(0541) 724 724 4

Kayakışla Oto Çekici Kurtarıcı

Kayakışla semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kayakışla Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Kayakışla Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Kayakışla Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Kayakışla Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Kayakışla Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Kayakışla Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Kayakışla Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Kayakışla Çekici sizlere bizlerin ailesi olarak değer sağlıyor art niyetli ellerde zarar görmenizi istemiyoruz. Personeli ve teknolojik araçlarıyla mutluluğunuz daim olması için çalışıyoruz. Sizlerde Kayakışla Çekici  i fark edeceksiniz ki her hizmet sağlayıcı aynı verimde ve özende olmadığı anlaşılacaktır. Farkımız sizlere sunduğumuz değerde saklı.

 Kayakışla Çekici Olarak fiyat politikamız ile ilgili sizi üzecek bir girişimde asla olmadık olmayız da. Her hizmetin bir karşılığı bulunduğu gibi sizlere sunulan kaliteli hizmetin de bir karşılığı elbette vardır. Önemli nokta fiyatlarımız verdiğimiz hizmetin çok çok altında olacaktır.

Önceliğimiz sizlerin mutluluğudur. Sizlere her vakit hizmet vermek isteriz, aldatıcı davranışlar sergileyerek ya da verilen hizmetin üzerinde bedellerle sizi zor halde katiyen bırakmayız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kayakışla Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım