(0541) 724 724 4

Pıtılar Oto Çekici Kurtarıcı

Pıtılar semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Pıtılar Çekicimizi hemen yönlendirelim

Pıtılar Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Pıtılar Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Pıtılar Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Pıtılar Çekici, güven arıyorsanız yine Pıtılar Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Pıtılar Çekici sizlere bizlerin ailesi olarak değer sağlıyor art niyetli ellerde zarar görmenizi istemiyoruz. Personeli ve teknolojik araçlarıyla mutluluğunuz daim olması için çalışıyoruz. Sizlerde Pıtılar Çekici  i fark edeceksiniz ki her hizmet sağlayıcı aynı verimde ve özende olmadığı anlaşılacaktır. Farkımız sizlere sunduğumuz değerde saklı.

 Pıtılar Çekici Olarak fiyat politikamız ile ilgili sizi üzecek bir girişimde asla olmadık olmayız da. Her hizmetin bir karşılığı bulunduğu gibi sizlere sunulan kaliteli hizmetin de bir karşılığı elbette vardır. Önemli nokta fiyatlarımız verdiğimiz hizmetin çok çok altında olacaktır.

Önceliğimiz sizlerin mutluluğudur. Sizlere her vakit hizmet vermek isteriz, aldatıcı davranışlar sergileyerek ya da verilen hizmetin üzerinde bedellerle sizi zor halde katiyen bırakmayız.

Pıtılar Çekici uzun yıllar teknolojik araçları ve tecrübeli çalışanları ile bölgesinin her yerine 7/24 oto kurtarma ve çekici aynı zamanda sıfır araç taşıma hizmeti sunuyor.

Pıtılar Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 nolu hattan arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve taşıtınızın durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda oto kurtarma servisimizi yönlendirmektedir.

 Yolda kaldığınızda bizi arayın ki karşılaşabileceğiniz bir arıza veya kaza durumunda ihtiyacınıza uygun çözümü derhal sunalım. Uygun ücretlerle sizlere en güvenilir ve tercih edilir hizmeti veriyoruz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Pıtılar Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım