(0541) 724 724 4

Ahmetölen Oto Çekici Kurtarıcı

Ahmetölen semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Ahmetölen Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Ahmetölen Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Ahmetölen Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Ahmetölen Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Oto çekici ve kurtarma ihtiyacınız olduğunda güvenerek arayabileceğiniz bir numaranız var mı? Bu soruyu sormamızın nedeni,  o sıkıntılı anlarınızda herhangi bir numarayı arayarak alacağınız hizmetten zarar görmenizi istemeyiz.

Çünkü sektör çok rekabetçi bir hal alsa da nitelikli hizmeti verebilen firma sayısı çok azdır. Ahmetölen Çekici size yılların verdiği tecrübeyle seslenerek araç kurtarma hafife alınamayacak kadar ciddi bir iş olup tecrübesiz ve uzman olmayan kişilere aracınızı teslim etmemelisiniz.

Ahmetölen Çekici sizlere 7/24 nitelikli yol yardım hizmeti sunarak yüzünüzün gülmesini de sağlar. Ekiplerimiz çok yönlü beceriye sahip olduklarından dolayı her durumda sizlere pratik çözümler sunarak aracınıza başkaca zarar gelmeden sileri ve aracınızı güvenli ellere teslim eder. Aramadan bilemezsiniz arayın ki pişman olmayın

Ahmetölen Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Ahmetölen Çekici hizmet vermeye hazırdır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Ahmetölen Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım