Hizmet Bölgelerimiz

Alıntepe Oto Çekici

Alıntepe Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Alıntepe Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Alıntepe Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Alıntepe Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Hasar almış veya herhangi bir nedenden dolayı zarar gören araçlara Alıntepe Çekici müdahale ederek sizleri can sıkıcı bir durumdan memnuniyetinizi sağlayarak kurtarır. Şunun unutulmaması gerekir ki sektörde çalışan firma sayısı çok fazla dolayısıyla oto çekici ve kurtarma hizmeti verebilmek için gerekli şartların da sağlanması ve belgelerin tam olması gerekir. Alıntepe Çekici olarak bu yükümlülükleri sağladığımız gibi çalışanlarımızda sektörde yetişmiş uzman kişilerdir. Fiyat politikamız olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz bu hizmeti de uygun fiyatlarla veriyoruz. Sabit bir fiyat şuan veremeyiz çünkü mesafe, aracınızın durumu ve konumu gibi etmenler bu ücretlerin oluşmasında rol oynar.

Alıntepe Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Alıntepe Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Alıntepe Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Alıntepe Çekici, güven arıyorsanız yine Alıntepe Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4