Hizmet Bölgelerimiz

Çakmak Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Çakmak Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Çakmak Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Çakmak Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Çakmak Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Çakmak Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Çakmak Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Çakmak Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Yaşamın olağan gidişi her zaman aynı olmayabilir, bazı durumlarda can sıkıcı sürprizler barındırabilir fakat bundan sonra bu problemler canınızı sıkmasına lüzum yok zira Çakmak Çekici araçlarınızla ilgili her türlü problemine çözüm bulmak için çalışmaktadır. Çakmak Çekici sizlere bir telefon kadar yakın bizleri arayın ki profesyonel ekibimizle hemen yardım ulaştıralım. Çakmak Çekici deneyimiyle en kaliteli hizmeti verebilmek için her daim kendimizi yeniliyoruz. Oto çekici ve kurtarma sektöründeki tecrübelerimizi uzman personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmetlerle karşınızdayız. 7 gün 24 saat bizlere erişebileceğiniz ve oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4