(0541) 724 724 4

Ilısu Oto Çekici Kurtarıcı

Ilısu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Ilısu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ilısu Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Ilısu Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Ilısu Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Ilısu Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

İdeal, ekonomik ve kesintisiz vasıta çekici hizmeti amacıyla en doğru tercih Ilısu Çekici ailesidir. Müşteri temsilcilerimize bulunduğunuz adresi, taşıtın modelini ve aracınızdaki arıza ve ya kazalı durum halini bildirmeyi unutmayın! Bu en doğru çekici ile yardımınıza gelebilmemiz amacıyla önemlidir.

Zaman ilerledikçe her an bir yerlere yetişme çabasıyla hayatı yaşamaktayız. Haliyle böyle bir koşuşturmada araçlarımız önemli bir yer edinmektedir. Birde buna araç sürücülerinin trafikteki tahammülsüzlükleri eklenince araç kazaları kaçınılmaz oluyor.

Sizlerde böyle bir can sıkıcı durumla uzun soluklu baş başa kalmak istemiyorsanız işini kusursuz yapan zamanın ekonomik şartlarına inat uygun fiyatlarla hizmet sunan Ilısu Çekici i arayın

Dağ başında yolda mı kaldınız? Ilısu Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Ilısu Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Ilısu Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Ilısu Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Ilısu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım