(0541) 724 724 4

İpekkuşak Oto Çekici Kurtarıcı

İpekkuşak semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İpekkuşak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda İpekkuşak Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken İpekkuşak Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece İpekkuşak Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada İpekkuşak Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

İnsanlar nasıl dış etkilere bağlı veya bilinmeyen bir nedenden dolayı hastalanırsa araçlarımızda bu döngüyü yaşamaktadır. İpekkuşak Çekici araçlarınızın bir nevi ambulansı olarak görev yaparak zor zamanlarınızda sizlere yardım sağlama adına 7/24 hazır beklemektedir.  Eğer aracınız yolda kaldıysa veya bir kazaya karışmış ve oto çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız varsa İpekkuşak Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz.

 İpekkuşak Çekici bölge sınırları içinde size kesintisiz vasıta taşıma ve vasıta kurtarma hizmeti veren bir firma olup, bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ucuz ve kaliteli hizmet aynı zamanda güler yüz arıyorsanız sizlerde İpekkuşak Çekici i daha aramadınız demektir.

İpekkuşak Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve İpekkuşak Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

İpekkuşak Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız İpekkuşak Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İpekkuşak Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım