(0541) 724 724 4

Evciler Oto Çekici Kurtarıcı

Evciler ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Evciler Çekicimizi hemen yönlendirelim

Evciler Çekici ile Yolda Kalma Derdine Son

Evciler Çekici olarak teknolojik gereksinimleri ile donanımlı çekicilerimiz, işinde profesyonel ekibimiz ile sizlere sorunsuz yol yardım ve araç çekici hizmeti sunmaktayız. Sizlerden gelen ilgi ve alaka ile kendimizi her zaman daha motive olmuş personelimizle hizmetinizde olmaktan mutluyuz. Bakımları düzenli yapılmış teknolojiye uygun araçlarımız belirtmiş olduğunuz lokasyona en süratli sürede yönlendirilir ve problemsiz bir şekilde dilediğiniz noktaya araçlarınız teslim edilir. Oto kurtarma ve araç taşıma işlemlerinizde bizi arayarak bulunmuş olduğunuz bölgeyi ve yolda kalan aracınızın modelini belirtmeniz yeterlidir. Talebinizi size en yakında bulunan Evciler Çekici ekibimize ileterek tarafınıza en süratli şekilde yönlendiriyoruz. Hem de aracınız ile yaşamış olduğunuz olumsuz hali kısaca ekiplerimize belirtmeniz size en doğru ve yararlı hizmeti verebilmemiz yönünden ehemmiyet arz etmektedir.

Evciler Çekici, İhtiyacınız İçin Günün Her Saatinde Hazır

Evciler Çekici, oto çekici ve kurtarma; kendini bilen, işine sadık, tecrübeli ve profesyonel ekibinin yanı sıra teknolojik vasıtalardan oluşmuş bir firmadır. Bu hizmetleri sunarken kullandığımız araçlar, çağdaş dizaynları yanı sıra bakımları da periyodik olarak yapılmış vasıtalardan oluşmaktadır. Şoförlerimiz ise bölümünde uzman, hizmet kalitesine vakıf, profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.  Evciler Çekici ekibiyle siz müşterilerimize en temiz hizmeti sunar. İşinin ehli şahıslardan donatılmış firmamız ile araçlarınız çekilirken olumsuz bir problem yaşamazsınız.  Araçlarınız Evciler Çekici güvencesiyle aracınız bulunduğu noktadan alınarak, sizin istediği noktaya ulaştırılmaktadır. Sizlere düşen 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile irtibata geçip bulunduğunuz yerin bilgilerini iletmeniz yeterli olacaktır.

Evciler Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Evciler Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Evciler Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Evciler Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Evciler Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.


Evciler Çekici Hizmet Bölgeleri

Akyarma

Güvenli hizmet anlayışıyla, sizlere standartların üstünde bir hizmet vaat eden Akyarma Çekici en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma hedefinde ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde Akyarma Çekici tek tercihiniz olsun sorununuz kalmasın.

Altınova

Bölgesinin sınırları içerisinde her noktaya hizmet veren Altınova Çekici oto çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor. Oto çekici hizmetinde saygın bir yeri olan firmamız sizleri yolda bırakmaz. Arayın nerede olursanız olun gelelim.

Bademli

Bademli Çekici 7/24 hizmet anlayışı ile sizleri yolda asla yalnız bırakmaz. Bulunduğunuz konumu çağrı merkezimize bildirerek size en yakında bulunan hem de en uygun fiyatlarla en iyi hizmet desteğini veriyoruz.

Baraklı

Akünüz mü sorun çıkardı yoksa bilinmeyen bir nedenden dolayı yolda mı kaldınız? Bizim için dert değil sizin içinde olmasın Baraklı Çekici i arayın aracınız yolda kalmasın. Uygun fiyat ve profesyonel ekibimizle aracınız güvenli ellerde taşınır.

Barbaros

Uzun yolda, kırsal alanda veya merkezi yerlerde nerede olursanız olun Barbaros Çekici yanınızda. Yolda kalmaya son veren firma Barbaros Çekici 0541 724 724 4 nolu numarayı arayın aracınızı bulunduğu yerden çekip alalım.

Bostancı

Bostancı Çekici deneyimli kadrosuyla Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini 7/24 olarak sizlere sunmak için çalışmaktadır. Yolda kalmış veya kaza yapmış araçlarınızı istenilen yere, teknolojik donanıma sahip çekicilerimizle taşımaktayız hemen Bostancı Çekici i arayın yolda kalmayın.

Camikebir

Camikebir Çekici firması, profesyonel oto çekici ve kurtarıcı hizmetleri sunmaktadır. Bize ihtiyaç duyduğunuz zor zamanlarınızda da sizlere kaliteli ve kusursuz hizmet garantisi vermekteyiz. Aramadan bilemezsiniz.

Çayönü

Çayönü Çekici sizlere hizmetleriyle doğru, kendinden emin ve kaliteyi sağlamaktadır. Sektörde çekici ve oto kurtarma alanında firmalar çoğalsa da Çayönü Çekici in yeri doldurulamaz. Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatları işin uzmanından isteyin.

Deprem Evleri

Deprem Evleri Çekici şartlar ne olursa olsun her türlü ortamda size en iyi hizmeti vererek probleminizi hemen çözer. Bölgesinin neresinde olursanız olun sizi bulur mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Dere

Memnuniyetiniz bizlerin odak noktasıdır. Verilen hizmet, yüzünüzü güldürmüyorsa orada Dere Çekici yoktur. Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet güvencesi ve uygun fiyat garantisi Dere Çekici de. Biz farklıyız.

Fatih

Yıllardır sizlere günün her saati hizmet sunmaya çalışan Fatih Çekici Uygun Fiyat, Kısa zaman ile araçlarınıza gereken yardımı sağlanır.

Fatih

Evciler Fatih Çekici her şartta hizmet aşkıyla müşterilerinin yardımına koşarak büyümüş yılların eskitemediği bir firmadır. Yıllara meydan okumuş bir firmaysa konu yolda kalmanız sorun değil. Siz isteyin yeter.

Gökçek

Gökçek Çekici yollarda kalan araçlarınızı taşıdığı gibi tekne taşıma işini de yılların deneyiminden aldığımız güçle itinayla sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz sizin için devam edecektir.

Gündoğdu Deprem Evleri

Gündoğdu Deprem Evleri Çekici olarak yolda kalmış hasarlı araçlarınıza oto kurtarma hizmeti verilir. Ayrıca sıfır araç, Tekne ve hafif araçlarınız dahil tüm araçlarınızı deneyimli kadromuzla istenilen yere taşırız.

Kayalık

Kalitesinden ödün vermeden ekonomik bir hizmet arıyorsanız Kayalık Çekici 7/24 hizmetinizdedir. Saat ayırt etmeksizin arayabilirsiniz.

Körkuyu

Lastik inmesi, akü bitmesi, benzin bitmesi gibi durumlarda Körkuyu Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir. Zamandan ve fiyattan tasarruf etmek mi istiyorsunuz? O zaman sizin için en uygun çözümü Körkuyu Çekici sunar.

Küme Evleri

Oto çekici firması olarak Küme Evleri Çekici doğru tercihiniz. Oto kurtarma firmaları arasından size en iyisini sunarak cebinizi düşünüyoruz. Hemen arayın bulunduğunuz yere anında ulaşalım ve aracınızı kurtaralım.

Madenler

Hizmet alanı çok geniş olan Madenler Çekici oto çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor. Oto çekici hizmetinde yeri doldurulamayan saygın bir firmayız. Arayın nerede olursanız olun gelelim

Mehmet Akif

Uygun fiyat politikası olan Mehmet Akif Çekici 7/24 hizmetinizdedir. Saat ayırt etmeksizin arayabilirsiniz.

Mevlana

Mevlana Çekici olarak sizlere bir telefon kadar yakınız, nerede olursanız olun farketmez size en yakında bulunan aracımızla hizmetinizdeyiz. Yılın 365 günü 24 saat hizmetindeyiz.

Yavuz Selim

Yavuz Selim Çekici sizere emin ve doğru hizmeti en uygun şartlar altında verir. Yolda kalmaya son veren hizmet Yavuz Selim Çekici

Yunus Emre

Tecrübesi ve birikimiyle sizleri her zaman uygun fiyat politikasıyla uzmanlık isteyen hizmetler üreten Yunus Emre Çekici araçlarınızın da dostudur. Kurtarmakla kalmaz güvenli bir şekilde de taşır. Yolda istenmeyen bir nedenden dolayı kalmanız durumunda sizlere en iyi hizmeti verebilecek uzman bir kadromuz var. Sorunsuz hizmet istiyorsanız Yunus Emre Çekici tam aradığınız yer.

Yunus Emre

Güvenli hizmet anlayışıyla, sizlere standartların üstünde bir hizmet vaat eden Yunus Emre Çekici en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma hedefinde ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde Yunus Emre Çekici tek tercihiniz olsun sorununuz kalmasın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Evciler Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım