Hizmet Bölgelerimiz

Gedik Oto Çekici

Gedik Oto Çekici

Gedik Çekici yıların bilgi ve birikimine sahip olup yolda kalan araçlarınızı hemen istediğiniz yere taşıma vazifesini üstlenir.  Bölgesindeki her noktaya ulaşabilecek ağa sahiptir.Gece gündüz çalışarak elektrik sorunu yaşayan araçlara akü takviyesi çekici ile destek isteyen arabalara oto kurtarıcı hizmetini sağlamaktadır.  Gedik Çekici olarak personelimizin sizlere uygun hizmeti verebilmesi adına çağrı merkezimize aracınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler çok önem arz etmektedir. Araç kazalı lastikleri dönmüyorsa ahtapot çekici ve ahtapot kurtarıcı devreye girer.  Kamyon çekici ile otobüs çekici büyük araçları taşıma kapasitesine sahip bölgesinde sayılı vasıta çekici İşletmeleri arasında yerini almaktadır.

Gedik Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Gedik Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Gedik Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Gedik Çekici, güven arıyorsanız yine Gedik Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Gedik Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Gedik Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Gedik Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Gedik Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4