(0541) 724 724 4

Kiremitciler 1 Oto Çekici Kurtarıcı

Kiremitciler 1 semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kiremitciler 1 Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kiremitciler 1 Çekici, Varsa Çözümde Her Zaman Vardır

Kiremitciler 1 Çekici, hizmet sunduğumuz etkinlik alanlarımız; Araç Çekici, araç taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma gibi alanlarıyla faaliyet vermekteyiz. Araç sürücüleri, alınan vasıta çekici hizmetinin kaliteli, itimat edilir ve hassas hizmet anlayışını benimsemesi dışında ekonomik fiyatlarla hizmet sunmasını da bekler. Bu beklentilerini karşılamak üzere Kiremitciler 1 Çekici ekiplerimiz iş başındadır. Araç taşıma ve otomobil kurtarma sektörü birçok firmanın yalnızca ticaretçi yaklaşım ile yürütülürken bizler bu hizmet anlayışının önüne geçmek amacıyla büyük çabalar sarf etmekteyiz. Bu Çabalarımız haliyle sizlerin memnuniyetiyle karşılık bulmaktadır. Kiremitciler 1 Çekici fiyatlarını öğrenmek için telefon başında hazır beklemekte olan müşteri hizmetlerimiz personelimiz ile görüşmeye geçiniz. Gerekli olan adres, gidilecek mesafe ve taşıt modeli bilgi kapasitesi temsilcimize iletildikten sonra fiyat bilgisi sizlere hızlıca sunulur. Yol yardım ve vasıta aktarma işlemi hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız ve problemsiz seyahatler dileriz.  

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Kiremitciler 1 Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Kiremitciler 1 Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Kiremitciler 1 Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Kiremitciler 1 Çekici firmamız yıllardır kalitesinden ve politikasından hiç bir şekilde taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Kiremitciler 1 Çekici bizleri tercih eden hiç bir otomobil sahibini zor halde bırakmadan bugünlere kadar oto çekici ve kurtarma desteği vermiş ve firmasını parmakla gösterilebilen bir noktaya taşımayı başarmıştır.

Uygulamış olduğumuz oto çekici fiyatları olabilecek en ekonomik fiyatlardır.  Ancak fiyatları belirleyen en mühim faktör aracın hangi noktadan alınacağından ziyade hangi noktaya teslim edileceği ile ilgilidir.

Bunun için Kiremitciler 1 Çekici çağrı merkezini aradığınızda kısa detayları çalışanlarımızla paylaşmanız sonucunda sizlere en makul fiyatlar söylenecektir.  İyi yolculuklar dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kiremitciler 1 Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım