(0541) 724 724 4

Yalnız Oto Çekici Kurtarıcı

Yalnız semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yalnız Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yalnız Çekici araçları son derece bakımlı olarak size gönderilerek taşıtlarınızın güvenlik önlemi alındıktan sonra, istenilen servis noktasına kadar yine profesyonel hizmet anlayışının garantisi altında olduğunu unutmayınız.  Bünyesinde bulunan tecrübeli vasıta taşıma sürücülerimiz sizi çok kolay şekilde bularak katiyen vakit kaybetme gibi sorununuz olmadan alınan koordinat bilgilerinin ardından hemen size ulaşırız. Bünyesinde yılların birikimi ile çalışmalarımız hep yüksek başarı ve güven içinde yapılmıştır. Ot taşıma işinde kullandığımız özel uygulanan aparatları kullanarak dayanıklı ve güvenilir araç emniyeti almanın yanında sizlerinde konforunu sağlayarak hemen bakım ve tamir yerine taşıyoruz. Sizler de hesabınızı ve vaktinizi biliyorsanız tercihiniz Yalnız Çekici olmalıdır.

Yalnız Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yalnız Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yalnız Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yalnız Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Yalnız Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Yalnız Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

Yalnız Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz Yalnız Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine Yalnız Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yalnız Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım