelyayla, Hamsiköy, Hızarlı, Kapuköy, Kaynarca, Kırantaş, Kiremitli, Konak, Köprüyanı, Kozağaç, Kuşçu, Mataracı, Merkez, Ocaklı, Oğulağaç, Ormaniçi, Ormanüstü, Örnekalan, Ortaköy, Sevinç, Şimşirli, Sındıran, Sukenarı, Temelli, Üçgedik, Yaylabaşı, Yazılıtaş, Yazlık, Yeniköy, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yukarıköy, Yüzüncüyıl, Zaferli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Of

Of Çekicimiz Ağaçbaşı, Ağaçseven, Aşağıkışlacık, Ballıca, Barış, Başköy, Bayırca, Birlik, Bölümlü, Çaltılı, Çamlı, Çamlıtepe, Çataldere, Çatalsöğüt, Çukurova, Cumapazarı, Cumhuriyet, Dağalan, Darılı, Dereköy, Doğançay, Dumlusu, Erenköy, Esenköy, Eskipazar, Fındıkoba, Gökçeoba, Gümüşören, Güresen, Gürpınar, İkidere, İrfanlı, Kaban, Karabudak, Kavakpınar, Kazançlı, Keler, Kiraz, Kireçli, Kıyıboyu, Kıyıcık, Korkut, Korucuk, Kumludere, Örtülü, Ovacık, Pınaraltı, Saraçlı, Sarayköy, Sarıbey, Sarıkaya, Sefaköy, Serince, Sıraağaç, Sivrice, Soğukpınar, Söğütlü, Sugeldi, Sulaklı, Tavşanlı, Tekoba, Uğurlu, Uluağaç, Yanıktaş, Yazlık, Yemişalan, Yeni, Yukarı Kışlacık bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Ortahisar

Ortahisar Çekicimiz 1 Nolu Beşirli, 1 Nolu Erdoğdu, 2 Nolu Beşirli, 2 Nolu Erdoğdu, 3 Nolu Erdoğdu, Karşıyaka, 1 Nolu Bostancı, 2 Nolu Bostancı, Ağıllı, Akkaya, Akoluk, Aktoprak, Akyazı, Aydınlıkevler, Ayvalı, Bahçecik, Bengisu, Beştaş, Boztepe, Bulak, Çağlayan, Çamoba, Çarşı, Çilekli, Çimenli, Çömlekçi, Çömlekçi Sb, Çukurçayır, Cumhuriyet, Değirmendere, Doğançay, Dolaylı, Düzyurt, Esentepe, Esenyurt, Fatih, Fatih Sultan, Gazipaşa, Geçit, Gölçayır, Gözalan, Gülbaharhatun, Gündoğdu, Gürbulak, Hızırbey, İncesu, İnönü, İskenderpaşa, Kalkınma, Kanuni, Karakaya, Karlık, Kavala, Kaymaklı, Kemerkaya, Kireçhane, Konaklar, Kozluca, Kurtuluş, Kutlugün, Ortahisar, Özbirlik, Pazarkapı, Pelitli, Pınaraltı, Sanayi, Sayvan, Sevimli, Soğuksu, Subaşı, Toklu, Tosköy, Uğurlu, Üniversite, Yalı, Yalıncak, Yenicuma, Yeniköy, Yenimahalle, Yeşilbük, Yeşilhisar, Yeşilova, Yeşiltepe, Yeşilvadi, Yeşilyurt, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sürmene

Sürmene Çekicimiz Aksu, Armutlu, Aşağıovalı, Balıklı, Birlik, Çamburnu, Çamlıca, Çarşı, Çavuşlu, Çiftesu, Çimenli, Dirlik, Fındıcak, Gültepe, Güneyköy, Kahraman, Karacakaya, Konak, Koyuncular, Küçükdere, Muratlı, Ormanseven, Orta, Ortaköy, Oylum, Petekli, Soğuksu, Üstündal, Üzümlü, Yazıoba, Yemişli, Yeniay, Yeşilköy, Yokuşbaşı, Yukarıçavuşlu, Yukarıovalı, Zeytinli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Şalpazarı

Şalpazarı Çekicimiz Ağırtaş, Akçiriş, Çamkiriş, Çamlıca, Çarlaklı, Çetrik, Dereköy, Doğancı, Dorukkiriş, Düzköy, Fidanbaşı, Geyikli, Gökçeköy, Gölkiriş, Güdün, Kabasakal, Kalecik, Karakaya, Kasımağzı, Kireç, Kuzuluk, Pelitçik, Sayvançatak, Simenli, Sinlice, Sugören, Sütpınar, Tepeağzı, Turalıuşağı, Üzümözü bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tonya

Tonya Çekicimiz Biçinlik, Büyük, Çamlı, Çayıriçi, Hoşarlı, İskenderli, Kalemli, Kaleönü, Kalınçam, Karaağaçlı, Karasu, Karşular, Kayacan, Kösecik, Kozluca, Melikşah, Orta, Sağrı, Sayraç, Turalı, Yakçukur, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Vakfıkebir

Vakfıkebir Çekicimiz Açıkalan, Akköy, Aydoğdu, Bahadırlı, Ballı, Bozalan, Büyükliman, Caferli, Çamlık, Çamlık Sahil, Çarşı, Çavuşlu, Cumhuriyet, Deregözü, Düzlük, Esentepe, Fethiye, Fevziye, Güneyköy, Güneysu, Hacıköy, Hamzalı, Hürriyet, İlyaslı, İshaklı, Karatepe, Kemaliye, Kıranköy, Kirazlık, Kirazlıkyeni, Köprücek, Körez, Mahmutlu, Mısırlı, Ortaköy, Rıdvanlı, Sekmenli, Şenocak, Sinanlı, Soğuksu, Tarlacık, Yalıköy, Yaylacık, Yıldız bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Yomra

Yomra Çekicimiz Çamlıca, Çamlıyurt, Çınarlı, Demirciler, Gülyurdu, Gürsel, İkisu, Kaşüstü, Kayabaşı, Kılıçlı, Kıratlı, Kömürcü, Maden, Namıkkemal, Ocak, Oymalı, Özdil, Pınarlı, Sancak, Şanlı, Tandırlı, Taşdelen, Tepeköy, Yenice, Yokuşlu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Trabzon Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım