(0541) 724 724 4

Burunçayır Oto Çekici Kurtarıcı

Burunçayır semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Burunçayır Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yol Yardım ve Çekici Hizmetlerinde Değişmez Adresiniz

Burunçayır Çekici hizmetleri sizleri üzmeden aracınıza zarar vermeden profesyonel ellerde hizmet sağlar. Yakıt bitmesi, Akü takviye veya herhangi bir nedenden dolayı aracınızın saplanması gibi konularda 7/24 oto çekici gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda işini uzmanca yapan firmalara ihtiyaç duyulur. Zor durumda olan araç sahiplerinin bu durumu kullanmaya çalışan kişilerce fahiş fiyatları teklif edebilirler. Bunun önüne geçmek için işinde profesyonel çalışan firmalar ile iletişimde olmanız gerekiyor. Burunçayır Çekici fiyatları bulunduğunuz yer ile araç taşıma bölgesi arasında ki mesafe hedefleyerek sizlere en uygun fiyat skalasını sunulabilmektedir. Uzun süreler hizmet vermenin güveniyle deneyimli ekibimizi arayarak teknik açıdan da donanımlı araçlarımız ile yardımınıza koşalım. Beklemeden bizleri çağrı merkezimizden arayarak koşullarınızı belirti ki sizlere en uygun aracımızı göndermiş olalım.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Burunçayır Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Burunçayır Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Burunçayır Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Burunçayır Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Burunçayır Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Burunçayır Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Burunçayır Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Burunçayır Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım