(0541) 724 724 4

Çamiçi Oto Çekici Kurtarıcı

Çamiçi semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Çamiçi Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Çamiçi Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Çamiçi Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Çamiçi Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Çamiçi Çekici hizmetleri sektörde marka olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekli donanıma sahip araçları ve çalışanlarıyla bilinmektedir.  Oto çekici, yol yardım gibi işlerinizde kısa zaman içersinde destek vererek sizi mutlu eden hız ve kaliteye sahip işletme olarak karşınıza çıkarız.  Çamiçi Çekici gece gündüz açık olup bizden dilediğiniz zaman oto çekici ve kurtarma hizmetlerini alabilir veya danışman desteğini 7/24 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saatinde alabilirsiniz. Acil işiniz çıktı ama arabanızın aküsü arıza yaptı ve aracınız çalışmıyor yine sizlere çekici desteği veren k Çamiçi Çekici olarak en kısa süre içinde oto kurtarıcı tahsisi sağlıyor kısa sürede arabanızı arzu ettiğiniz bakım servisine naklediyoruz. Sizin bir numaranız Çamiçi Çekici.

Çamiçi Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Çamiçi Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Çamiçi Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Çamiçi Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Çamiçi Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım