(0541) 724 724 4

Tekecik Oto Çekici Kurtarıcı

Tekecik semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tekecik Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tekecik Çekici, Aracınıza En İyi Dost Kuruluş

Tekecik Çekici alanında uzmanlaşmış çalışma gurubumuz her daim yolda kalan müşterilerimizin araçlarına oto çekici ve kurtarıcı hizmetini vererek kimsenin mağdur olmasına müsaade etmez. Ücretlerimizin idealliği ve sizlere sunduğumuz değer ile araçlarınız titizlikle istenilen bölgeye taşınır. Tekecik Çekici yılların verdiği deneyim ile hizmeti yolunuza serer.  Kaza mı oldu? Sizlere bir şey olmasın, gerisi bizim işimiz. Sizler 7/24 Tekecik Çekici çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak bulunduğunuz yeri ve aracınızın modelini söylemiz durumunda sizlere en yakın çekici aracımız yola çıkacaktır. Yolda yaşanması olası bütün olumsuz şartlara savaş açmış bir firma olarak kötü sürprizleri ortadan kaldırarak, sizi mutlu etmenin hazzını yaşıyoruz.

Ticari kaygılarla iş yapan birçok firma ayakta kalamamıştır. Öncelik müşteri memnuniyeti olan Tekecik Çekici firması sizlerin sayesinde uzun yıllar hizmet etmiş ve etmeye de devam ediyor. Tekecik Çekici aynı zamanda sizlerin yardımına hızlı bir şekilde ulaşır ve aracınıza başka hasar vermeden güvenle taşır. Hali hazırda oto kurtarıcı fiyatları aracın ve olayın durumuna göre değişiklik arz etse de Tekecik Çekici sizlere asla fahiş fiyatlar sunmaz. Prensibimiz en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak, müşteri memnuniyetini daim kılmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere her zaman kaliteyi sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yolda kalmanızı asla istemeyiz Tekecik Çekici i tercih edin memnun kalın.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Tekecik Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Tekecik Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Tekecik Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Tekecik Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tekecik Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım