(0541) 724 724 4

Gökgöz Oto Çekici Kurtarıcı

Gökgöz semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gökgöz Çekicimizi hemen yönlendirelim

Gökgöz Çekici yıların bilgi ve birikimine sahip olup yolda kalan araçlarınızı hemen istediğiniz yere taşıma vazifesini üstlenir.  Bölgesindeki her noktaya ulaşabilecek ağa sahiptir.Gece gündüz çalışarak elektrik sorunu yaşayan araçlara akü takviyesi çekici ile destek isteyen arabalara oto kurtarıcı hizmetini sağlamaktadır.  Gökgöz Çekici olarak personelimizin sizlere uygun hizmeti verebilmesi adına çağrı merkezimize aracınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler çok önem arz etmektedir. Araç kazalı lastikleri dönmüyorsa ahtapot çekici ve ahtapot kurtarıcı devreye girer.  Kamyon çekici ile otobüs çekici büyük araçları taşıma kapasitesine sahip bölgesinde sayılı vasıta çekici İşletmeleri arasında yerini almaktadır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Gökgöz Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Gökgöz Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Gökgöz Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Gökgöz Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Gökgöz Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Gökgöz Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Gökgöz Çekici, güven arıyorsanız yine Gökgöz Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gökgöz Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım