(0541) 724 724 4

Şikeft Oto Çekici Kurtarıcı

Şikeft semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Şikeft Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yeni Nesil Çekici

Araç kazaları ardından çekme ve kurtarma hizmetlerine gereksinim duyulmaktadır. Şikeft Çekici, olarak sizlerin her zamana yanınızdayız Şikeft Çekici bölge sınırları içerisinde tecrübeli çalışanları ile yeni nesil araçları ve sistemleri tercih eden oto çekici ve yol yardım firmasıdır. Sınırlarımızda nerede kaldığınızın önemi yok mühim olan bizleri aramanız ve bulunduğunuz yeri kusursuz aktarmanızdır. Bizleri 7/24 çağrı merkezi hattımızdan aramanız halinde en yakın oto kurtarıcıyı sizlere yönlendirip kısa vakit içersinde arabanızı güvenilir ve kolay şekilde yüklenmesini sağlıyoruz. Şikeft Çekici ailesi olarak siz kıymetli müşterilerimiz amacıyla en iyi hizmeti sunmak adına canla başla çalışıyoruz. Yılların verilen deneyim ve ilkeli duruşumuzla sizlerin her türlü oto çekici ve kurtarıcı hizmetine talip firma olarak en kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Şikeft Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Şikeft Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Şikeft Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Şikeft Çekici, güven arıyorsanız yine Şikeft Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Şikeft Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Şikeft Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Şikeft Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Şikeft Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Şikeft Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım