Hakkımızda

MERAK ETMEYİN ARTIK BİZ VARIZ

BİZ KİMİZ ?

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla Yöneticimiz Sayın  Rifat Aytaç CARAN tarafından 2016 yılında Ototransfercim.com  kurulmuştur. Online platforma taşınma sürecinden önce Ata mesleği olan Çekici ve Vinç Hizmetleri, kendi yönetimindeki ekip tarafından uzun yıllar başarılı bir şekilde yürütülmüştür. Çalışanlarla birlikte oluşturduğu ekip ruhu ve değerli birliktelik siz değerli müşterilerimize hizmet noktasında nitelikli çözümler ve etkili hizmetler sunmaktadır.

Ototransfercim ailesi olarak Türkiye genelinde üstlendiğimiz araç taşıma ve araç kurtarma hizmetlerimizle , en hızlı ve en etkili şekilde çözümler sunmaktayız. Her anlamda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, kaliteli ve güvenilir  hizmetler sunmak üzere sizler için buradayız.

Ototransfercim olarak şu başlıklar altında hizmetler sunmaktayız:  Ağır Vasıta Kurtarma- Ağır Vasıta Taşıma –Araç Kurtarma- Çekici Kurtarıcı- Çoklu Araç Taşıma-Karavan Taşıma- Motosiklet Taşıma- Sıfır Araç Taşıma- Tekne Taşıma…

  Neden Ototransfercim?

  • 7/24 Destek Hattı
  • Uzman Ekiplerimizle Güvenilir Taşımacılık
  • Tüm Türkiye Geneli Hizmet Noktası
  • Hızlı ve Etkili Çözümler
  • Uygun Ücretlendirme Politikası

 

Siz değerli Müşterilerimize bir tık ötedeyiz. Saygılarımızı sunarız…

Neler Yaptık

Size En Yakın Olmak İçin Hep Çok Çalıştık.

www.ototransfercim.com

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4