(0541) 724 724 4

Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Oto Çekici Kurtarıcı

Vehbi Koç Sanayi Bölgesi semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekicimizi hemen yönlendirelim

İhtiyacınız Varsa Biz Çekeriz, Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici

Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici olarak hizmetlerimiz kendini bilen profesyonel, işine sadık personelimizin yanı sıra kaliteli araçlarımız tarafından verilmektedir. Bu vasıtalar bakımları periyodik olarak yapılmış servis bakımları gününde işlenen araçlardan oluşmaktadır. Şoförlerimiz gerekli tecrübelerini yanında tüm bilgilerle donatılmıştır. Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici çalışan personellerimiz işinin ehli olmalarından dolayı aracınızı çekerken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sağlıklı bir şekilde araçlarınız bulundukları noktadan alınarak sizlerin dilediğiniz noktaya ulaştırılmaktadır. Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici olarak bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  Eğer sorun yaşadığınız nokta konusunda bir bilginiz yoksa Whatsapp aracılığı ile bizlere konum gönderebilirsiniz. Ücretlerimiz rekabetçi piyasaya göre oldukça uygundur. Alacağınız hizmetten de kesinlikle memnun olacaksınız.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici hizmet vermeye hazırdır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Vehbi Koç Sanayi Bölgesi Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım