(0541) 724 724 4

Karafakılı Oto Çekici Kurtarıcı

Karafakılı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Karafakılı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Karafakılı Çekici oto çekici alanında yılların verdiği tecrübeyle sizlere hayır diyemeyeceğiniz fiyatlarla hizmet sunar. Yılların birikimi araçlarınızın hassas taşınması açısından da çok önemlidir. Çünkü oto çekici araç sürücülerinin her türlü arazi koşullarıyla baş edebilecek ve hizmet ettiği kentteki yolları avucunun içi gibi bilecek düzeyde deneyimli ve eğitimli olması gerekmektedir. Araçlarınızı kurtaracak çekicilerin her vasıta modeline makul büyüklükte ve güvenilir vasıta taşıma şartlarını barındırması gerekmektedir. Bu şartların ne denli ve önemli olduğunun bilincinde olan Karafakılı Çekici yıllardır aynı çizgisini korumaktadır. Bahsedilen unsurları taşımayan ikinci sınıf oto kurtarıcı ve vasıta çekici firmaları ile çalışmayınız. Sizin, kullandığınız taşıtın ve trafikteki diğer kişilerin güvenliği bakımından detaylar büyük ehemmiyet taşımaktadır. Karafakılı Çekici fiyatları bakımından da cep dostu bir firmadır.

Karafakılı Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Karafakılı Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Karafakılı Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Karafakılı Çekici, güven arıyorsanız yine Karafakılı Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Karafakılı Çekici, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 7gün 24 saat araç çekici hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde acil oto kurtarıcı olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş araç filosuyla çalışmaktayız. Oto çekici ve kurtarma işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş araçlar olup çekme esnasında aracınıza zarar verilmemesine azami özen gösterilmektedir. Arayın farkımız ortaya çıksın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Karafakılı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım