(0541) 724 724 4

Van Oto Çekici Kurtarıcı

Van ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Van Çekicimizi hemen yönlendirelim

Van Araç Kurtarma

Van araç kurtarma profesyonel ekibiyle özgün bir hizmet sunarak müşteri gereksinimlerine en süratli ve en makul çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde arge çalışmalarımızla ilerleyen teknolojinin de yakın takipçisi olarak profesyonel personel kadromuzla oto kurtarma-çekici  ve acil yol yardım hizmetlerini siz müşterilerimize onurla  sunuyoruz. Hiç aklınıza gelmeyecek ve hazırlıksız olarak yol da mı kaldınız, aracınızı bulunduğu yerden çıkaramıyor musunuz?  Endişelenmeye gerek yok.  İşte acil gereksiniminize en makul çözüm tavsiyesi Van oto kurtarma. 7/24 müşteri gereksinimlerine çözümler sunarak en nitelikli hizmeti her daim kovalayan firmamız memnuniyetinizin de kalıcı garantisini sizlere vermektedir.

Van Oto Kurtarma Olarak Fiyatlarımız

Piyasada hem kaliteli hem de en makul fiyatlarla faydalanacağınız hizmetlerimizle aracınızın güvenli bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmasını garanti altına alıyoruz. Olası kaza hallerinde de Van oto çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şehir içi alacağınız hizmetlerimizin yanı sıra ilçeler hatta telefonunuzun çekim gücünün olduğu ve bizlere ulaşabildiğiniz tüm noktalarda sizlere hizmetlerimizi sunmaktan onur duyacağımızı belirtiriz. Yeter ki bizleri arayınız.

Sektörün rekabetçi sarmalından firmamız etkilenmeyerek vasıta filosu ve çekici hizmetleriyle her daim son model teknolojik imkânlarıyla güçlenerek sizlerle eşsiz hizmetleri buluşturan Van oto kurtarma ve çekici sizlere uzun seneler vereceğimiz hizmetlerde niteliği ön planda tutarak memnuniyetinizi garanti altına almayı amaçlamaktadır. Oto kurtarma veya çekici hizmetlerinde aklınıza gelebilecek ilk isim olarak Van oto kurtarma olacağından eminiz. Konusunda tecrübeli personel kadromuzla Van Çekici ve oto kurtarma olarak profesyonel bir oto kurtarma hizmetini sizlere sunuyoruz. 7/24 hizmetlerimizle istediğiniz gün ve saatte gereksinimlerinizi bizimle karşılayabilirsiniz. Acil oto kurtarma hizmetlerinde en süratli hizmeti sizlere güvenle sunuyoruz. Son model çekici vasıtalarımız ve teknolojik aygıtlarımızla en süratli ve en itimat edilir hizmetlerle sizlerleyiz. Bu eşsiz hizmetlere en makul fiyatlarla faydalanabileceğinizin yanı sıra Van oto kurtarma hizmetleri aracınızın size çıkaracağı sorunları da rahatlıkla ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır. Dilediğiniz adresten alınıp istediğiniz adrese teslim hizmetlerimizden gereksinimleriniz ölçüsünde sizler de faydalanabilirsiniz. Acil gereksiniminize basit çözümlerle Van oto kurtarma süratlice bütün sorunlarınızı rahatlıkla ortadan kaldıracaktır. Memnun kalacağınız bir hizmet amacıyla sizlerde gereksiniminiz bulunduğu anda Van oto kurtarmayı arayabilirsiniz.

Sizlerde bu büyük aileye katılarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken bizleri 7/24 arayacağınız numaramızı çevirmeniz. Alacağınız hizmet ödeyeceğiniz ücreti fazlasıyla karşılayacağını unutmayın. 20-30 TL miktarlardan kaçıp işinde uzman olmayan kişilere kendinizi teslim etmeyiniz. Van oto kurtarma herkesin olduğu gibi sizlerinde bir numarası olma iddiasındadır. Bu gücü sunduğumuz hizmetten alıyoruz. Haydi, şimdi bir aile olma zamanı…


Van Çekici Hizmet Bölgeleri

Bahçesaray

Bahçesaray Çekicimiz Akyayla, Altındere, Altıntas, Bağcılar, Çatbayır, Cevizlibelen, Çiçekli, Çömlekçi, Doğanyayla, Elmayaka, Güneyyamaç, İslam, Kartal, Kaşıkçılar, Paşaköy, Şişli, Ulubeyli, Ünlüce, Yaşlıkavak, Yaylakonak bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Başkale

Başkale Çekicimiz Açıkağıl, Akçalı, Albayrak, Aşağıküme, Aşalan, Atlılar, Aydemir, Azıklı, Barış, Belencik, Beşocak, Bilgeç, Böğrüpek, Bölekli, Büklümdere, Çakırdoğan, Çaldıran, Dereiçi, Deringeçit, Ekecek, Erek, Erkonağı, Esenyamaç, Eşmepınar, Gedikbaşı, Gelenler, Güleçler, Güroluk, Güvendik, Hafiziye, Hasanbey, Ilıcak, Işıklı, Kaşkol, Kavurgalı, Keçilioba, Kızılca, Kocaköy, Koçdağı, Konuksayar, Köprüağzı, Kovalıpınar, Mahmutabat, Oğulveren, Ömerdağı, Öncüler, Örencik, Örenkale, Ortayazı, Ortayol, Özpınar, Saçan, Sallıdere, Savaşköy, Tahıl, Tepebaşı, Tınazlı, Uğurlu, Yanal, Yavuzlar, Yeni, Yolmaçayır, Yukarıdallı, Yukarıdarıca, Yukarıdikmen, Yurttepe bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çaldıran

Çaldıran Çekicimiz Akbaşak, Alakaya, Alikelle, Altıyol, Aşağıçanak, Aşağıdikme, Aşağıgülderen, Aşağıkuyucak, Aşağımutlu, Aşağıyanıktaş, Avcıbaşı, Ayrancılar, Başeğmez, Beyazıt, Beydoğan, Bezirhane, Buğulukaynak, Burçakalan, Çayırköy, Çubuklu, Cumhuriyet, Demircik, Direkli, Doyumalan, Erginler, Evciler, Fatih Sultan Mehmet, Gülyolu, Güngören, Hangediği, Hanköy, İncealan, İsmailbaba, Kalkandelen, Karadulda, Kaşım, Kılavuz, Kilimli, Kışla, Koçovası, Kurtoğlan, Kuskunkıran, Osmanlı, Recep Tayyip Erdoğan, Salahane, Sarıçimen, Sarıharman, Sellik, Serpmetaş, Soğuksu, Sungur, Tekindere, Temrenli, Toprakseven, Umuttepe, Yağıbasan, Yassıtepe, Yavuz Selim, Yaykılıç, Yeniyaka, Yücelen, Yukarıçanak, Yukarıdikme, Yukarıgülderen, Yukarıkuyucak, Yukarımutlu, Yukarısağmallı, Yukarıyanıktaş, Yuvacık, Zülfibulak bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çatak

Çatak Çekicimiz Adnan Menderes, Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Andiçen, Aşağınarlıca, Atlıhan, Bahçelievler, Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Cumhuriyet, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Hacıosman, Işınlı, Kaçıt, Karşıyaka, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Selçuklu, Sırmalı, Sözveren, Sugeldi, Teknecik, Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Edremit

Edremit Çekicimiz Elmalık, Erdemkent, Yeni Cami, Yeni, Akın, Andaç, Ayazpınar, Bakacık, Bakımlı, Çayırbaşı, Çiçekli, Dilkaya, Doğanlar, Dönemeç, Eminpaşa, Enginsu, Erenkent, Esentepe, Eski Cami, Fırat, Gölkaşı, Kavurma, Kıyıcak, Köklü, Köprüler, Köşkköy, Kurubaş, Mülk, Şabaniye, Süphan, Taşkonak bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Erciş

Erciş Çekicimiz Abdalmezrası, Adnan Menderes, Ağaçören, Ağırkaya, Akbaş, Akçayuva, Aksakal, Alkanat, Aşağıakçagedik, Aşağıçökek, Aşağıgöze, Aşağıışıklı, Aşağıkozluca, Bayramlı, Beyazıt, Bozyaka, Bucakönü, Çakırbey, Camiikebir, Çatakdibi, Çataltepe, Çelebibağı, Çetintaş, Çimen, Çınarlı, Çobandüzü, Çubuklu, Deliçay, Derekent, Derimevi, Dinlence, Doğancı, Doluca, Duracak, Düvenci, Ekiciler, Ergücü, Evbeyli, Gedikdibi, Gergili, Gökoğlan, Gölağzı, Görüşlü, Gözütok, Gültepe, Gümüşoluk, Hacıkaş, Hasanabdal, Haydarbey, Hocaali, İkizçalı, İşbaşı, Kadirasker, Karatavuk, Kardoğan, Karlıyayla, Kasımbağı, Kayaboyun, Kekiksırtı, Keklikova, Kırkdeğirmen, Kırkpınar, Kışla, Kızılören, Kocapınar, Koçköprü, Köycük, Latifiye, Mağara, Nişancı, Örene, Ortayayla, Oyalı, Payköy, Pınarlı, Sabanbüken, Sahil Kent, Salihiye, Salmanağa, Şehirpazar, Şerefli, Söğütlü, Taşevler, Taşkapı, Taşlıçay, Tekevler, Tekler, Topraklı, Ulupamir, Uncular, Vanyolu, Yalındam, Yankıtepe, Yeşilova, Yetişen, Yılanlı, Yoldere, Yöreli, Yukarıakçagedik, Yukarıışıklı, Yünören bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Gevaş

Gevaş Çekicimiz Abalı, Akdamar, Aladüz, Altınsaç, Anaköy, Atalan, Aydınocak, Bağlama, Bahçelievler, Dağyöre, Daldere, Değirmitaş, Dilmetaş, Dokuzağaç, Elmalı, Göründü, Gündoğan, Hasbey, Hişet, İkizler, İnköy, Karşıyaka, Kayalar, Kazanç, Kızıltaş, Koçak, Kurultu, Kuşluk, Orta, Pınarbaşı, Selimiye, Timar, Töreli, Uğurveren, Yanıkçay, Yemişlik, Yoldöndü, Yuva bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Gürpınar

Gürpınar Çekicimiz Akbulut, Akdoğu, Akpınar, Alnıak, Arındı, Aşağıkaymaz, Bağrıyanık, Beşbudak, Bölmeçalı, Bozyiğit, Bükeç, Çakınlı, Çatakdibi, Çavuştepe, Çepkenli, Cevizalan, Çörekli, Cumhuriyet, Dağseven, Değirmendüzü, Dikbıyık, Dolaylı, Doluçıkın, Elaçmaz, Erkaldı, Geçerli, Geziyurt, Giyimli, Gölardı, Güleçler, Günbaşı, Güzelsu, Hacıköy, Hamurkesen, Işıkpınar, Kalkanlı, Kapçık, Karakoç, Kılıçtutan, Kırkgeçit, Koçgüden, Koyunyatağı, Kuşdağı, Mollahüseyin, Murataldı, Oğuldamı, Ongun, Örmeli, Ortaköy, Otbiçer, Öveçli, Özlüce, Parmakkapı, Sakalar, Sapakonak, Savacık, Sevindik, Sıcaksu, Sütlüce, Taşdöndüren, Taşlıyazı, Tepegören, Topçudeğirmeni, Topsakal, Topyıldız, Tutak, Tutmaç, Üçdoğan, Üçgen, Umut, Uzungedik, Yalınca, Yaramış, Yatağan, Yedisalkım, Yolaşan, Yoldüştü, Yukarıkaymaz, Yurtbaşı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İpekyolu

İpekyolu Çekicimiz Ağzıkara, Aktaş, Alipaşa, Arıtoprak, Aşağıçitli, Aşağıgölalan, Bahçıvan, Baklatepe, Bakraçlı, Beşçatak, Bostaniçi, Buzhane, Çalımlı, Cevdet Paşa, Cumhuriyet, Değirmenarkı, Değirmenköy, Dereüstü, Dibekli, Erçek, Esenler, Gövelek, Hacıbekir, Hafiziye, Halilağa, Hatuniye, Ilıkaynak, Irgat, Karagündüz, Karakoç, Karpuzalanı, Karşıyaka, Kavuncu, Kaymaklı, Kevenli, Kıratlı, Köşebaşı, Ortanca, Sarmaç, Selimbey, Şerefiye, Serhat, Seyit Fehim Arvasi, Vali Mithat Bey, Yalı, Yalınağaç, Yatıksırt, Yeni, Yukarıgölalan, Yukarıgüneyce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Muradiye

Muradiye Çekicimiz Açıkyol, Adaklı, Akbulak, Akçaçay, Alkasnak, Aşağıargıt, Babacan, Balaklı, Beşparmak, Beydağı, Çakmak, Çiçekli, Dağören, Devetaş, Doğangün, Dürükkaş, Erişen, Esenkoç, Fatih, Fevzi Çakmak, Gönderme, Görecek, Güllüçimen, Gültepe, Gümüştepe, Kandahar, Karahan, Karaoğlan, Keçikıran, Kemerköprü, Kocasaban, Köşk, Kuşçu, Otlakbaşı, Ovapınar, Sarımemet, Şehitmehmetbey, Sürüyolu, Tansu, Topuzarpa, Uluşar, Ünseli, Yakıncak, Yalındüz, Yavuzselim, Yenişehir, Yukarıargıt, Yumaklı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Özalp

Özalp Çekicimiz Aksorguç, Altınboğa, Aşağıakçagül, Aşağıbalçıklı, Aşağıkoçkıran, Aşağımollahasan, Aşağıtulgalı, Aşağıyorganlı, Bağrıaçık, Bodurağaç, Boğazkesen, Boyaldı, Çamurlu, Çavuşlar, Çırakköy, Çubuklu, Cumhuriyet, Dağdeviren, Damlacık, Dönerdere, Dorutay, Eğribelen, Emek, Gözdeğmez, Gültepe, Günyüzlü, Hacıali, Hacıkışlak, Hazine, İstasyon, Kalecik, Kargalı, Karlıyamaç, Kaşıkara, Kırkçalı, Mahmudiye, Mehmetalan, Mollatopuz, Oymaklı, Sağmalı, Sarıköy, Savatlı, Şehittepe, Şemsettin, Seydibey, Sugeçer, Tepedam, Yarımkaya, Yavuzlar, Yukarıayazca, Yukarıbalçıklı, Yukarıçavdarlık, Yukarımollahasan, Yukarıtulgalı, Yukarıyorganlı, Yumruklu, Yünkuşak bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Saray

Saray Çekicimiz Atatürk, Bakışık, Baltepe, Beyarslan, Çakmakköy, Çartak, Çaybağı, Değirmigöl, Dolutaş, Feritmelen, Kapıköy, Karahisar, Kargalı, Kazımpaşa, Kazlıgöl, Keçikayası, Kekikdüzü, Kepir, Koçbaşı, Kurucan, Mahmudiye, Örenburç, Sırımlı, Turanköy, Yamanyurt, Yeşilağaç, Zincirkıran bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Tuşba

Tuşba Çekicimiz Abdurrahman Gazi, Adıgüzel, Ağartı, Akçaören, Akçift, Alabayır, Alaköy, Altıntepe, Arısu, Aşıt, Atmaca, Bağdaşan, Bardakçı, Beyüzümü, Çakırbey, Çitören, Çobanoğlu, Çolpan, Çomaklı, Dağönü, Değirmenözü, Derebey, Dibekdüzü, Dilimli, Ermişler, Esenpınar, Gedelova, Gedikbulak, Göllü, Gölyazı, Gülsünler, Güvençli, Halkalı, Hıdırköy, İskele, Kalecik, Karaağaç, Kasımoğlu, Kelle, Koçköy, Kolsatan, Kozluca, Kumluca, Meydancık, Mollakasım, Ocaklı, Otluca, Özkaynak, Özyurt, Pirgarip, Sağlamtaş, Şahgeldi, Satıbey, Şemsibey, Şemsibeyosb, Seyrantepe, Tabanlı, Tevekli, Topaktaş, Yalnızağaç, Yaylıyaka, Yemlice, Yeniköşk, Yeşilköy, Yeşilsu, Yumrutepe, Akköprü, İstasyon bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Van Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım