(0541) 724 724 4

Aydemir Oto Çekici Kurtarıcı

Aydemir semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Aydemir Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aydemir Çekici bölgesi dahilinde oto çekici ve kurtarma hizmetleri vermekte olan araçlarımız ve size özel kişiler ile çalışma yapmaktadır. Aydemir Çekici uzun seneler kesintisiz gece gündüz kaza yapan ve yolda kalan araçların yardımına koşmaktadır. Aydemir Çekici tecrübeli profesyonel, deneyimli ustaların elinden hünerli şekilde yapılarak aracınız bulunduğu ortamdan çekip çıkarılır. Aydemir Çekici hizmetleri sektörde marka olup bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekli tüm donanıma sahip olmakla bilinmektedir. Başarılı bir geçmiş, ustalık ve tecrübeyle dilerseniz sizi konuk etmekten sevinç duyacağız.  Acil otomobilinizin bakıma gereksinimi var ve çalışmıyor sizlere çekici desteği veren kurum olarak en uygun fiyatlarla aracınız bulunduğu yerden alınarak istediğiniz servise veya noktaya götürüyoruz. Sizlere profesyonel bir yardımın rahatlığını yaşarsınız.  Geç kalmadan aramıza katılın yolda kalmayın.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Aydemir Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Aydemir Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Aydemir Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Aydemir Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Aydemir Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Aydemir Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Aydemir Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Aydemir Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Aydemir Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım